تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: میخواهم یک تلویزیون 60 اینچ بخرم. کدام مناسب است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض میخواهم یک تلویزیون 60 اینچ بخرم. کدام مناسب است؟

با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان. من یک فرهنگی بازنشسته ام.شرکت تعاونی ما یک عدد تی وی 60 اینچ پاناسونیک مدل A430 دارد.چون چشمانم ضعیف است و میخواهم حتما 60 اینچ به بالا باشد و از لحاظ قیمت نیز قدری برایم سنگین میباشد میخواهم مطمین شوم این تی وی از لحاط کیفیت تصویر و کارایی خوب است یا مدل دیگری در همین رنج قیمت برایم مناسب تر است؟
    لطفا تمام گزینه های موجود دیگر را به همراه مقایسه کامل امکانات و قیمت بنویسید. قبلا و قلبا از زحمتی که میکشید تشکر ویژه دارم و از خداوند منان خواهان سلامت و سعادت برایتان میباشم.

2. این کاربر از peyman4736 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

از فروشگاه های فرهنگیان میتونید محصولات دوو و اسنوا بصورت دم قسط 15 ماهه خریداری کنید . الان تلویزیونهای 60 اینچ اسنوا ارزانتر و خدمات بهتری نسبت به پاناسونیک دارند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من هم دنبال خرید یک 60 اینچ قیمت مناسب هستم

lg , samsung یا هر مارک دیگه

کسی از ارزون ترین 4K بازار که 60 اینچ باشه خبر داره

خیلی ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

من می گم اسمارت های هوشمند اسنوا رو بخر، کامل ترینش 50اینچ هست، سری اس 44،با کامپیوتر هیچ فرق نداره، مودم و وای فای داخلی داره، فقط یه سیم تلفن معمولی بهش وصل کنی، می شه کامپیوتر، هم سیستم عامل اندروید داره، هم وب او اس هست هم ای پی تی وی، قیمتشم فوق‌العاده مناسبه، هنوز سری هوشمند بالای پنج اینچ فول ورودی خروجی اسنوا نزده، یه 55 اینچی هم داری که فول نیست مثل50s44bld, دوو و سامسونگ هوشمنداش شدیدا"بدون امکاناته و همه چیشو باید بعدا"جداگانه بخری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

اسنوا بطور اتفاقی تو این مدل هوشمند پنجاه اینچش با قیمت کم همه چی گذاشته، کیفیتشم فول اچ دی هست، تلویزیون ایران تا ده سال دیگه فرستنده های صدا و سیماش اچ دی هم نمی شن همه، ماهواره ها هم که نهایتش اچ دی هستند بعضی کانالا، اسنوا فول اچ دی هست، پس الکی پول برای مدل UHD&4K ندین، وقتی فرستنده ها چنین ف متی رو تا یک یا دو دهه دیگه تولید نمی کنن چرا برین پول اضافی بدین، دوو که کیفیتش از اسنوا کمتره، سامسونگ و ال جی هام مدل ورژن چینی هست با قیمت کره ای، سامسونگ هوشمند گرفتیم نه وای فا داشت نه مودم داشت نه کیبورد و نه موس،اسنوا بعنوان یک ایرانی تو اینهمه محدودیت تکنولوژیکی شاهکار زده تو سری S44، البته تبلطغ منفی دروغین علیه اسنوا فراوونه اما من به تجربه همه شو رد می کنم و جوابگوی تجارب عملیم با برندهای مختلف و دردسراشون هستم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اگر میتونی صبر کن و مدلای 2018 تو تابستان 97 وارد بازار میشه

اگر برای پذیرایی میخوای دیگه حداقل 55 اینچ به بالا بخر

و سعی کن مدلای جدید بخر دیگه از 2017 قدیمی تر نباشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •