تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 97

نام تاپيک: شفا یافتن

داره خودمونی میشه alireza hasdam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

جواب شما؟ مثل اینکه اصلا به حرفای قبل من توجه نکردید دارم میگم ادراک درک مال ماوراست مگه من میتونم با قلم از مزه سیبی که خوردم و درک کردم جز شیرینیشو بگم؟اون مزشو باید درک کنی من ماورا رو باعلم دقیق نمیتونم توصیفش کنم نه تنها من بلکه همه اهل دل و اهل بصیرت دوست من مشکل ما کلماته شما میگی اریک من میگم هوشمندی خدا مفهوم یکیه فقط انسان ها روش اسم گذاشتن که راحت تر بشناسنش
    گفتم سر جنگ ندارم با کسی فقط مشکل ماها این وسط اسم گذاریه واسه همونه شما میایید میگید فلان بیسار من میکم فلان هردومون یچیز رو میگیم داداشم عزیزم
    اصلا ما دنبال این نیستیم که یکی بیاد بگه حرف شما درسته کامله ما دنبال چالشیم دنبال کسی هستیم که بیاد همو به چالش بکشیم تا بدونیم نقاط مثبت و منفیمون کجاست رفع کنیم یا تقویت کنیم

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

سوالات پاسخ داده شد اما توجه نشد shaahani چون مخاطب دنبال جنگ و تفرقه بود.
    لازمه دوباره اینجا من توضیح بدم اما بعد از آن سوالات تکراری نکنید لطفا بعد از اون برید سراغ مجهدلات دیگتون تا من جواب بدم چه علمی چه ماورایی چون تو هردوشون سر رشته دارم و من حرفی میگم که بتونم بنویسم و چیزی مینویسم که بتوانم آن را امضا کنم و چیزی رو امضا میکنم که با جان دل قبولش دارم حالا راست بودنش مشخصه دروغ بودنشو کسی نتونسته به من تفهیم کنه چرا؟؟چون حقیقته حقیقت همون معیاریه که تو کهکشان ها و زرات ریز اتم خوابیده اگر بهش دست پیدا کنید به مقام صالح میرسید یعنی تشخیص حق از باطل مقام صالح یکی از بزرگ ترین مقام ها در راه حقیقته جواب سوال معار شما داده شد اما راه رسیدنش هم فاز شدن با اونه کیفیتیه باید با عشق بهش دست پیدا کنید اونم عشق حقیقی عشق بی ابزاری بدون سود و بهره
    بنابراین مسله نه پیچیدست نه سادست چون عقل نمیتونه با 5حواسش اونو درک کنه چون عقل پایه و اساسش بدرد این دنیا میخوره ولی عشق به اون دنیا مربوطه توشه آخرتی که محمد پیامبر مسلمین ازش دم میزد همون آگاهی های لازم برای دنیای بعد هست
    اما من یک چیز بگم که باز دوباره فاز نگیرید بیایید بگید همون علمه علم نیست علم تو حافظه میشینه ضبط میشه اما ادراک و حقیقت تبدیل به غریزه میشه نهادینه میشه
    بنا بر این این شد معیار حالا خیلی باید توضیح بدم اما به نظر من همینقدر برای کنکاش قضیه کافیه و بقیش پای خودتون

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اریک رو باید درک کنید
    مگه میشه با قلم مزه اریک رو که چشیدین بجز شیرینی اون نوشت ؟
    اریک رو نمیشه با علم توصیف کرد ، چون هیچ اثر و نشانه قابل اثباتی در دنیای ما وجود نداره که پیش دانشمندان و آزمایشگاه های پیشرفته ببریم و با استفاده از اون بتونیم اریک رو ثابت کنیم و تعریف و توصیف علمی براش بسازیم .
    فقط این اهل دل و اهل بصیرت هستند که به واقع اریک رو درک کردن و آگاهی دارن که ماورا الطبیعه وجود نداره چون اریک اون رو خورده .

حق و حقیقت اریکه ؛ معیار و همه چیز هم اونه که تو کهکشان ها و زرات ریز اتم خوابیده اگر بهش دست پیدا کنید به مقام صالح میرسید یعنی تشخیص حق از باطل مقام صالح یکی از بزرگ ترین مقام ها در راه حقیقته جواب سوال معار شما داده شد اما راه رسیدنش هم فاز شدن با اونه کیفیتیه باید با عشق بهش دست پیدا کنید اونم عشق حقیقی عشق بی ابزاری بدون سود و بهره

بنابراین مسله نه پیچیدست نه سادست چون عقل نمیتونه با 5حواسش اونو درک کنه چون عقل پایه و اساسش بدرد این دنیا میخوره ولی عشق به اون دنیا مربوطه توشه آخرتی که من پیامبر اهل سنت اریک ازش دم میزنم همون آگاهی های لازم برای دنیای بعد هست
    اریک به من وحی کرد در دنیا آخرت تمام پیروان محمد پیامبر مسلمین را بجای ماهی به شیوه پنگوئنی خواهد خورد .

اما من یک چیز بگم که باز دوباره فاز نگیرید بیایید بگید همون علمه علم نیست علم تو حافظه میشینه ضبط میشه اما ادراک و حقیقت تبدیل به غریزه میشه نهادینه میشه
    بنا بر این این شد معیار حالا خیلی باید توضیح بدم اما به نظر من همینقدر برای کنکاش قضیه کافیه و بقیش پای خودتون

بنابراین حالا دیگه با این توضیحات باید متوجه شده باشید که چرا حق و حقیقت اریک هست و ماورا الطبیعه وجود نداره و خورده شده .

4. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما با عشق واقعی و احساس و وجودت به اریک من باور داشته باش و ایمان بیار
    از آن پس من دیگه کاری با شما ندارم ، هرچی میخواهی بگو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

جای بسیار تاسف است که یک نادان قادر به درک واقعیات نیست و برای بهبود حال نادان، ناچار باشیم دست به ارائه مسائل جاهله بزنیم.
    تا شاید بتوان حال نادان را بهتر کرد.

و انجا که نادان قواعد جاهلانه خود را فاسد بداند، اما همان قواعد را در اثبات عقاید خود بکار بندد اوج جهل است.
    هیچ گامی جاهلانه تر از این زاده نخواهد شد.

7. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

عقاید همه دوستان محترم

یه مقدار شفاف تر و ساده تر نظرات تون رو بیان کنید. خیلی از موارد به شفا یافتن ربطی نداشت. یه جور جنگ و تنش هست در تاپیک. ولی موضوع جذابه.

در مورد تجربه خودم حدود 10 سال پیش یکی از افراد فامیل نمی دونم در اثر چه عارضه ای (از مصرف سیگار و دخانیات و ....) در حال مرگ بود. تقریبا مرده بود. شوهر خواهرش در همون شهرستان بهترین پزشک رو آورد بالا سرش و در بهترین بیمارستان بستری ش کرد برای 1 ماه اونجا بود و حدود 100 میلیون تومان اون موقع خرجش کرد. الان سالمه سالمه. سیگار رو همچنان می کشه. می گن به مصرف تریاک هم روی آورده. من همین چند وقت پیش ملاقات ناخواسته ای باهاش داشتم حالش عالی تر از عالی بود.

دقت کنید این آدم اصلا مرده بود ولی پول زنده ش کرد.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سوالات پاسخ داده شد اما توجه نشد shaahani چون مخاطب دنبال جنگ و تفرقه بود.
    لازمه دوباره اینجا من توضیح بدم اما بعد از آن سوالات تکراری نکنید لطفا بعد از اون برید سراغ مجهدلات دیگتون تا من جواب بدم چه علمی چه ماورایی چون تو هردوشون سر رشته دارم و من حرفی میگم که بتونم بنویسم و چیزی مینویسم که بتوانم آن را امضا کنم و چیزی رو امضا میکنم که با جان دل قبولش دارم حالا راست بودنش مشخصه دروغ بودنشو کسی نتونسته به من تفهیم کنه چرا؟؟چون حقیقته حقیقت همون معیاریه که تو کهکشان ها و زرات ریز اتم خوابیده اگر بهش دست پیدا کنید به مقام صالح میرسید یعنی تشخیص حق از باطل مقام صالح یکی از بزرگ ترین مقام ها در راه حقیقته جواب سوال معار شما داده شد اما راه رسیدنش هم فاز شدن با اونه کیفیتیه باید با عشق بهش دست پیدا کنید اونم عشق حقیقی عشق بی ابزاری بدون سود و بهره
    بنابراین مسله نه پیچیدست نه سادست چون عقل نمیتونه با 5حواسش اونو درک کنه چون عقل پایه و اساسش بدرد این دنیا میخوره ولی عشق به اون دنیا مربوطه توشه آخرتی که محمد پیامبر مسلمین ازش دم میزد همون آگاهی های لازم برای دنیای بعد هست
    بحث منطقی اصولی داره که وقتی واردش میشیم باید رعایت بشه . وقتی شما وارد بحث منطقی میشین و میخواین که به سمت استدلال پیش برین باید یک سری اصول و قواعد توی صحبت هایی که مطرح میکنین رعایت بشه .
    بدون درک مفاهیم و اصول و قواعد و عدم وجود تجزیه و تحلیل توی بحث ها , روند بحث بی ارزش میشه و هر کسی میتونه هر چیزی که میخواد بگه .

وقتی تعریفی از مفاهیم ارائه شده وجود نداشته باشه تنها چیزی که به چشم میاد بیهوده بودن بحث هاست . چون مفاهیمی که تعریف نداشته باشن بی پایه و اساس هستن و خیلی راحت به پایه و اساس مغلطه تبدیل میشن.
    تا موقعی هم که شما در صحبت ها و بحثتون به سمت مفاهیم نرین , نمیتونین بحث اصولی و منطقی داشته باشین.

چیزی که شما توی صحبتتون ارائه میدین اثری از خرد و منطق توی اون نیست و تنها بر پایه احساسات و هیجان هست . شما داری از عقیده صحبت میکنی, نه از منطق .
    انسانی هم که مذهبی باشه برای پذیرش نیروی های غیبی و ماورایی خرد و منطق رو به کار نمیبره بلکه مثل همه انسان های مذهبی دیگه متوسل به عقیده میشه تا بتونه به اون آرامش [کذایی] مورد نظر برسه.

همه این نیروهایی ماورایی که بر پایه عقاید دینی شکل گرفتن تفکرات و توهمات ذهنی از نیروهای نادیدنی و غیرملموس و برگرفته از احساسات و ترس انسانه که همیشه هم گفته میشه برتر از انسان و خارج از درک ما هستن .
    اینا تعاریفی است که عقیده/دین به ما تحمیل میکنه و فرد معتقد هم هر گاه به مشکلی میخوره با قرار دادن اون نیروی ماورایی در جاهای خالی که پاسخی برای اون نداره , خیلی راحت به ارضای درونی میرسه و فکر میکنه پاسخ رو یافته.

اون چیزی که شما مطرح میکنی پاسخ منطقی نیست چون که هر نیرو و خدا و خدایان دیگه ای رو میشه جای اون گذاشت و تغییری توی نتیجه ندید .
    Last edited by B3HZ@D; 04-10-2018 at 22:27.

11. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

واقعیت شفا یا شفائت گرفتن از خداوند بواسطه امامان مانند ابا عبدالاه امام حسین ع یا اهل بیت و معصومین کاملا در اسلام توسط علما توضیح داده شده کافیه در اینترنت جستجو کنید و این درخاست و واسطه قرار دادن فقط برای درمان بیماریهای لاعلاج و حتی نقص عضو نیست و شامل مشکلات سخت در زندگی مردم هم میشود بهر حال اینچیزیست که خداوند خواسته حال میخواهد گریه بر امامش باشد برای پاک شدن گناهی یا توسل و واسطه قرار دادنشان برای حل مشکلات و شفای مریضیها و اگر واقعا حتی بعد از مسلمان شدن درک این مسئله برایتان سخت است کافیه یک سفر به کربلا بروید و و با یکی از همین افراد شفا گرفته حالا ایرانی یا عراقی و عرب صحبت کنید
    البته وقتی در شهر کافران مدام بر بوجود امدن خودبخود عالم هستی صحبت و تبلیغ میکنند نباید انتظار دیگری از غیر مسلمان داشت....این یعنی خدائی نیست دیدین دیگه حرف از بیگ بنگ و بنگ بنگو نظریهای احمقانه که اخر هم بسیاری از اینها را که ساخته ذهن خودشان بوده خودشان رد میکنند....

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

پس تکلیف اون الت پرست ها و گاو پرست ها که شفا گرفتن چی میشه ؟ یا اونایی که در گذشته توسط بت ها به جاجتشون رسیدن یا پیروان پوزایدون, زئوس , آمونت , ایزیس که به خواسته هاشون توسط خدایان قدیم رسیدن ؟

ما هم شما رو ارجاع میدیم تا یک سفر به هند داشته باشین تا صحبت های گاو پرستان و الت پرستان رو بشنوید تا مطمئن بشید که آئین و مسلک اونا بر حق است چون شفا گرفتن . شما چطور میتونی همچین چیز واضحی رو رد کنین ؟

صحبت اخرتون هم جالب بود . یک زمانی ملاها و طلبه ها ماتحت گرامی رو زیر شدیدترین فشارها گذاشتن تا با تفسیرهای من درآوردی و ماله کشی نشون بدن بیگ بنگ توی قران بوده ولی الان میشه نظریه احمقانه که ساخته ذهن بوده.

برای شناخت بهتر به شما توصیه میشه کتاب علوم پنجم ابتدایی رو مطالعه کنید واقعن میتونه کمک حالتون باشه تا با ساده ترین مفاهیم و قواعد علمی آشنا بشین .
    قسمتی کوچکی از اون کتاب رو براتون میذارم که کار شما راحت تر بشه .

14. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2018
    محل سكونت
    همه جا سرای من است

پيش فرض

بحث منطقی اصولی داره که وقتی واردش میشیم باید رعایت بشه . وقتی شما وارد بحث منطقی میشین و میخواین که به سمت استدلال پیش برین باید یک سری اصول و قواعد توی صحبت هایی که مطرح میکنین رعایت بشه .
    بدون درک مفاهیم و اصول و قواعد و عدم وجود تجزیه و تحلیل توی بحث ها , روند بحث بی ارزش میشه و هر کسی میتونه هر چیزی که میخواد بگه .

وقتی تعریفی از مفاهیم ارائه شده وجود نداشته باشه تنها چیزی که به چشم میاد بیهوده بودن بحث هاست . چون مفاهیمی که تعریف نداشته باشن بی پایه و اساس هستن و خیلی راحت به پایه و اساس مغلطه تبدیل میشن.
    تا موقعی هم که شما در صحبت ها و بحثتون به سمت مفاهیم نرین , نمیتونین بحث اصولی و منطقی داشته باشین.

چیزی که شما توی صحبتتون ارائه میدین اثری از خرد و منطق توی اون نیست و تنها بر پایه احساسات و هیجان هست . شما داری از عقیده صحبت میکنی, نه از منطق .
    انسانی هم که مذهبی باشه برای پذیرش نیروی های غیبی و ماورایی خرد و منطق رو به کار نمیبره بلکه مثل همه انسان های مذهبی دیگه متوسل به عقیده میشه تا بتونه به اون آرامش [کذایی] مورد نظر برسه.

همه این نیروهایی ماورایی که بر پایه عقاید دینی شکل گرفتن تفکرات و توهمات ذهنی از نیروهای نادیدنی و غیرملموس و برگرفته از احساسات و ترس انسانه که همیشه هم گفته میشه برتر از انسان و خارج از درک ما هستن .
    اینا تعاریفی است که عقیده/دین به ما تحمیل میکنه و فرد معتقد هم هر گاه به مشکلی میخوره با قرار دادن اون نیروی ماورایی در جاهای خالی که پاسخی برای اون نداره , خیلی راحت به ارضای درونی میرسه و فکر میکنه پاسخ رو یافته.

اون چیزی که شما مطرح میکنی پاسخ منطقی نیست چون که هر نیرو و خدا و خدایان دیگه ای رو میشه جای اون گذاشت و تغییری توی نتیجه ندید .

اجازه بدید دوست من شما توان تشخیص ادراک با منطق را دارید؟
    استدلال مال عقله منطق مال عقله
    وحقیقت و ادراک مال دل و عشقه
    اصل دوم
    بحث منطقی و علمی تو حافظه ضبط میشه
    درک حقانیت و عالم معنوی تبدیل به غریزه و نگرش میشه

با این دو تا اصل بالا میشه راحت تر پی به مطالب نگاشته شده برد حالا من تو پیام های قبلم از ماورا بحث کردم و مربوط به ادراکم هست نه استدلالم بنابراین سو برداشت از شما بوده اشکالی توی حرف من دیده نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •