تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 646 از 848 اولاول ... 146546596636642643644645646647648649650656696746 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,451 به 6,460 از 8479

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

پروفشنال TranceaweSome's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان الان واسه کسی که خونه اش خط تلفن نداره چی پیشنهاد می دین؟
    اینترنت موبایل بسته هاش قیمت هاش بالاست
    فعلا همین td lte قیمتش (با توجه به هزینه اولیه که یه مودم 200 تومنی هست) به صرفه تر هستش نسبت به رادیو و وایرلس و..... که البته نکته منفیش اینه که خیلی جاها انتن نمیده یا سرعت پایینه

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

از دوستات کسی ۲۱۰۱ پلاس داره اینجا؟

میخام این مودمو واسه شرکتم بگیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mntkal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    عجیبه!

پيش فرض

بنده امروز رفتم یک GP 2101+ حضوری خریدم قیمت 280 گفت که 270 خریدم احتمالا جای تخفیف بیشتر هم داشت!+ 50 تومن بابت طرح اولیه که 3*15 روز 100*3 گیگ رو انتخاب کردم
    منتها سرعت نت و کیفیت ارتباط اسفناکه ( ساعت 6-7 عصر منطقه جنت اباد) به طوری که تست اسپید نت 4جی عادی 30 مگابیت سرعت میده ولی این یکی حداکثری که گرفتم 6 مگابیت بوده، سرعت دانلود هم زیر 1 مگ هست، یک مقداری نا امید شدم ازش در 7-8 جای خونه هم امتحان کردم حتی بردم لبه تراس گذاشتم که 3 خط شد (بقیه جاها 2 خط یا 1 خط) ولی سرعت دانلود رفت زیر 100 کیلو! کیفیت اتصال هم که افتضاحه همش packet lost داره و دانلود وایمیسته وسط کار. خلاصه میخواستم ببینم همینه وضعیت یا تغییر و تحولی در طول روز داره یا چی؟
    LTE Information
    State: Attached
    DL Frequency: UL Frequency:
    Bandwidth: RSRP0: -105 dBm
    RSRP1: -108 dBm RSRQ: -14 dB
    SINR0: 3 dB SINR1: 2 dB
    TX Power: 23 dBm PCI: 62
    eNodeB ID:
    Signal Strength : -105 dBm
    Link Quality : 0 dB
    Last edited by mntkal; 13-10-2018 at 19:35.

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده امروز رفتم یک GP 2101+ حضوری خریدم قیمت 280 گفت که 270 خریدم احتمالا جای تخفیف بیشتر هم داشت!+ 50 تومن بابت طرح اولیه که 3*15 روز 100*3 گیگ رو انتخاب کردم
    منتها سرعت نت و کیفیت ارتباط اسفناکه ( ساعت 6-7 عصر منطقه جنت اباد) به طوری که تست اسپید نت 4جی عادی 30 مگابیت سرعت میده ولی این یکی حداکثری که گرفتم 6 مگابیت بوده، سرعت دانلود هم زیر 1 مگ هست، یک مقداری نا امید شدم ازش در 7-8 جای خونه هم امتحان کردم حتی بردم لبه تراس گذاشتم که 3 خط شد (بقیه جاها 2 خط یا 1 خط) ولی سرعت دانلود رفت زیر 100 کیلو! کیفیت اتصال هم که افتضاحه همش packet lost داره و دانلود وایمیسته وسط کار. خلاصه میخواستم ببینم همینه وضعیت یا تغییر و تحولی در طول روز داره یا چی؟
    LTE Information
    eNodeB ID:
    یعنی 2101+ اینطوریه فقط؟

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

LTE Information
    eNodeB ID:
    قدرت و کیفیت انتن مودم خیلی پایین هست
    سعی کنید sinr رو به بالای حداقل ۱۰ برسونید
    هر جایی که عقلتون میرسه تست کنید حتی جاهای نامتعارف چه نزدیک پنجره یا وسط خونه
    من مودم رو تو هوا معلق نگه داشتم از سقف ۴ تا خونه پر شده
    اگه میتونید مودم رو‌ روی پشت بوم تست کنید ببینید اوضاع بهتر‌ میشه

6. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

یعنی 2101+ اینطوریه فقط؟
    فکر نمیکنم
    قدرت سیگنال ایشون ضعیف هست

8. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

سلام

توی سعادت آباد تهران کسی راضی هست از سرویسش ؟
    اولی که اومدش خیلی خوب بود ولی بعد چند ماه آنتن دهی و سرویس فاجعه شده و وضعیت اینطوری شده که اول بعد از کمی دانلود خود به خود آنتن قطع و وصل میشد و الان هم همونطوری هستش منتهی دیگه به دانلود هم کار نداره و دائم قطع و وصل میشه (حتی با مودم فضای خارجی).
    مثل سرویس وایمکس امکان حذف فرکانس آنتن های بیخود توی مودم هستش؟
    اینم وضعیت الان سرویس هستش (البته با مودم داخلی که بیرون پنجره هستش) : خیلی افتضاحه ؟

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

سلام

توی سعادت آباد تهران کسی راضی هست از سرویسش ؟
    اولی که اومدش خیلی خوب بود ولی بعد چند ماه آنتن دهی و سرویس فاجعه شده و وضعیت اینطوری شده که اول بعد از کمی دانلود خود به خود آنتن قطع و وصل میشد و الان هم همونطوری هستش منتهی دیگه به دانلود هم کار نداره و دائم قطع و وصل میشه (حتی با مودم فضای خارجی).
    مثل سرویس وایمکس امکان حذف فرکانس آنتن های بیخود توی مودم هستش؟
    اینم وضعیت الان سرویس هستش (البته با مودم داخلی که بیرون پنجره هستش) : خیلی افتضاحه ؟

نه فکر میکنم خیلی بد نیست
    ۴ خط انتن دارید؟
    اره قبلا خیلی خوب بود اما الان نه، طبیعیه وقتی مشترک زیاد شه اما پهنای باند نه، همین میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

تأثیر پارازیت‌ها روی کیفیت سرویس‌های اینترنتی

بروز اختلالات اینترنتی در کیفیت ارائه سرویس‌ شرکت‌ها اگرچه می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در چند هفته‌ی اخیر ظاهرا پارازیت‌ها بودند که تأثیراتی روی خدمات اینترنتی داشتند.

به گزارش ایسنا، اختلالات چندروزه‌ی هفته‌های اخیر اینترنت بی‌سیم یکی از اپراتورها، باعث اظهارنظرهایی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد که علت را متوجه نهادهای دیگر می‌کرد و درنهایت ادامه‌ی این اختلالات، موجب شد متولیان دولتی و مدیران اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنتی، به تاثیر پارازیت‌ها بر این موضوع اشاره کنند.

محمدجواد آذری جهرمی درباره اختلال به وجود آمده در سامانه GPS در شهر تهران تاکید کرده که بر اساس گزارش‌های دریافتی از سیستم‌های نظارتی رگولاتوری، سیگنال مزاحمی در یک منطقه از تهران شناسایی شد.

وی با بیان اینکه این سیگنال باعث اختلال در سامانه GPS شده بود، اظهار کرد: در این زمینه شکایتی به قوه قضائیه ارجاع شده تا با بررسی دستگاه‌های امنیتی مبدا و منشاء این سیگنال شناسایی شود اما هم‌اکنون این سیگنال غیرفعال است.

از سوی دیگر حسین ریاضی - مدیرعامل شرکت مبین‌نت - درباره اختلالی که در شبکه اینترنتی این شرکت ایجاد شده بود، اظهار کرد: حدود چهار هفته پیش به مدت چهار روز روی شبکه TD-LTE دچار اختلال شدیم که علت آن پارازیت‌هایی بود که GPS ماهواره‌ای را مختل کرده بود و کنترل و برطرف کردن این اختلال خارج از سیستم و عهده ما بود.

وی با بیان اینکه BTSها در شبکه TD-LTE با سیگنال‌های GPS خود را منطبق می‌کنند، افزود: اگر به هر دلیلی سیگنال‌های ماهواره‌ای GPS مختل شوند، BTSها از سرویس خارج می‌شوند.
    ریاضی ادامه داد: ما به سرعت فناوری و تکنولوژی دیگری را جایگزین کردیم تا این اختلالات را به حداقل برسانیم. اگرچه هم‌چنان معتقدیم تا زمانی که پارازیت‌ها باشند، این اختلالات هم گریبان مشترکین‌مان را خواهد گرفت. که ای کاش دیگر چیزی به عنوان پارازیت نداشته باشیم.

12. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

سلام

دوستان در شبکه TD LTE ایرانسل ، ترافیک سایت فیلمو و آیو و ... چطوری محسابه میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •