تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 805 از 848 اولاول ... 305705755795801802803804805806807808809815 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,041 به 8,050 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

مطمئنا ۱۹۵

عجب استدلال بی ربطی! چرا از همچین شرکتی سرویس گرفتی!؟
    سلام
    دوستان امروز از طریق 195 ثبت شکایت کردم

2. این کاربر از saman_rm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hi5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

چرا ایرانسل این دو سه روز سرعتش مزخرف شده ؟ مودم ثابت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام من انتن وایفا ۱ خط بخوام انتن نصب کنم باید انتن فابریک بکنم انتن جدید وصل کنم یا باید به جای دیگه ای وصل کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام . متاسفانه واضحه که ایرانسل تمام تلاشش رو کرده که مودم هاش ارزون در بیان و کیفیت مهم نبوده . مودم z6000 من سیگنال دهی WIFI افتضاحی داشت جوری که حتی وقتی بهش میچسبیدم هم فول آنتن نمی داد . واسه همین بازش کردم و آنتن خارجی بهش متصل کردم و نتیجه عالی شد . همون طور که از بدنه مودم معلومه جا برای انتن خارجی هم داشته ولی آقایون خسیس بازی در آوردن . اونایی که مشکل آنتن دهی LTE هم دارن میتونن بازش کنن و آتن های اکتیو LTE به جای انتن های اصلی نصب کنن . نصبش هم خیلی آسون هست و فقط نیاز به خرید انتن اکتیو داره . تو سایت های الکترونیک سرچ کنید پیدا میشه . اگر آنتن اکتیو هم پیدا نکردین هر آنتن Passive که تو رنج 3500 MHz بهره خوبی بده هم کفایت میکنه و از انتن داخلی مسخره خودش بهتره . دقت کنید که همه انتن ها تو همه رنج ها کار میکنن ولی بهره db اونها تو هر فرکانسی متفاوت هست . همین آنتن WIFI رنج 2.4GHz یا 5GHz میتونه انتخاب ارزون و راحتی واسه انتن LTE باشه اما باید تست بشه . اونایی که فقط مشکل انتن LTE دارن میتونن رو دو تا پورت آنتن LTE نصب کنن . میشه یه پورت رو هم واسه WIFI و اون یکی رو واسه LTE استفاده کرد . آنتن Wifi لحیمی هست ولی آنتن LTE سوکت داره و راحته . عکس های مربوط به تعویض انتن WIFI رو میذارم . مقایسه سیگنال رو با اکسس پوینت linksys خودم انجام دادم که انتن دهیش واسم عالی بود ولی از مقایسه معلومه که بعد از عمل حتی از اون هم بسیار عالی تر جواب میده . سیگنال دهی تقریبا 35 dBm بهتر شد .
    مواد لازم : دو عدد کانکتور SMA نری سیم دار ، دو عدد آنتن WIFI رنج 2.4 گیگاهرتز مادگی . من آنتن 7db خریدم ولی فکر میکنم حتی آنتن 3db هم از انتن های اصلی خودش بهتر جواب بدن . تو اینترنت هم پیدا میشن . مراقب باشین اشتباهی آنتن GSM نخرین
    متاسفانه فروم نمیذاره عکس مستقیم اپلود کنم . عکس هارو فرستادم به اقا پویا که اپلود کنه . ممنون
    برای نصب انتن باید انتن فابریک در اورد و فیش انتن جدید جای اون بزنیم یا باید به جای دیگه ای وصل کنیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستان بطور متوسط سرعت اپلود برای شما رو چند هست . بنده تازه نصب کردم به امید سرعت آپلود بالا که خورد تو برجکم ... البته دانلود رو 30 هست ولی آپلود مثل همون adsl هست . چرا ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Azerbaijan

پيش فرض

سلام
    کسی بین اپرتور ها سرعت اینترنتو تست کرده ؟ کدوم بهتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

دوستان بطور متوسط سرعت اپلود برای شما رو چند هست . بنده تازه نصب کردم به امید سرعت آپلود بالا که خورد تو برجکم ... البته دانلود رو 30 هست ولی آپلود مثل همون adsl هست . چرا ؟
    قطعا موقع خرید داخل سایتش دیدید که نوشته سرعت دانلود بین 4 تا 40 و سرعت آپلود بین 1 تا 4 تضمین شده. موقع نصب اگه زیر این سرعت بده اصولا نصب نمیکنن مگر اینکه خریدار راضی باشه. بستگی به ترافیک شبکه و آنتن دهی سرعت آپلود بین 1 تا 4 مگابیت خواهد بود.

9. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

قطعا موقع خرید داخل سایتش دیدید که نوشته سرعت دانلود بین 4 تا 40 و سرعت آپلود بین 1 تا 4 تضمین شده. موقع نصب اگه زیر این سرعت بده اصولا نصب نمیکنن مگر اینکه خریدار راضی باشه. بستگی به ترافیک شبکه و آنتن دهی سرعت آپلود بین 1 تا 4 مگابیت خواهد بود.
    ممنون . سیمکارت و مودم برای خودم نبود از دوستان برای چند روز جهت تست امانت گرفته بودم . فقط هزینه یک بسته رفت که اصلا تجربه مناسبی نبود. به هر روی ،، بدرد من یکی که نخورد. اونم قطعا به خاطر منطقه ما باید باشد از شناس ما. متـــــــاســـفانه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان بسته های 2 مگابایت TD-LTE بدرد اینستا میخوره ؟ چون من این مودمو میخوام برای اینستا بخرم

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان بسته های 2 مگابایت TD-LTE بدرد اینستا میخوره ؟ چون من این مودمو میخوام برای اینستا بخرم
    تکی استفاده کنی، بد نیست... درضمن نامحدود هاش نامحدود نیست.... حجم داره

13. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •