تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 18 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 175

نام تاپيک: فوتبال ملی ایران | صعود به جام جهانی 2018

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

اون یکی گروه چقدر عجیب شده. کی فکرشو میکرد عربستان 3 تا به امارات بزنه؟ خوب شد توی اون گروه نیوفتادیم
    یکی از دلایلش میتونه افت زاپن و استرالیا باشه...
    البته من فکر میکنم که در آخرین بازی از دور رفت مرحله گروهی عربستان دیگه صدر نشین نباشه.
    بازی با ژاپن تو خونه ژاپن ساده نیست و ژاپن بهای غافلگیر شدن رو جلوی امارات داده... از اون طرف استرالیا هم با ضعیفترین تیم گروه بازی داره و با این تفاسیر شاید شانس اول دوم طبق پیش بینی ها استرالیا و ژاپن باشن. کما اینکه اگر سه پنالتی شروع برای دو بازی عربستان نبود یا اصلا فقط همون داوری افتضاح در بازی با عراق نبود،عربستان همین الانش سوم گروه بود.
    در کنار اینها عربستان فقط دو بازی خانگی دیگه داره و سه بار هم باید سفر کنه به شرق آسیا. درسته لابی سعودی ها تو آسیا زیاده و خارج از زمین همه رو میبرن، ولی اگه تو زمین بخوایم حساب کنیم عربستان هنوز شانس سوم گروهه نه اول و دوم.. کسب نه امتیاز از سه تیم پایین گروه (اون هم به اون شکلی که صحبتش شد) ایده آل هست اما خیلی هم کار بزرگی نیست. بهترین بازی عربستان هم جلو اماراتی بود که شانس چهارم صعود از این گروهه.
    تنها ویژگی مثبت (با ارفاق!) تیم ملی عربستان اینه که بدنه تیم بدون لژیونرشون از دو تیم الاهلی و الهلال قهرمان و نائب قهرمان دوره گذشته لیگشون شکل گرفته و 13 بازیکن ملی پوش از 23 بازیکنشون دعوت شده از این دو باشگاهن.. مسلما هماهنگی در باشگاه تاثیر مثبت گذاشته در عملکرد ملی.
    .
    تنها مزیتی که گروه ما نسبت به گروه B داره اینه که یک تیم عربی کمتری توشه که اون عربستانه و اگه همگروهشون بودیم مسلما ما 4 بازی داشتیم تو تهران نه 5 بازی و قصه ضد ایرانی، ضد فوتبال و... وجود داشت. و الا در بازی فوتبال ما راحت میتونیم عربستان رو ببریم. خودشون هم میدونن حریف ما نیستند.
    .
    من فکر میکنم ژاپن و استرالیا دچار افت نشدن و از جدول نمیشه چنین نتیجه ای گرفت... شاید باورتون نشه، ولی عربستان پوست انداخته و جوون شده هنوز میانگین سنیش از استرالیا و ژاپن بیشتره. هم استرالیا و هم ژاپن اونقدر بازیکن خوب و لژیونر و معروف دارن (جالبه که در لیست نفرات آخر دعوت شده به تیم ملی استرالیا فقط یک نفر در لیگ استرالیا بازی میکنه) که هر کدوم میتونن به تنهایی بازی ای رو در آرن... در کنارش رو جوونای خودشون هم سرمایه گداری کردن. استرالیا هم یک سال نیست که از قهرمانیش در آسیا میگذره.

2. 7 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

تیم ملی ایران با دو پیروزی با ارزشی که در ماه اکتبر به دست آورده در جدیدترین رنکینگ فیفا با صعودی ۱۰ پله ای در سطح جهانی روبرو شد.
    به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی ایران با دو پیروزی با ارزشی که در ماه اکتبر به دست آورده در جدیدترین رنکینگ فیفا با صعودی ۱۰ پله ای در سطح جهانی روبرو شده و در سطح آسیا نیز دست نیافتنی شد. ایران با پیروزی بر ازبکستان در تاشکند و پیروزی بر کره در تهران با کسب ۱۲۵ امتیاز ۸۳۷ امتیازی شد و از رده ۳۷ جهان خود را به رده ۲۷ رساند. ایران در این ماه در رده جهانی تیم هایی چون بوسنی، اوکراین، اتریش، ساحل عاج، ایرلند، رومانی، الجزایر، ایرلند شمالی، پاراگوئه و الجزایر را پشت سر گذاشت.
    بر این اساس در سطح آسیا هم ایران اختلافش با کره جنوبی نزدیک ترین تعقیب کننده خود را به ۲۰۰ امتیاز رساند و به نظر می رسد یکه تازی ایران که طی دو سال اخیر ادامه داشته تا مدت های دیگر هم ادامه خواهد یافت. این بهترین رتبه ایران در رنکینگ تحت هدایت کیروش محسوب می شود.
    وضعیت ۱۰ تیم برتر آسیا در رنکینگ جدید فیفا که هفته آینده منتشر خواهد شد به شرح زیر است:
    ۱- ایران ۸۳۷
    ۲- کره جنوبی ۶۴۰
    ۳- استرالیا ۶۶۳
    ۴- ازبکستان ۶۱۷
    ۵- ژاپن ۶۰۱
    ۶- عربستان ۵۹۳
    ۷- امارات ۵۱۳
    ۸- چین ۴۱۹
    ۹- قطر ۳۸۵
    ۱۰- سوریه ۳۵۷
    به زمانی قبل از شروع کار کیروش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

و در این نشانه هاییست برای اهل ایمان !

56 ماه هست که الان ایران صدرنشین فهرست فیفا در آسیا هست، هر چند این آمار و ارقام شاید بیان کننده همه واقعیت نباشه؛ ولی وقتی تیم ملی روز به روز داره بهتر میشه (نه به نظر من ! به نظر اکثر کارشناسان و بازیکنان حرفه ای!) و شکل یه تیم واقعی رو به خودش میگیره، باید قبول کنیم که تیم ملی با کیروش، تیم ملی شده ! چه یه عده خوششون بیاد و چه نیاد. الان تویه مصاحبه ها بگردین یه نظر ساده هم از اون منتقدان همیشگی پیدا نمی کنید !

اگه یه عده بذارن با این تیم ملی میشه به خیلی از چیزایی که تا به امروز برامون رویا بوده برسیم.

6. 5 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

حاج رضایی چیزی نگفته؟
    چرا اتفاقا، این بار در مورد کارهای هجومی یه چیزایی می گفت نه اینکه بیراه بگه،نه، ولی خب وقتی تمام شرایط تیم ملی رو در نظر بگیریم می بینیم بهتر از این نمیشد کار کرد. اگه ضعفی هم هست باز به مرور باید برطرف بشه.

8. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

البته من فکر میکنم که در آخرین بازی از دور رفت مرحله گروهی عربستان دیگه صدر نشین نباشه.
    بازی با ژاپن تو خونه ژاپن ساده نیست و ژاپن بهای غافلگیر شدن رو جلوی امارات داده... از اون طرف استرالیا هم با ضعیفترین تیم گروه بازی داره و با این تفاسیر شاید شانس اول دوم طبق پیش بینی ها استرالیا و ژاپن باشن. کما اینکه اگر سه پنالتی شروع برای دو بازی عربستان نبود یا اصلا فقط همون داوری افتضاح در بازی با عراق نبود،عربستان همین الانش سوم گروه بود.
    در کنار اینها عربستان فقط دو بازی خانگی دیگه داره و سه بار هم باید سفر کنه به شرق آسیا. درسته لابی سعودی ها تو آسیا زیاده و خارج از زمین همه رو میبرن، ولی اگه تو زمین بخوایم حساب کنیم عربستان هنوز شانس سوم گروهه نه اول و دوم.. کسب نه امتیاز از سه تیم پایین گروه (اون هم به اون شکلی که صحبتش شد) ایده آل هست اما خیلی هم کار بزرگی نیست. بهترین بازی عربستان هم جلو اماراتی بود که شانس چهارم صعود از این گروهه.
    تنها ویژگی مثبت (با ارفاق!) تیم ملی عربستان اینه که بدنه تیم بدون لژیونرشون از دو تیم الاهلی و الهلال قهرمان و نائب قهرمان دوره گذشته لیگشون شکل گرفته و 13 بازیکن ملی پوش از 23 بازیکنشون دعوت شده از این دو باشگاهن.. مسلما هماهنگی در باشگاه تاثیر مثبت گذاشته در عملکرد ملی.
    .
    تنها مزیتی که گروه ما نسبت به گروه B داره اینه که یک تیم عربی کمتری توشه که اون عربستانه و اگه همگروهشون بودیم مسلما ما 4 بازی داشتیم تو تهران نه 5 بازی و قصه ضد ایرانی، ضد فوتبال و... وجود داشت. و الا در بازی فوتبال ما راحت میتونیم عربستان رو ببریم. خودشون هم میدونن حریف ما نیستند.
    .
    من فکر میکنم ژاپن و استرالیا دچار افت نشدن و از جدول نمیشه چنین نتیجه ای گرفت... شاید باورتون نشه، ولی عربستان پوست انداخته و جوون شده هنوز میانگین سنیش از استرالیا و ژاپن بیشتره. هم استرالیا و هم ژاپن اونقدر بازیکن خوب و لژیونر و معروف دارن (جالبه که در لیست نفرات آخر دعوت شده به تیم ملی استرالیا فقط یک نفر در لیگ استرالیا بازی میکنه) که هر کدوم میتونن به تنهایی بازی ای رو در آرن... در کنارش رو جوونای خودشون هم سرمایه گداری کردن. استرالیا هم یک سال نیست که از قهرمانیش در آسیا میگذره.
    عربستان لژیونر هم داره ؟
    قبل از شروع بازیها با توجه به قرعه تیم ها من گفتم که گروهمون راحت تر از اون گروهه. به شخصه فکر میکردم بعد از ژاپن و استرالیا ، امارات واسه سومی با عراق بجنگه.اما نمیدونم چجوریه که عربستان مقدماتی جام جهانی یهو نتیجه میگیره در حالی که تورنمنت های قبل از اون رو به افتضاح ترین شکل ممکن تموم میکنه.فوتبال عربستان خیلی با حوصله و کند هست خیلی عجیبه که جلوی تیم هایی که با سرعت بیشتری بازی میکنندو توپ رو به گردش در میارن موفق بوده
    نتیجه نگرفتن ژاپن با این همه لژیونر بزرگ من رو یاد مهدوی کیا میندازه که توی هامبورگ سوپر استار بود و فرت فرت پاس گل میداد. اما میومد تیم ملی بازیش نمیگرفت و همه میگفتن داره کم کاری میکنه. الان هم که داره توی آکادمی کیا واسه 3 تا جام جهانی بعدیمون بازیکن میسازه. دمش گرم
    منم با شما موافقم. همین که با تیم های عربی محاصره نشدیم خیلی خوبه. اگه جای عراق، بحرین توی اون گروه بود کار ژاپن و استرالیا هم تموم بود

10. 2 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

ستایش تیم کی‌روش از زبان یکی از بهترین ژورنالیست‌های دنیا

فوتبال ایران > تیم ملی - مایکل چرچ: باورم نمی‌شد این‌طور کره را زمین‌گیر کنید. تیم‌های تحت هدایت کی روش هدف‌دار بازی می کنند.

به گزارش خبرورزشی، مایکل چرچ یکی از معروف ترین خبرنگاران دنیای فوتبال است که تمرکز زیادی هم روی فوتبال آسیا دارد. او که برای سایت‌های معتبر زیادی از جمله « AFC » و « ESPN » بازی تیم‌های ایران و کره‌جنوبی را در استادیوم آزادی از نزدیک تماشا کرد. چرچ در جریان تماشای بازی دو تیم مصاحبه‌ای هم با ما داشت که آن را می‌خوانید. او حرف‌های جالبی درباره تیم‌ملی، کی‌روش و ستاره‌های جوان ما زده‌است.دفعات زیادی شما به ایران سفر کردید. اما تفاوت و اهمیت این بازی چه بود که شما الان اینجا هستید؟
    اینکه ایران و کره‌جنوبی از بهترین‎‌های آسیا هستند، اصلی‌ترین دلیل بود که من نتوانم این بازی را از دست دهم. ضمن اینکه حضور در ایران همیشه از نظر قلبی برای من خوشایند بوده‌است. انقدر خوب که من برای این بازی چمدانم را جمع کنم و به ایران بیایم.
    به خواسته خودتان اینجا هستید یا این یک سفر کاری است؟
    در حقیقت از من خواسته‌ شد که برای این بازی به ایران سفر کنم. چون من برای وب‌سایت ای اف سی گزارش ارسال می‌کنم. ضمن اینکه گفتم حضور در ایران همیشه برای من جذاب بوده‌است.
    4 سال پیش وقتی کارلوس کی‌روش اولین روزهای حضورش در ایران را می‌گذراند، شما این تیم‌ملی را دیدید. حالا دوباره بعد از مدت‌ها از نزدیک در حال تماشای بازی تیم او هستید. چه چیزی در طول این مدت فرق کرده‌است؟
    بدون شک او یکی از بزرگترین مربیان دنیا است. کسی که در تیم‌های بزرگی مثل رئال مادرید و منچستریونایتد کار کرده‌است. او پروژه بزرگی را در ایران شروع کرده. با اینکه هنوز هم نیاز به فرصت بیشتری دارد، اما تا همین جای کار هم بسیار مفید بوده‌است. در طی این 4 سال تغییر واقعا در تیم‌ملی ایران احساس می‌شود. نمونه‌اش همین بازی امشب با کره‌جنوبی که ایران در همین نیمه اول نمایشی از خود نشان داد که من به شخصه انتظارش را نداشتم. تزریق جوانان به تیم یکی دیگر از کارهایی است که کی‌روش آن را به بهترین شکل ممکن انجام داده‌است. بهترین نمونه‌اش سردار آزمون که تک گل ایران را هم زده. یا حتی شماره 6 که شما گفتید فقط 18 سال دارد. او واقعا هافبک بی‌نظیری است و من را یاد کریم باقری می‌اندازد. اضافه کردن بازیکنانی مثل دژاگه و گوچی که به واسطه دورگه بودن توسط کارلوس به ایران آمدند هم از شانس‌های بزرگی بوده که او به فوتبال کشور شما داده‌است. در تکمیل صحبت هم همین را بگویم که تیم‌ملی شما الان با انجام فقط 4 بازی از 10 بازی خودش، اصلی‌ترین شانس صعود به جام جهانی از این گروه است.
    به نکته خوبی اشاره کردید. همانطور که شما گفتید این تیم شانس زیادی برای صعود به جام جهانی دارد. اما در ایران بعضی‌ها اعتقاد دارند تیم کی‌روش زیبا بازی نمی‌کند و فقط روی نتیجه و بردن تمرکز دارد. از نظر شما آیا ریسک کردن برای انجام بازی زیبا و شاید نرفتن به تورنمنتی مثل جام جهانی منطقی است؟
    طبیعی است که بردن در درجه اول اهمیت قرار دارد. با توجه به شناختی که من از کارلوس دارم، تیم‌های تحت هدایت او همیشه تیم‌هایی بودند که هدف‌دار بازی کردند. همین چیزی که الان شما در تیم ایران می‌بینید. اگر شما هم زیبا بازی کنید و هم برنده باشید، باز هم 3 امتیاز کسب خواهید کرد. ولی اگر فقط زیبا بازی کنید ...
    پیش‌بینی شما از تیم‌های صعودکننده از این گروه به جام جهانی 2018 روسیه چیست؟
    سوال سختی درباره گروه سختی پرسیدید. اما می‌توان گفت که بدون شک این بازی و البته بازی برگشت، خیلی از نتایج را رقم خواهد زد. شاید هرکس به جدول این گروه توجه کند، در نگاه اول از ایران و کره به عنوان تیم‌های صعودکننده یاد کند. ولی از ازبکستان نباید غافل شد. آنها 4 سال پیش هم خیلی به صعود نزدیک بودند و در این دوره هم تا اینجا اصلا تیم ساده‌ای نشان ندادند.
    این نسل فوتبال کره که اشتیلیکه آن را ساخته‌، خیلی مورد بررسی قرار گرفته‌است. خیلی‌ها اعتقاد دارند مثل قبل دیگر خیلی ستاره محور نیست. نظر شما چیست؟
    در هر حال کره یکی از بهترین‌های آسیا بوده‌است. الان هم همینطور. در سال 2015 دیدید که قهرمان آسیا شدند. حتی در سال 2011 هم انقدر خوب بودند که قهرمان نشدن‌شان در جام ملت‌ها عجیب بود. یکی از مشکلاتی که آنها در طی 4-5 سال اخیر داشتند، این است که 3 بار سرمربی خودشان را تغییر دادند. از دیگر نقص‌های این تیم می‌توان به این اشاره کرد که چند سالی است آنها یک مهاجم تمام کننده درجه یک ندارند و این کمی مشکل ساز شده. البته که امثال هیونگ مین سو و کی سونگ یونگ که در لیگ جزیره بازی می‌کنند، از وزنه‌های تیم اولی اشتیلیکه به حساب می‌آیند.
    نظر شما درباره اینکه فوتبال آسیا کمی خالی از ستاره‌های بزرگ شده، چیست؟ مثلا در تیم‌ملی ایران خیلی وقت است که دیگر بازیکنی مثل علی دایی یا مهدوی‌کیا یا علی کریمی نداشتیم.
    درست است. امروز فوتبال آسیا قابل مقایسه با 10 سال پیش نیست. تفاوت های زیادی کرده‌است. نه فقط در تیم‌ملی ایران بلکه در تیم‌های دیگر؛ مثل ژاپن، عربستان و کره دیگر آن ستاره‌های دوران قبل را نمی‌بینیم. اما نکته امیدوارکننده حضور همین جوان‌ها است. مخصوصا در تیم خودتان. بازیکنانی هستند که تغییر نسل را حتی در فوتبال آسیا به وجود آورده‌اند. سردار آزمون یکی از آنها است که حسابی من را جذب خودش کرده‌است. او با 21 سال سن یکی از بهترین‌های فوتبال آسیا است. یک مهاجم با استعداد از نظر من در آینده‌ای نه چندان دور خیلی بهتر از این‌ها خواهدبود.

12. 4 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی reza0034's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    borazjan

پيش فرض

تیم ملی فوتبال ایران، ده پله در رده بندی فیفا صعود کرد.

طرفداری- فدراسیون جهانی فوتبال، جدیدترین رده بندی تیم های ملی دنیا را از 15 دسامبر تا 20 اکتبر اعلام کرد که طبق آن تیم ملی فوتبال ایران با ده پله صعود، در مکان بیست و هفتم قرار گرفته و صدرنشینی خود در آسیا را نیز تداوم بخشید.
    در رده بندی تیم های آسیایی، تیم ملی کشورمان با 837 امتیاز در رتبه نخست قرار دارد و تیم های استرالیا، کره جنوبی، ازبکستان و ژاپن در رده های دوم تا پنجم قرار دارند.
    رده بندی ده تیم برتر فوتبال آسیا به شرح زیر می باشد:

14. 8 کاربر از reza0034 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه CV30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

به زودی میریم جزو ده تیم برتر . و بعدشم شگفتی سازی در روسیه
    در ضمن انتقام باخت از ارژانتین رو تو روسیه میگیریم

نخند جدی گفتم
    Last edited by CV30; 20-10-2016 at 22:28.

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض بازتاب صعود ۱۰ پله‌ای تیم‌ملی ایران در اینستاگرام فیفا اینستاپست

سایت فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) رده‌بندی برترین تیم‌های ملی فوتبال جهان در بازه زمانی 15 دسامبر تا 20 اکتبر سال 2016 (25 شهریور تا 29 مهر) را اعلام کرد:
    که پیروزی های اخیر تیم ملی ایران باعث شد تا در رده بندی کلی فیفا، نام کشورمان در ستون 27 جهان دیده شود.
    این صعود 10 پله ای واکنش فیفا را در اینستاگرام در پی داشت.

این افتخارات را مدیون این مرد پرتغالی هستیم

Last edited by EhsanCPU; 21-10-2016 at 01:06.

17. 4 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دعوت از سوشا عجیب نیست ..ایشان الان داره بازی میکنه آون موقع که زندان اوین بود دعوت میشود چه برسه به الان...قطعا حضور در سکو های لیگ دست 6ساحل عاج هم بازیکن به تیم ملی دعوت میکنه...الان خود حقیقی تیم نداره و دعوت میشه سوشا که جای خودش....ایشان اعلام کرده گلر اول تیم ملی در جام جهانی خواهد بود...و قطعا به این خواسته میرسه ..دقیقا شبیه حرفی که حقیقی زد...راه تیم ملی از طریق مسائل فنی نیست...جایی دیگه باید دنبالش گشت ...وقتی سوشا مکانی کسی که پرسپولیس رو سال گذشته با آون عملکردش داغون کرد و هر دفعه هم دعوت میشه دیگه باید فهمید

19. این کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •