تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 437 از 848 اولاول ... 337387427433434435436437438439440441447487537 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,361 به 4,370 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

روشش چیه ؟ چه جوری باید رمز ثابت بگیرم ؟ وقتی به ادرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میری اول باید شماره td رو وارد کنی بعدش دو تا گزینه میاد یکی رمز یک بار مصرف میفرسته به حساب و گزینه دوم هم که میگه پسوردت رو بزن خوب من که پسورد ندارم چه جوری باید وارد شم ؟ پشتیبانی هم گفت پسورد ثابت نداره و td فقط با یک بار مصرفه ولی من رمز ثابت میخام . چه جوری باید رمز ثابتش رو بگیرم ؟
    من یادم نیس ولی تو اپ درخواست رمز دادم یه رمزی به ایمیل قرستادن با اون میرم.
    ثابته

2. این کاربر از alireza_pes33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان سلام
    من چند روزه به مشکل عجیبی خوردم کسایی که ps4دارن لطفا بگن اونا هم همچین مشکلی دارن یا نه
    اپدیت بازی میاد تو لیست دانلود اما اررور میده که download fail
    کسی همچین پیامی دیده؟ اول فکر کردم چون ویچ.ر ۳ بوده به خاطر اینه، اما اپدیت اسسین و چند تا دیگه هم با خطا مواجه شد،
    اما همه چی اینطور نیست، مثلا چند تا تم دانلود کردم یا اینکه دیتا یه بازی رو کامل گرفتم به صورت عادی!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

پس این طور که دوستان میگن طول میکشه پول ما رو پس بدهند و یا شاید هم پس ندهند. به نظرم اگر بفروشم شاید زودتر به پولمون برسیم.
    مدل مودم من tk 2510 هست که دو هفته هست خریدم و بسته 100 گیگش هم فقط یک مگ استفاده شده
    کسی خواست بهم پیام بده یک چیزی کم میکنم و به نامتون می زنم

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من یادم نیس ولی تو اپ درخواست رمز دادم یه رمزی به ایمیل قرستادن با اون میرم.
    ثابته
    برای td lte ? چون برای من هم واسه شماره گوشی یا وایمکس و اینا مشکلی نیست و رمز ثابت دارم فقط برای TD نمیتونم.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

برای td lte ? چون برای من هم واسه شماره گوشی یا وایمکس و اینا مشکلی نیست و رمز ثابت دارم فقط برای TD نمیتونم.
    شما داخل اپ که شدی ایمیل ببین چی دادن از اونجا بیا بیرون بعد دوباره وارد شو ایندفعه با رمز ایکار بعد درخواست فراموشی بده

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

7. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس این طور که دوستان میگن طول میکشه پول ما رو پس بدهند و یا شاید هم پس ندهند. به نظرم اگر بفروشم شاید زودتر به پولمون برسیم.
    مدل مودم من tk 2510 هست که دو هفته هست خریدم و بسته 100 گیگش هم فقط یک مگ استفاده شده
    کسی خواست بهم پیام بده یک چیزی کم میکنم و به نامتون می زنم
    به نظر من اگر جایه دیگه میتونی ببر استفاده کن مودمت یکی از بهترینهاست اون 200تومن هم فقط پول 100گیگ و دادی میتونی نگه دار پس نده

9. این کاربر از mohammadgh6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام داداش ، کجای رحمتی ؟ ببین ما طرفای پل قدیر هسیم . چون خط تلفن صاحب خونه پول نداده بود کلا جمع کردن . الان هم درخواست دادیم ولی گفتن کلا با کمبود امکانات مواجه هستیم و خط واگزار نمیکنیم . به ناچار اومدم سراغ تی دی ایرانسل . از شرکتای ای دی اس ال اطلاع ندارم . مبین نت هم آخرین بار نقشه رو نگاه کردم شرق شیراز کلا پوشش نداره . اما تی دی ایرانسل توو این ۶ ماه که استفاده کردم کارمو راه انداخته . در مورد بازی آنلاین نت تایپ سه میده . ثبات پینگش خوبه معمولا ۱۲۰ تا ۱۳۰ پینگ ۸.۸.۸.۸ و ۴.۲.۲.۴ هست . داداش من فقط بازی های رقابتی مثل کمبت وpes میزنم . ببین چون تایپش سه هست خیلی حریفا باهات نمیخورن . ولی اگه حریف پیدا کنی راحت باش میزنی بخاطر ثبات پینگ خوب . یکی دو بار هم gta و آنچارتد وصل شدم اونجا مشکل نبود . لگ نداشت و متصل شد . ببین بازی های رقابتی چون دو طرف مستقیم به هم وصل میشن نت تایپ سه برای پیدا کردن حریف دردسر ساز میشه . معمولا توی پارتی ها هم اذییت میکنه . در کل اگه امکان ای دی اس ال داری توو بازی ای دی اس ال کم دردسرتر هست
    ممنون از راهنماییت من adsl دارم حدود پینگ 130 دریافت میکنم ولی برای دسترسی به سرعت بالا تر نیاز به tdlte دارم کارشناس مبین نت اومد برای تست سرعت تا 22 اومد ولی اپلود تا 1 بخاطر اینکه اپلود پایین بود تحویل نگرفتم ایرانسل هم که کارشناس برای تست نداره گفتم از دوستان سوال بگیرم اگه پینگ ثابت باشه و تایم اوت نداشته باشه حتما میگیرم نت تایپ برام مهم نیست الان خودتون چه سرعتی دارین روی tdlte یعنی اپلود و دانلودتون چند مگ هست ؟؟ و چند انتن هستین

11. این کاربر از alireza26345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

به نظر من اگر جایه دیگه میتونی ببر استفاده کن مودمت یکی از بهترینهاست اون 200تومن هم فقط پول 100گیگ و دادی میتونی نگه دار پس نده
    کدوم مودم از نظر باند فرکانس و کیفیت بهتره به نظر شما GP2101یا

TK2510

یا صبر کنم یک مدل جدید تر بیاد به نظرتون ؟

13. این کاربر از alireza26345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

ممنون از راهنماییت من adsl دارم حدود پینگ 130 دریافت میکنم ولی برای دسترسی به سرعت بالا تر نیاز به tdlte دارم کارشناس مبین نت اومد برای تست سرعت تا 22 اومد ولی اپلود تا 1 بخاطر اینکه اپلود پایین بود تحویل نگرفتم ایرانسل هم که کارشناس برای تست نداره گفتم از دوستان سوال بگیرم اگه پینگ ثابت باشه و تایم اوت نداشته باشه حتما میگیرم نت تایپ برام مهم نیست الان خودتون چه سرعتی دارین روی tdlte یعنی اپلود و دانلودتون چند مگ هست ؟؟ و چند انتن هستین
    کلا وضعیت رو براتون عکس گرفتم گذاشتم

محتوای مخفی: وضعیت سرعت . سیگنال و پینگ 

سرور داخلی

سرور خارجی

پینگ گوگل

سیگنال با مودم خارجی zw101

Last edited by arashsard; 18-08-2017 at 04:37.

15. این کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

من TD رو گرفتم ولی سرعت از 4 مگابیت بیشتر نشد و این هفته عودت دادم و پولمو هفته بعد برام شبا می کنند شما هم بگیر راضی نیودی به هر بامبولی پس بده
    Last edited by italodance; 18-08-2017 at 06:30.

17. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •