تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: درخواست راهنمایی خرید کیبورد برای تایپ سریع - دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14 درخواست راهنمایی خرید کیبورد برای تایپ سریع - دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام به همه دوستان عزیز
    امیدوارم ایام به کامتون باشه

میخوام یه کیبورد خوب و خوش‌دست نرم و سرحال برای تایپ سریع بخرم که حنما حتما فلت یا همون تخت باشه
    منظورم اینه که ارتفاع کلیدهاش کم باشه و در درجه دوم هم حتما حتما جزیره‌ای باشه یعنی تک تک کلیدهاش جدا از هم باشه

بودجه بنده هم در ابتدا ۱۰۰ تومن بود که با دیدن قیمت‌ها کمی بودجم رو افزایش دادم و به ۱۵۰ رسوندم

خودم تو فروشگاه‌های مختلف گشتم و چند تا مدل هم پیدا کردم و از شما بابت انتخاب درست راهنمایی می‌خواستم
    البته اگه شما مدل‌های بهتری می‌شناسید لطفا معرفی کنید

در بین مدل‌های سیمی فقط و فقط تونستم مدل Cougar 200k رو پیدا کنم که فلت هست اما جزیره‌ای نیست و در ضمن کیبورد مخصوص گیمینگ هستش
    و در نظرات دیجی‌کالا خوندم که برخی افراد به محض خرید کیبورد و در همون روزهای ابتدایی چند دکمه کیبوردشون از جا کنده میشه و دیگه جا نمیره!!!
    که این خیلی عجیبه برای کیبوردی از شرکتی که کیبورد مطرحی همچون 700k رو ساخته! به هر حال بنده به خرید این کیبورد کمی شک دارم - قیمتش هم ۱۱۰ تومنه

البته مدل‌های سیمی از شرکت‌هایی مثل TSCO - Green - XP - A4Tech - Genius - Farasso دیدم که بعضی‌هاشون فقط فلت و برخی‌شون هم، هم فلت و هم جزیره‌ای بودند، تو عکس‌هایی که ازشون دیدم مدل‌های فلت و مدل‌های جزیر‌ه‌ای‌شون واقعا زیبا و قشنگ بودن اما قیمت‌شون اکثرا زیر ۴۰ یا ۵۰ تومن بود و تو این دور زمونه که همه چی قیمتشون بالا رفته این کیبوردهای زیر ۵۰ تومن آیا واقعا با کیفیت هستند و کارکردشون خوب و پایدار هستش؟ چون من کیبوردی میخوام که دکمه‌هاش نرم و در عین حال با ثبات باشه و نمی‌دونم این مارک‌ها خوب هستند یا نه؟

اما در بین مدل‌های بی‌سیم داستان کاملا متفاوته و اینقدر مدل‌های مختلف و گوناگون وجود داره که آدم سرگیجه میگیره

از برند مایکروسافت:
    مدل Microsoft All in One Media - به قیمت ۱۴۰ - هم فلت هم جزیره‌ای - تاچ با قابلیت چند لمسی
    مدل Microsoft Arc - طراحی خاص - هم فلت هم جزیره‌ای - بعضی فروشگاه‌ها ۱۷۰ تومن بعضی دیگه ۲۳۰ - بدون تاچ پد

و یک استثنا از برند مایکروسافت:
    مدل Microsoft Natural Ergonomic 4000 - قیمت ۱۹۵ تومن - بالاتر از بودجه من هستش اما میگن برای تایپ ساخته شده و از لحاظ ارگونومی کاملا بهینه شده
    تو نظرات دیجی کالا خیلی ازش تعریف کردن و گفتن که بعد از کارکردن با این کیبورد دیگه نتونستن با کیبورد دیگه‌ای کار کنن - البته این مدل سیمی هستش
    اما این کیبورد کلیدهاش فلت نیست و ارتفاعشون زیاده و قیمتش هم بالاتر از سقف بودجه من یعنی ۱۵۰ تومن هستش و ضمنا جزیره‌ای هم نیستش

از برند لاجیتک:
    مدل K380 - قیمت ۱۱۴ - بدون تاچ پد - مخصوص تبلت
    مدل K400 - قیمت ۱۳۹ - با تاچ پد - مخصوص مدیا
    مدل K400 Plus - قیمت ۱۴۵ - با تاچ پد - مخصوص مدیا
    مدل K480 - قیمت ۱۶۲ تومن - بدون تاچ پد - مخصوص تبلت

از برند رپو:
    مدل E9080 - قیمت ۱۷۰ - هم فلت هم اسلیم (یعنی کوچیک و جمع و جور) - جزیره‌ای نیست - با تاچ پد
    مدل E9180 - قیمت ۲۱۰ - تقریبا مثل مدل بالایی اما فرکانس کاری بی‌سیمش ۵ گیگاهرتز هستش
    مدل E9070 - قیمت ۱۲۰ - تقریبا مثل مدل E9080 اما تاچ پد ندارد - هم فلت هم اسلیم

از برند A4Tech:
    مدل GK-05 - قیمت ۹۹ تومن - با تاچ پد - فلت و اسلیم - اما جزیره‌ای نیست

از برند NazTech:
    مدل N1500 - قیمت ۱۵۶ تومن - بی‌سیم - تاچ پد نداره - تاشو هم هستش هر چند به کارم نمیاد تاشو بودنش - هم فلت و هم جزیره‌ای

از برند Axtrom:
    مدل KB1000 - قیمت ۸۸ - بدون تاچ پد - برند ناشناخته - فلت هست اما جزیره‌ای نیست

من نظر خودم تا حدودی روی Microsoft All in One Media هستش چون تمام اون مواردی که می‌خوام رو داره اما در برخی سایت‌ها خوندم که برای خرید کیبوردی صرفا برای تایپ به هیچ وجه نباید کیبورد بی‌سیم خربد، چون کیبوردهای بی‌سیم در هنگام تایپ میس (یعنی جا انداختن حروف زیاد دارند) آیا واقعا این‌طوره؟؟!!

دوستان بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان، کسی نبود راهنمایی کنه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان، خوشحال میشم اگه راهنمایی بفرمایید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان اگه اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی بفرمایید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شاید کیبورد kd-126 از a4tech
    اونی باشه که شما می خوایید.هم جزیره ای هست و احتمال زیاد فلت و بک لایت هم داره قیمتش هم حدود 75 هزار تومان
    هر چند پیشنهاد می کنم مدلهای kr رو هم امتحانی بکنید مثل kr-85 از a4tech ، خیلی نرم و راحت و کم صدا هستند
    Last edited by mhdt199; 24-12-2016 at 10:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •