تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشكل در اپديت و نصب نرم افزار روي گوشي htc wildfire a3333

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض مشكل در اپديت و نصب نرم افزار روي گوشي htc wildfire a3333

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
    من مدتهاست مشكلي در مورد گوشي خودم دارم مدل گوشي htc wildfireورژن گوشي a3333 و رام اين گوشي 2.2.1 و made كشور تايوان هستش ،و بيلد نامبرش هم .2.22.405.7هست ،متاسفانه هيچ نوع نرم افزار و برنامه اي نميشه روش نصب كنم گوشي s-offهستش ولي وقتي به قسمت about phon گوشي ميرم كه خود گوشي تنظيمات update رو بگيره پيغامي مبني بر اينكه هيچ نوع اپديتي براي گوشي پيدا نشد ميده ، manual هم كه بخوام اپديت كنم از طريق نرم افزار htc manager امتحان كردم ولي موفق نشدم ، ميخواستم بدونم ايا رامي وجود داره كه ورژن اندرويد گوشيم رو ارتقاء بدم ،يا اينكه برنامه اي وجود داره كه از طريق اون به pc كانكت شم و بتونم از بازار يا گوگل پلي نرم افزار بگيرم؟ در واقع من هيچ كاري جز تماس با اين گوشي نميتونم انجام بدم و برنامه هاي مختلفي هم براي كانكت شدن به pc امتحان كردم ولي موفق نشدم ، اگه بتونيد راهنماييم كنيد واقعا ممنون ميشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
    من مدتهاست مشكلي در مورد گوشي خودم دارم مدل گوشي htc wildfireورژن گوشي a3333 و رام اين گوشي 2.2.1 و made كشور تايوان هستش ،و بيلد نامبرش هم .2.22.405.7هست ،متاسفانه هيچ نوع نرم افزار و برنامه اي نميشه روش نصب كنم گوشي s-offهستش ولي وقتي به قسمت about phon گوشي ميرم كه خود گوشي تنظيمات update رو بگيره پيغامي مبني بر اينكه هيچ نوع اپديتي براي گوشي پيدا نشد ميده ، manual هم كه بخوام اپديت كنم از طريق نرم افزار htc manager امتحان كردم ولي موفق نشدم ، ميخواستم بدونم ايا رامي وجود داره كه ورژن اندرويد گوشيم رو ارتقاء بدم ،يا اينكه برنامه اي وجود داره كه از طريق اون به pc كانكت شم و بتونم از بازار يا گوگل پلي نرم افزار بگيرم؟ در واقع من هيچ كاري جز تماس با اين گوشي نميتونم انجام بدم و برنامه هاي مختلفي هم براي كانكت شدن به pc امتحان كردم ولي موفق نشدم ، اگه بتونيد راهنماييم كنيد واقعا ممنون ميشم

سلام.
    درصورتی که آپدیت نیومده که خب کاری نکنید.
    گوشی رو reset factory کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام.
    درصورتی که آپدیت نیومده که خب کاری نکنید.
    گوشی رو reset factory کنید.
    كاري به اپديت ندارم ، كلا هيچ نرم افزاري روش نميشه نصب كرد ، حتي اپليكيشن هاي ساده اي مثل وايبر، تلگرام و... خودم فكر كردم شايد اشكال از ورژن قديمي رام باشه ، مشكل من در حقيقت اينه كه از اين گوشي به غير از call كردن هيچ استفاده اي نميتونم بكنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •