تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 780 از 849 اولاول ... 280680730770776777778779780781782783784790830 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,791 به 7,800 از 8482

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام دوستان عزيز يه سوال داشتم اينكه ايرانسل الان براي مودم i60دوتا سيم كارت ميفرسته اون سيم كارت fd رو اگه بندازم روش همون ميتونه td lte رم بگيره؟؟ كه مجبور نباشم هر بار برا سوييچ بين td و fd سيم كارتو جا به جا كنم
    سلام .اره با سیم fd میتونی هم به تی دی وصل بشی هم fd ولی دیگه از بسته های تی دی نمیتونی استفاده کنی و فقط باید بسته های مخصوص fd رو برای سیم کارتت بخری که قیمتش بیشتر میشه

2. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام دوستان این مودم بیرونی ZW101 ایرانسل آیا حداکثر سرعت 80 مگ ایرانسل کسی تونسته دانلود کنه یاخیر آیا مودم خوبی است؟ من خودم I60 دارم کیفیت سیگنالش کمه لطفا راهنمایی کنید؟

4. 2 کاربر از mgh1208 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام دوستان این مودم بیرونی ZW101 ایرانسل آیا حداکثر سرعت 80 مگ ایرانسل کسی تونسته دانلود کنه یاخیر آیا مودم خوبی است؟ من خودم I60 دارم کیفیت سیگنالش کمه لطفا راهنمایی کنید؟
    من سه سال پیش این مودمو داشتم قطعا روی پشتبام سیگنال بهتری میده ولی جایی که من نصبش کرده بودم مودم معمولی هم همونقدر سیگنال میداد .اون موقع من تا 50 مگ باهاش میگرفتم ولی الان دوستان میگن روی 60 مگ به بالا مودم هی ریست میشه .من این مودمو توصیه نمیکنم بهت .

6. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوست گرامی نیازی به تغییر مودم نیست i60 از نظر گیرندگی قوی ترین هست
    یک مزیت خوبی هم که داره اینکه امکان اتصال آنتن خارجی به مودم وجود داره شما به جایی اینکه هزینه کنی مودم عوض کنی آنتن بخر براش
    نمونه آنتنی هم که بچها برای td استفاده کردن توی کانال استاد صابر عزیز هست عضو شو سرچ بزن میاد
    modem_land@
    اما قبلش یه توصیه اگر برات یجوری مقدوره مودم رو روی پشت بوم قرار بده تست کن ببین سیگنالت بهتر میشه یا نه بعد برا آنتن هزینه کن

8. این کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

چرا برای بعضی ها مودم I60 براشون به ورژن 201 آپدیت شده ولی ماله من هنوز نسخه 196 هست آپدیت نمیشه وقتی میزنم بررسی برای آپدیت میزنه دستگاه شما بروز هست.

10. این کاربر از mgh1208 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

برا منم دیروز تنظیمات مودم رو باز کردم یه توافق نامه آورد و بعدش آپدیت کرد به 201 ... منتها دیشب انلاکش کردم و ورژن 196 رو زدم ولی دیگه بعدش هرچی گشتم ورژن 198 ایرانسل رو گیر نیاوردم این رام های جنرالی که دوستان زحمت کشیدن تو قسمت انتخاب نوع شبکه و only tdd , only fdd مشکل دارن یا بعضیاشون اصلا ندارن این قسمت رو حتی با انتخاب حالت 4G هم نوار کشوییش باز نمیشه! و همچنین mimo , ca
    منم مثل شما هرچی میزنم آپدیت بشه میزنه که دستگاه بروز هستش!
    کسی راه حلی پیدا کرد به منم بگه

12. این کاربر از mahdi.h4405 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

برا منم دیروز تنظیمات مودم رو باز کردم یه توافق نامه آورد و بعدش آپدیت کرد به 201 ... منتها دیشب انلاکش کردم و ورژن 196 رو زدم ولی دیگه بعدش هرچی گشتم ورژن 198 ایرانسل رو گیر نیاوردم این رام های جنرالی که دوستان زحمت کشیدن تو قسمت انتخاب نوع شبکه و only tdd , only fdd مشکل دارن یا بعضیاشون اصلا ندارن این قسمت رو حتی با انتخاب حالت 4G هم نوار کشوییش باز نمیشه! و همچنین mimo , ca
    منم مثل شما هرچی میزنم آپدیت بشه میزنه که دستگاه بروز هستش!
    کسی راه حلی پیدا کرد به منم بگه
    ولی ماله من آنلاک نیست هنوز یه ماه نیست خریدمش از سایت خود ایرانسل هم گرفتمه ولی آپدیتش نمیاد.

14. این کاربر از mgh1208 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام داداش. من این مودمzw101 دارم. بله نهایت سرعت رو میده. من بیشترین سرعت دانلودی که باهاش داشتم 10.5مگابایت برثانیه بوده که میشه 84مگابیت برثانیه. sinr هم 18دسی بِل
    Last edited by fh.hamed; 31-05-2020 at 21:13.

16. این کاربر از fh.hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

حد اکثر سرعت اپلود سرویس های نامحدود 4 و 8 رو چطور ست کردند؟
    مساوی با حداکثر سرعت دانلود است، ضریبی از ان است و/یا باز است؟

18. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوست گرامی نیازی به تغییر مودم نیست i60 از نظر گیرندگی قوی ترین هست
    یک مزیت خوبی هم که داره اینکه امکان اتصال آنتن خارجی به مودم وجود داره شما به جایی اینکه هزینه کنی مودم عوض کنی آنتن بخر براش
    نمونه آنتنی هم که بچها برای td استفاده کردن توی کانال استاد صابر عزیز هست عضو شو سرچ بزن میاد
    modem_land@
    اما قبلش یه توصیه اگر برات یجوری مقدوره مودم رو روی پشت بوم قرار بده تست کن ببین سیگنالت بهتر میشه یا نه بعد برا آنتن هزینه کن
    دوست عزیز یه سوال، اگر بالا پشت بام آنتن بهتر و قوی تری دریافت کردیم،خرید آنتن تقویتی داخلی میتونه کمک کنه؟ یا آنتن بیرونی باشه حتما تا کمک کنه؟

20. 2 کاربر از amin_v30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •