تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: من هارد Western Digital My Passport Ultra Premium External Hard Drive رو به تلویزیون و تبلت زدم ولی محتویات هارد رو نشون نمیده! چرا؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8 من هارد Western Digital My Passport Ultra Premium External Hard Drive رو به تلویزیون و تبلت زدم ولی محتویات هارد رو نشون نمیده! چرا؟

درود

من یه هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra Premium External Hard Drive با ظرفیت 1 ترابایت از دیجی کالا خریدم و دو سه باری هم به کامپیوتر وصل کردم و فایلهایی رو هم داخلش ریختم و هیچ مشکلی نداره. ولی به تلویزیون که وصل می کنم پیغامی نمی ده که هارد رو شناسایی کرده باشه تا بتونم محتویات هارد رو ببینم؛ آیا باید تو تنظیمات تلویزیون قسمتی رو فعال کرد تا درست بشه؟ همینطور به تبلت سامسونگ با کابل OTG هارد رو به اون وصل کردم باز تبلت چیزی پیغامی نشون نمی ده؛ آیا این اشکال طبیعیه؟ آیا باید اتصال به تبلت رو ساپورت کنه یا نمی تونه این کار رو انجام بده؟ حالا اگه اتصال به تلیت جواب نده زیاد مهم نیست اما اگه تلویزیون نتونه بشناسش خیلی حال گیریه. تو کامنت های دیجی کالا که نوشته باشد اتصال به تلویزیون میشه و مشکلی نیست و یکی عین همین هارد رو قبلا به یه تلویزیون دیگه وصل کرده بودم و جواب داد. نمی دونم چرا وقتی وصل می کنم نمی شناسه.

سپاس

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود

من یه هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra Premium External Hard Drive با ظرفیت 1 ترابایت از دیجی کالا خریدم و دو سه باری هم به کامپیوتر وصل کردم و فایلهایی رو هم داخلش ریختم و هیچ مشکلی نداره. ولی به تلویزیون که وصل می کنم پیغامی نمی ده که هارد رو شناسایی کرده باشه تا بتونم محتویات هارد رو ببینم؛ آیا باید تو تنظیمات تلویزیون قسمتی رو فعال کرد تا درست بشه؟ همینطور به تبلت سامسونگ با کابل OTG هارد رو به اون وصل کردم باز تبلت چیزی پیغامی نشون نمی ده؛ آیا این اشکال طبیعیه؟ آیا باید اتصال به تبلت رو ساپورت کنه یا نمی تونه این کار رو انجام بده؟ حالا اگه اتصال به تلیت جواب نده زیاد مهم نیست اما اگه تلویزیون نتونه بشناسش خیلی حال گیریه. تو کامنت های دیجی کالا که نوشته باشد اتصال به تلویزیون میشه و مشکلی نیست و یکی عین همین هارد رو قبلا به یه تلویزیون دیگه وصل کرده بودم و جواب داد. نمی دونم چرا وقتی وصل می کنم نمی شناسه.

سپاس
    سلام .

و یکی عین همین هارد رو قبلا به یه تلویزیون دیگه وصل کرده بودم و جواب داد. نمی دونم چرا وقتی وصل می کنم نمی شناسه.
    فایل سیستم هارد قبلی که TV شناسایی میکرد چی بود ؟ اگر نوع فایل سیستمها فرق میکنند پس پارتیشن هارد جدید رو مثل هارد قبلی فرمت و تست کنید شناسایی میشه یا خیر .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام .

فایل سیستم هارد قبلی که TV شناسایی میکرد چی بود ؟ اگر نوع فایل سیستمها فرق میکنند پس پارتیشن هارد جدید رو مثل هارد قبلی فرمت و تست کنید شناسایی میشه یا خیر .
    اینو تست نکردم فکر کنم همین موضوع فایل سیستم باشه. یادمه یه فلش داشتم که به NTFS فرمت شده بود و ضبط ماشین نمی فهمید چی هست وقتی به FAT32 فرمت کردم تونست آهنگهای فلش رو بخونه. منم وقتی این هارد به دستم رسید فرمتش نکردم و همونطوری یه سری فایل ریختم توش. تست می کنم به احتمال بسیار زیاد همین مسئله که فرمودید مشکل رو حل بکنه. ممنون از شما

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مدل تلویزیونت چیه دوست عزیز؟

معمولا تلویزیون ها چندین پورت USB دارند، دقت کن که روی یکی از آنها زده HDD. که هارد را به آن وصل کن.

بعد از اتصال هارد به تلویزیون، لامپ هارد هم روشن نمیشه یا چشمک نمیزنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •