تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مهندسی پزشکی کسی درموردش اطلاعاتی داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

14 مهندسی پزشکی کسی درموردش اطلاعاتی داره؟

سلام
    درمورد مهندسی پزشکی
    وعض بازار کارش؟
    شنیدم استخدامش خیلی کمه؟
    بصورت خصوصی خودمون میتونیم کاری رو شروع کنیم؟ مثلاً چه کاری؟
    پولش در چه حدی هست؟
    سختی درساش و پاس کردناش در چه حدی هست؟

درکل درمورد مهندسی پزشکی هرگونه اطلاعات بدرد بخوری دارین ممنون میشم راهنمایی بکنین....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    درمورد مهندسی پزشکی
    وعض بازار کارش؟
    شنیدم استخدامش خیلی کمه؟
    بصورت خصوصی خودمون میتونیم کاری رو شروع کنیم؟ مثلاً چه کاری؟
    پولش در چه حدی هست؟
    سختی درساش و پاس کردناش در چه حدی هست؟

درکل درمورد مهندسی پزشکی هرگونه اطلاعات بدرد بخوری دارین ممنون میشم راهنمایی بکنین....

من بیومکانیک رو میشناسم که بازار کارشم...... دلت خوشه؟!!! بازار کار کجا بود...! از اون حرفا میزنیا...! اگه پارتی داشته باشی بری تو بیمارستان پول خوبی داره ولی نتونسی بری تو دیگه شغل شریف راننده تاکسی رو به شما پیشنهاد میکنم.

اصولا بایسی رشه هایی رو انتخاب کنی که دانشجو مثل مور و ملخ ریختن تو اون رشته. ادعای زرنگیت نشه. هر رشته که کم میگیرن نشانه سخت بودنش نیست. کامپیوتر، عمران، معماری، صنایع، مدیریت... رشته ای برو که دانشجو زیاد میگیره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

پيش فرض

خوب عزیزم اون رشته هایی که مثل مور و ملخ ریختن اون رشته نتیجش افراد زیادی هست که مدرکش رو دارند و طبیعتاً افرادی بینشونه که پارتی دارن یا سهمیه دارن و از من جلو هستن تا کی تاااااا نوبه من شه که برم سره کار

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خوب عزیزم اون رشته هایی که مثل مور و ملخ ریختن اون رشته نتیجش افراد زیادی هست که مدرکش رو دارند و طبیعتاً افرادی بینشونه که پارتی دارن یا سهمیه دارن و از من جلو هستن تا کی تاااااا نوبه من شه که برم سره کار
    بحث پارتی بحث همه جایی هست و ارتباطی با رشته انتخابی نداره. مسلما رشته هایی که دانشجو کم میگیرن دلایلی مثل عدم وجود بازار کار، عدم نیاز کشور و یا عدم دانش کافی در کشور عوامل اون هست. مثال: صنعت نفت. مهندسان صنعت نفت عملا کاری از دستشون بر نمیاد. تقصیر اونها نیست. سطح دانش کشور پایینه. و در عصر فعلی کسی دانش رو به راحتی در اختیار کشورهای دیگه قرار نمیده.
    مکانیک: مهندسان مکانیک هیچ گاه قادر به طراحی موتور نیستند. من در یک شرکتی که یک موتور 12 سیلندر طراحی میکرد به مدت 14 ماه طی چندین قرار داد کار کردم و پروژه با شکست مواجه شد و آنجا بود که فهمیدم دانش ایران در چه سطحی است. 3 تن از طراحان، دکترای مکانیک در گرایشهای مختلف بودن. 3 تن دیگر فوق لیسانس و من تنها لیسانس اون شرکت بودم.

وقتی در رشته ای دانشجو مثل مور و ملخ ریخته یعنی اینکه
    یک: سطح دانشی خوبی ارائه میشه. مثل کامپیوتر، مدیریت، حقوق، پزشکی، دندان پزشکی
    دوم: بازار کار خوبی داره و فرد اگر هم به سازمانها راه پیدا نکنه میتونه خودش واسه خودش یه کاری راه بندازه، مثل کامپیوتر، عمران، مدیریت، وکالت، پزشکی
    در رشته های بالا اگه پارتی بهت خورد که نور النوره... اگه هم نخورد که بلاخره دستت به جایی میرسه که محتاج گدایی نشی.

اما در رشته هایی مثله طراح جامدات و صنعت نفت و بیومکانیک و بسیاری از این رشته ها که در کل کشور 5 تا دانشگاه هم نمیگیره، اگه پارتی بهت خورد که شانس آوردی. وگرنه که به قول محسن چاووش خودکشی کار آدمای ضعیفه...

5. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •