تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال

سلام دوستان عزیز میخوام هارد اکسترنال 2 ترابایت بخرم چه مدل و چه مارکی بهتره که سرعتش بالا باشه usb 3 باشه و در مقابل شوک و ضربه مقاوم باشه و کیفیتش خوب باشه ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان عزیز میخوام هارد اکسترنال 2 ترابایت بخرم چه مدل و چه مارکی بهتره که سرعتش بالا باشه usb 3 باشه و در مقابل شوک و ضربه مقاوم باشه و کیفیتش خوب باشه ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو
    من همیشه از محصولات silicon power برای ذخیره اطلاعاتم استفاده میکنم ! هم هارد و هم فلش . و کاملا راضیم
    بهت پیشنهاد میکنم که Silicon Power Armor 65 رو بخری قیمتشم حدود 420 هزار تومنه . در مقابل آب و خش و گرد و غبار و شوک هم مقاومه .
    یا Silicon Power Armor A80 اینم خیلی خوبه اما A65 جدید تره. هر دو هم USB 3 هستن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

ممنون دوست عزیز سیلیکون پاور تو بازار کمه و قیمتش بالا هست غیر این برند کدوم بهتره

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

ممنون دوست عزیز سیلیکون پاور تو بازار کمه و قیمتش بالا هست غیر این برند کدوم بهتره
    میتونین از دیجیکالا بخرین هارد های سیلیکون پاور رو .
    اگر میخواین کمتر خرج کنین میتونین هارد های Western Digital رو بخرین مدل My Passport Ultra Premium . در برابر شوک و لغزش مقاومه . اما ضد آب و ضد گرد و غبار نیست و در مقابل ضربه هم مقاومت زیادی نداره و خش پذیر هم هست. اما در صورتی که ازش به خوبی مراقبت کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    و رمز گذاری سخت افزاری هم داره . اندازش هم خیلی خوبه و تو جیب جا میشه . قیمت دو ترابایتشم حدود 300 تومنه فک کنم تو بازار بتونی ارزون ترم پیدا کنی.
    در کل هارد خوبیه به نظرم اینکه ضد ضربه یا ضد آب و یا ضد گرد و غبار باشه چیز مهمی نیست . فقط به مراقبت بیشتری نیاز داره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

مدل ای دیتا چطوره شنیدم بهتر از سیلیکون پاور هست سیلیکون پاور خرابیش زیاده خصوصا فلشش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

مدل ای دیتا چطوره شنیدم بهتر از سیلیکون پاور هست سیلیکون پاور خرابیش زیاده خصوصا فلشش
    همونطور که گفتم خودم هم سیلیکون پاور دارم تا حالا مشکلی نداشته.
    اما یکی از دوستام مدل HD710 ای دیتا رو داشت که کلی مشکل داره.
    من نظرم Silicon power و western digital هست . حالا بازم خودت میتونی صبر کنی تا بقیه دوستان هم اینجا نظرات خودشونو بگن

اگه نباشه جاش خالی می مونه brothers000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

دوست عزیز شما میتونی از برند ای دیتا و سیلیکون پاور مدل مورد نظرت رو با قابلیت هایی که لازم داری انتخاب کنی...
    هر دو هم کیفیت خوبی دارند، تا حدودی هم اینطور عنوان میشه که ای دیتا بهتره ولی بنده خیلی این صحبت ها رو قبول ندارم و میشه گفت هر دو خوب هستن (حالا شاید یه مقدار اندکی اختلاف کیفیت باشه ولی نه در اون حد)
    اگه براتون هزینه کمتر هم لحاظ میشه و مشکلی با رنگ و ظاهر ندارید هم میتونید مدل HD650X از ای دیتا بخرید
    در غیر اینصورت مدل های : HD720 و HD710M و HD650 هم از ای دیتا میتونید انتخاب کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •