تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 66 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 651

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

داخل یه سایتی هم رفتم نوشته بود ساخت آنتن تقویت کننده،گفتم شاید برای شماهم جالب باشه

2. این کاربر از Sponge-BoB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

طی تحقیقی که انجام دادم به نظرم بین کابل های کواکسیال 50 اهم موجود RG58C از لحاظ کمترین افت سیگنال,مقرون به صرفه تر بودن و قابل دسترس بودن بهترین انتخابه!
    البته RG223 با دو برابر شیلد بیشتر خیلی انتخاب خوبی هست ولی فکر نمیکنم به راحتی قابل تهیه باشه و البته خیلی قابل انعطاف نیست!
    الان شاید یکی بیاد بگه RG213 که مشخصاتش خیلی بهتره!درسته!ولی با اون ضخامت و انعطاف کم نه تنها هیچ کانکتور آنتنی براش مناسب نیست بلکه قیمت نجومی هم خواهد داشت که به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست!

RG316 و RG174 هم به دلیل افت سیگنال زیاد و قیمت بالا اصلا انتخاب خوبی نیستن!
    در آخر جدول مقایسه انواع کابل های کواکسیال معمول رو قرار میدم به اضافه مقایسه نویز RG58 و RG174 که با افزایش فرکانس در مقیاس حدود 30 متر نویزشون بیشتر و بیشتر میشه ولی در هر حال RG58 نویز کمتری داره نسبت به RG174!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by HITB0Y; 26-09-2016 at 21:43.

4. 7 کاربر از HITB0Y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اگر تو ذهنت اینه که کابل بکشی ببری انتن رو بالا پشت بام، 100% شکست میخوری، چون اگر طول کابل زیاد شه پاور دستگاه نمیتونه سیگنال ها رو دریافت کنه و عملا هیچ تاثیری نمیبینی.
    من 147 استفاده کردم با طول 1.5متر.
    البته قبلش223 با طول 7متر داشتم که تاثیری نمیدیدم.

6. این کاربر از hhh111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کابل RG-58C رو تو بازار پیدا کردین ؟ چون من پاساژ توکل و پاساژ امجد رو گشتم همچین کابلی موجود نبود ولی کابل RG-58AU فراوان بود . کابل RG-58U هم فقط یه جا دیدم موجود داشت .

برای یه نوع کابل (RG-58AU) قیمتهای متنوعی میدادن ، از متری 1000 تومن تو پاساژ امجد گرفته تا متری 2500 تومن تو پاساژ توکل !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اگر تو ذهنت اینه که کابل بکشی ببری انتن رو بالا پشت بام، 100% شکست میخوری، چون اگر طول کابل زیاد شه پاور دستگاه نمیتونه سیگنال ها رو دریافت کنه و عملا هیچ تاثیری نمیبینی.
    من 147 استفاده کردم با طول 1.5متر.
    البته قبلش223 با طول 7متر داشتم که تاثیری نمیدیدم.

بنده حدودا 10 متر کابل کشیدم و بالای پشت بام نصب کردم آنتن هامو
    هم برای آنتن یاگی و هم دابل بای کواد
    هم از کابل RG59 خارجی و هم از 4.5C-2V کرمان استفاده کردم و کاملا هم نتیجه فوق العاده گرفتم
    (اون موقع ها که من سرچ میکردم چند جا دیده بودم که کابل LMR-400 بهترین کابله که من پیدا نکردم)

9. 2 کاربر از hamed11368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کابل RG-58C رو تو بازار پیدا کردین ؟ چون من پاساژ توکل و پاساژ امجد رو گشتم همچین کابلی موجود نبود ولی کابل RG-58AU فراوان بود . کابل RG-58U هم فقط یه جا دیدم موجود داشت .

برای یه نوع کابل (RG-58AU) قیمتهای متنوعی میدادن ، از متری 1000 تومن تو پاساژ امجد گرفته تا متری 2500 تومن تو پاساژ توکل !

متاسفانه من هم نتونستم تو پاساژ امجد پیدا کنم,و البته فرصت نکردم جاهای دیگه رو پرس و جو کنم
    ولی دونستن تفاوتی که بین U , AU و CU هست میتونه کمک کنه
    RG58U مغزی سفت تری نسبت به اون دو تای دیگه داره ولی مقاومتش هم 53 اهم هست!
    RG58AU و RG58CU تقریبا مشابه همدیگه هستن و هردو 50 اهم میباشند و فقط نوع روکش استفاده شده در اونها متفاوت هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همونطور که تو پست قبلیم هم گفتم اگه میشد اون کابل LMR 400 رو پیدا کرد اون واقعا عالیه چون سری RG ابعادشون بیشتر از یه حدی بشه نویزشون زیاد میشه
    Last edited by HITB0Y; 27-09-2016 at 10:41.

11. 4 کاربر از HITB0Y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده حدودا 10 متر کابل کشیدم و بالای پشت بام نصب کردم آنتن هامو
    هم برای آنتن یاگی و هم دابل بای کواد
    هم از کابل RG59 خارجی و هم از 4.5C-2V کرمان استفاده کردم و کاملا هم نتیجه فوق العاده گرفتم
    (اون موقع ها که من سرچ میکردم چند جا دیده بودم که کابل LMR-400 بهترین کابله که من پیدا نکردم)
    مودمتون چی بوده ؟ شاید به مدل مودم هم بستگی داشته باشه . مثلاً شاید در مودمهای USB (مثل E3372) امکان استفاده از کابل بلند وجود نداشته باشه .

13. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

15. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مودمتون چی بوده ؟ شاید به مدل مودم هم بستگی داشته باشه . مثلاً شاید در مودمهای USB (مثل E3372) امکان استفاده از کابل بلند وجود نداشته باشه .
    مودم E3372 دارم
    کانکتورشم خودم ساختم
    5 تا آنتن یاگی (با گین های متفاوت و فرکانس متفاوت) ساختم تا الان و 2 تا دابل بای کواد (باند 3 و باند 7)
    کابل کواکسیال رو هم تا پشت مودم یک تکه آوردم و پشت مودم با فیش آنتن (نری و مادگی) به کانکتور دست ساز وصل میکنم
    بهترین نتیجه رو هم وقتی گرفتم که آنتن یاگی 2600 به ورودی یک آنتن مودم و بای کواد 1800 به ورودی 2 آنتن مودم وصل میشه

شاخص RSSI بهبود چشم گیری داشته و عالی هست توی زاویه های مختلف (بین -51 تا -65 ) اما SINR حدود 18 هست که جای بهتر شدن داره. که اون هم فکر میکنم با تعویض کابل و کانکتور آماده حل بشه.

17. 5 کاربر از hamed11368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تست آنتن یاگی
    نتیجه بعد از یک ماه: از نتایج راضیم. موثر واقع شدند
    اون مقداری که توی توضیحاتش نوشته سیگنال رو تقویت نکرد بلکه بیشتر سیگنالی رو که روی پشت بوم بود داد به مودم. به هر حال سرعت آپلود خیلی بهتر شده و سرعت دانلود هم از حدود 5 مگابایت قبلی به حدود 7.5 مگ هم رسیده.
    روی فرکانس 1800 تاثیر خیلی کمتری داره و بیشتر روی همون 2600 تاثیر داره برای گرفتن سیگنال بهتره باید دید مستقیم داشته باشه ظاهرا.
    کابلش 5 متری هست با کابل rg58
    این عکس خود آنتنها. حدود 57 سانته

اینم یه تست با همین آنتن ها با وضعیت سیگنال

اینم وضعیت سیگنال قبلیم با همین حدود 5 - 5.5 مگابایت می گرفتم

آپدیت بعد از مدتها
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ak313; 08-11-2016 at 07:41.

19. 8 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •