تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 18 اولاول ... 81415161718
نمايش نتايج 171 به 175 از 175

نام تاپيک: فوتبال ملی ایران | صعود به جام جهانی 2018

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11 کی‌روش: بعد از جام جهانی از ایران می‌روم !!!

با رد پیشنهاد شش ماهه فدراسیون فوتبال

فوری/ کی‌روش: بعد از جام جهانی از ایران می‌روم!

باز هم خداحافظی !!!

کارلوس کی روش در مصاحبه ای با خبرگزاری رویترز اعلام کرد:
    در پایان جام جهانی به حضور 7 ساله خود در ایران پایان خواهد داد.

کارلوس کی‌روش که در اوریل 2011 به سمت سرمربیگری تیم ملی ایران برگزیده شد، پیشنهاد شش ماهه از فدراسیون ایران دریافت کرده تا تیم ملی ایران را در مسابقات جام ملت های آسیا هدایت کند
    اما این مربی 65 ساله تصمیم گرفته بعد از جام جهانی 2018 به همکاری خود با ایران پایان دهد؛ جامی که در آن با اسپانیا، پرتغال و مراکش در گروه دوم همگروه خواهد بود.

کی روش می‌گوید: تقریبا یک سال از صعود ما به جام جهانی گذشته و این حقیقت دارد که آنها به من قراردادی شش ماهه برای هدایت ایران در جام ملت‌های آسیا پیشنهاد داده‌اند.
    اما این پیشنهاد در حد انتظارات من نبود.

پرونده مذاکرات دیگر بسته شده و برای من تمام شده است. پیش از اینکه به استانبول بیاییم، قرار بود فدراسیون در مورد پیشنهادش تجدید نظر کند اما آنها اطلاعی به من ندادند.
    بنابراین، اکنون دیگر باید این مسئله را فراموش کنیم و به پیش برویم.

کی روش که قصد داشت بعد از جام جهانی بازنشسته شود و زمان بیشتری با خانواده‌اش بگذراند، حالا می‌خواهد اولین مربی‌ای شود که 5 بار به جام جهانی صعود کرده است.

کارلوس آلبرتو پریرا و بورا میلیتونوویچ مربیانی هستند که 5 بار در جام جهانی شرکت داشتند البته تفاوت آنها با کی روش این است که آنها مربی تیم های میزبان جام جهانی نیز بودند.
    کی روش با آفریقا به جام جهانی کره و ژاپن صعود کرده و سپس پرتغال و در دو تورنمنت با ایران نیز در این رقابت حاضر بوده و اکنون آماده است با کشوری دیگر به جام جهانی 2022 قطر صعود کنند.

کی روش ادامه داد: این فکر در ذهن من رشد کرد و با صدای بلند مرا مورد خطاب خود قرار داد و من بیشتر درباره این فرصت یگانه تاریخی به فکر فرو رفتم.
    برای اینکه تبدیل به تنها مربی تاریخ شوم که با 5 کشور به جام جهانی صعود کرده است. حالا علاقه و انگیزه من افزایش بیشتری پیدا کرده و این مهم ترین هدف و انتظار من از خودم خواهد بود.

سرمربی تیم ملی ایران در پایان می‌گوید: من دو پیشنهاد دارم، یکی از آفریقا و دیگری از آسیا. با شانسی که این دو تیم برای صعود به جام جهانی 2022 خواهند داشت
    و اگر این اتفاق نیفتد سپس بعد از جام جهانی به دو پیشنهادی که از انگلیس دارم فکر خواهم کرد.

ورزش 3

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11 فیفا از پیراهن سفید و بسیار ساده تیم ملی در جام جهانی روسیه رونمایی کرد ):

فیفا با پخش ویدیویی از پیراهن اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رونمایی کرد.

در فاصله ۲۱ روز مانده تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فیفا کلیپی از پیراهن تیم های شرکت کننده در این رقابت ها پخش کرد که در آن برای نخستین بار از طرح اصلی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران
    به رنگ سفید و بسیار ساده رونمایی شد.

در قسمت سرشانه این پیراهن ساده و سفید سه خط قرمز آدیداس وجود دارد. لوگوی فدراسیون فوتبال هم در سمت چپ پیراهن تیم ملی قرار گرفته است.

جالب اینجاست از طرح یوز روی این پیراهن هیچ خبری نیست!!! و حتی طرحی که در بازی تدارکاتی ایران و ازبکستان در میان پیراهن قرمز رنگ تیم ملی به چشم می آمد نیز در پیراهن سفید دیده نمی شود.

پیراهن تیم ملی در جام جهانی 2014 برزیل با طرح یوز

YJC

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11 ایران صدر رنکینگ آسیا را از دست داد!!!

با لغو بازی برابر یونان و کوزوو و شکست برابر ترکیه

ایران صدر رنکینگ آسیا را از دست داد!!!

استرالیا جای ایران را در صدر جدول آسیا گرفت

ایران دیگر تیم اول آسیا نیست

با برد امروز تیم ملی استرالیا برابر جمهوری چک، این تیم به عنوان اولین تیم آسیا شناخته شد.

طبق جدول رده بندی آنلاین فیفا بعد از برد پرگل تیم ملی استرالیا برابر جمهوری چک، این تیم جای ایران را در صدر جدول آسیا گرفت و به عنوان برترین تیم انتخاب شد.

طبق جدول آنلاین سایت رسمی فیفا، تیم ملی ایران در حال حاضر با 727 امتیاز در رده اول آسیا قرار دارد اما طبق پیش‌بینی انجام شده تا تاریخ بعدی انتشار جدول رده‎ بندی برترین‌ها که در روز 7 ژوئن (19 خرداد) خواهد بود؛ با کاهش 19 امتیازی مواجه شده و دارای 708 امتیاز می‌شود.

از طرف مقابل تیم ملی استرالیا که در حال حاضر با 700 امتیاز در رده دوم آسیا قرار دارد طبق نظر سایت فیفا و با توجه به بردهای اخیرش 718 امتیاز کسب می‌کند و به این ترتیب و با اختلاف 10 امتیازی نسب به ایران در رده اول آسیا قرار خواهد گرفت.

نکته‌ی جالب توجه این است که تیم ملی ایران در روز 8 ژوئن آخرین بازی تدارکاتی خود را با لیتوانی انجام می‌دهد و به احتمال فراوان با از دست دادن رتبه اول آسیا به استقبال مسابقات جام جهانی می‌رود.

شاید اگر دو بازی ایران مقابل یونان و کوزوو به دلایل مختلف لغو نمی‌شد، حالا تیم ملی می‌توانست رتبه‌ی اول آسیا را حفظ کند و به عنوان صدرنشین آسیا در جام جهانی روسیه شرکت کند.
    "ورزش سه"

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض کمپانی نایک استفاده از کفش های این کمپانی توسط بازیکنان ایران را ممنوع کرد!!!

تیم ملی ایران اجازه پوشیدن نایک را ندارند

پای ترامپ در کفش بازیکنان ایران!

نیویورک تایمز فاش کرد که کمپانی نایکی قصد دارد مانع استفاده از کفش های این کمپانی توسط بازیکنان ایران در جام جهانی شود.

با خروج آمریکا از برجام و اعمال دوباره تحریم ها علیه ایران، کمپانی های آمریکایی برای جلوگیری از اقدامات دولت این کشور، در حال قطع همکاری با ایران هستند و در این بین، بعضی از این کمپانی ها تصمیمات عجیبی هم اتخاذ می کنند. از جمله کمپانی نایکی که قصد دارد استفاده از کفش های این کمپانی توسط بازیکنان ایران را ممنوع کند.

- نایک و تولید لباس 10 تیم جام جهانی نایک در این دوره از جام جهانی تولید کننده لباس 10 تیم است که از برزیل، فرانسه و انگلیس به عنوان مهم ترین آنها می توان یاد کرد.

یک اتفاق مهم تر برای کمپانی ها، در اختیار گرفتن اسپانسرینگ کفش های ستاره های فوتبال مانند کریستیانو رونالدو(نایک) و لیونل مسی(آدیداس) است.
    نایک انتظار دارد که 60 درصد کل بازیکنانی که در جام جهانی روسیه بازی می کنند، کفش های این کمپانی را بپوشند که حدود نیمی از بازیکنان آلمان و اسپانیا و سه چهارم روس ها در این آمار قرار دارند،
    با وجود اینکه لباس های آدیداس را به تن می کنند.

- ایران، استثنای نایک در جام جهانی 2018 یک استثنا برای این موضوع، ایران است.
    این کشور با تحریم های آمریکا و دونالد ترامپ روبرو است. به همین دلیل
    نایک اعلام کرده که هیچکدام از بازیکنان این تیم نمی توانند کفش های نایک بپوشند و این در حالی است که لباس های آن ها را نیز آدیداس تامین کرده است.

"ورزش سه"،

5. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رسمی؛ لیست 23 نفره و نهایی #تیم_ملی ایران در جام جهانی 2018|قلم قرمز کی‌روش روی نام علی قلی‌زاده
    سيد جلال حسيني و وريا غفوري به تيم ملي دعوت نشدند.

7. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •