تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سهام دار شرکت

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض سهام دار شرکت

سلام
    یکی از اشناهایی نزدیک میخواد ثبت شرکت کنه خودش چون کارمنده نمیتونم جزو سهام داران شرکت باشه برای همین از من خواسته مدارکم شناسایی و تحصیلی بدم تا استفاده کنه.
    الان تو دوراهی موندم از یه طرف دوست ندارم بدم چند سال زحمت کشیدم از یه طرف اشناه تو رودربایستی گیر کردم .سوالم اینه چه استفاده ای از مدرک تحصیلیم میتونه بکنه ؟بعدا بر فرض که بدم خودم خواستم از رو مدرکم کاری کنم میتونم ؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    کار شرکت چیه ؟
    توی تلوزیون یک زن روستایی رو نشون داد که چند تا کلاهبردار با 20 ملیون تومن شرکت بازرگانی به اسمش باز کردند و دهها ملیارد تومن کالا وارد کردند به اسمش و چند ملبارد تومن مالیات پرداخت نشده افتاده بود گردنش
    خلاصه مراقب باشید .
    اگر متاهلند میتونند همسر خودشون یا برادر یا خواهرشون یا پدر یا مادرشون رو انتخاب کنند به جای شما

3. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

چند سال پیش سال 90 بود یکی تو قطار هم بهم گفت یه سری شرکتای پیمانکاری هستند که میان مدرک شما رو میخرن برای ارتقای شرکت خودشون که بگن مثلا شرکت ما اینقدر مهندس و...داره

یه 700 هزارتومنی هم بابت مدرک بهتون میدن و میگن خداحافظ

احتمالا این آشنای شما هم میخاد همین کارو بکنه ،فقط میخاد برای خوذش یه شرکت معتبر بزنه و بگه ما هم این اشخاص با این مدرک تحصیلی رو هم داریم و از افراد باسواد و خبره استفاده میکنیم

اما اگر شرکت بعدا بدهی بالا اورد و به مشکل بخوره چی پیش میادو خبر ندارم

البته یکی از دوستان انجمن هم حقوق خوندن ظاهرا،اگر ایشون این تایپیک رو ببینند شاید بتونن کمک کنند
    Last edited by محمد7966; 25-08-2016 at 21:46.

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض

سلام
    کار شرکت چیه ؟
    توی تلوزیون یک زن روستایی رو نشون داد که چند تا کلاهبردار با 20 ملیون تومن شرکت بازرگانی به اسمش باز کردند و دهها ملیارد تومن کالا وارد کردند به اسمش و چند ملبارد تومن مالیات پرداخت نشده افتاده بود گردنش
    خلاصه مراقب باشید .
    اگر متاهلند میتونند همسر خودشون یا برادر یا خواهرشون یا پدر یا مادرشون رو انتخاب کنند به جای شما
    سلام

چند سال پیش سال 90 بود یکی تو قطار هم بهم گفت یه سری شرکتای پیمانکاری هستند که میان مدرک شما رو میخرن برای ارتقای شرکت خودشون که بگن مثلا شرکت ما اینقدر مهندس و...داره

یه 700 هزارتومنی هم بابت مدرک بهتون میدن و میگن خداحافظ

احتمالا این آشنای شما هم میخاد همین کارو بکنه ،فقط میخاد برای خوذش یه شرکت معتبر بزنه و بگه ما هم این اشخاص با این مدرک تحصیلی رو هم داریم و از افراد باسواد و خبره استفاده میکنیم

اما اگر شرکت بعدا بدهی بالا اورد و به مشکل بخوره چی پیش میادو خبر ندارم

البته یکی از دوستان انجمن هم حقوق خوندن ظاهرا،اگر ایشون این تایپیک رو ببینند شاید بتونن کمک کنند
    سلام
    شرکت ایمینی دقیق البته نمیدونم .یه دفعه مستقیم به هم گفت یه جور دست به سرش کردم ولی اینبار رفته به داداش بزرگم گفته مونده تو ردربایستی.
    چون خودش کارمنده البته قرار دادی برای ثبت شرکت که سهام دار باشه قبولش نمیکنن و باید کسی باشه که شغل دولتی نداشته باشه برای همین میگه از مدارک من برای خودش استفاده کنه.اسمی من جزو هیت مدیره باشم خودش حضور فیزیکی داشته بشه.
    کار خودم ازاده من بیشتر برای این نمیدم که ممکنه بعدن خودم به مدرکم نیاز داشته باشم(مهندسی فناوری اطلاعات) و برای خودم شرکتی بزنم به وامی اگه از رو مدرک بدن نیاز باشه اگه اینا برن از رو مدرک من وام بگیرن دیگه به خودم ندن.اونا میتونن از مدرک من بدون حضورم وام بگیرن ؟
    متاهل هستن ولی میگه ادم مورد اعتماد میخواد و سو استفاده نکردن از موقعیت.....
    نه برای خودش میخواد

بعضی ادما نمک نشناسن یه دفعه رفتم برای یه اشنا جواز کسب گرفتم بعد خودم برای یه گواهی اشتغال سوری که بانک برای تکمیل پرونده میخواست وام بده رفتم کپی از جواز میخواستم نداد که گم شده

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام
    یکی از اشناهایی نزدیک میخواد ثبت شرکت کنه خودش چون کارمنده نمیتونم جزو سهام داران شرکت باشه برای همین از من خواسته مدارکم شناسایی و تحصیلی بدم تا استفاده کنه.
    الان تو دوراهی موندم از یه طرف دوست ندارم بدم چند سال زحمت کشیدم از یه طرف اشناه تو رودربایستی گیر کردم .سوالم اینه چه استفاده ای از مدرک تحصیلیم میتونه بکنه ؟بعدا بر فرض که بدم خودم خواستم از رو مدرکم کاری کنم میتونم ؟
    خب شما باید شفاف ازشون بخواید توضیح بدن که چه قصدی دارند. اونطوری که من فهمیدم ایشون قصد دارند عضو هیئت مدیره شرکتی باشند و نمی توانند. در این صورت شما باید اول از همه در نظر بگیرید که بعنوان عضو هیئت مدیره اسم شما باشه، تمام مسئولیت ها متوجه شماست. درسته که میشه بدون حضور فیزیکی شما هم کارها از طرف ایشون پیش بره ولی باید قانون تجارت رو بخونید و بدونید حداقل چه مسئولیت هایی به گردنتون هست و در بدترین حالت چه مشکلی براتون پیش میاد. مثلا مطمئن بشید نوع شرکت چه هست. ایا مسئولیت تضامی وجود دارد یا نه و از این دست چیزها.

اینکه نگران مدرک تحصیلیتون باشید، جای نگرانی نداره. مدرکتون که گرو نیست!. جهت احراز هویت و این چیزهاست ...

من خودم به شخصه حاضر نیستم چنین کاری بکنم. اولا به خاطر اینکه باید قانون رو کامل بلد باشم و بدونم هیئت مدیره بودن یعنی چه و چه مشکلات حقوقی ممکنه چیش بیاد. دوما اینکه ممکنه خودم بخوام یک زمانی کارمند دولت بشم یا شغلی رو انتخاب کنم که هیئت مدیره بودن محدودش کنه یا حتی مسائلی مثل یارانه و این چیزها .

اگر رودربایستی دارید میتونید بهش بگید که با یک وکیل مشورت کردید و توصیه کرده بهتون اینکارو نکنید چون اگر مشکلی پیش بیاد به هر حال حتی اگر این آشناتون بخواد هم نمیتونه شمارو از زیر بار مسئولیت خارج کنه .

یک راه دیگر هم این هست که واقعا برید و هیئت مدیره بشید و سود و پاداشش رو هم بگیرید

8. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •