تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 804 از 848 اولاول ... 304704754794800801802803804805806807808814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,031 به 8,040 از 8479

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بسته‌های اینترنت TDLTE ایرانسل گران شد

از ابتدای سال جدید، قیمت بسته‌های اینترنت TD-LTE ایرانسل با افزایش مواجه شده است.
    ظاهرا قیمت بسته‌های اینترنت TDLTE ایرانسل از ابتدای سال حدود ۱۵ درصد گران شده است. طبق بررسی زومیت، علاوه‌بر اینکه برخی بسته‌ها حذف شده‌اند، حجم برخی کاهش و در عین حال، قیمت آن‌ها افزایش یافته است.

در یک نمونه، بسته اینترنت یک‌ساله ایرانسل که ۳۶۰ گیگابایت به مبلغ ۴۹۹ هزار تومان بود، حالا با ۳۰۰ گیگابایت و ۵۴۰ هزار تومن به فروش می‌رسد. در مثالی دیگر، بسته شبانه ۱۵۰ گیگابایتی، با بسته ۳۰ گیگ جایگزین شده. در ادامه، بسته‌های ۹۰ روزه ایرانسل را مشاهده می‌کنید:

قیمت بسته‌های ۹۰ روزه TDLTE ایرانسل در سال ۹۹

قیمت بسته‌های ۹۰ روزه TDLTE ایرانسل در سال جدید

در نمونه دیگری، بسته ۹۰ روزه ۷۰ گیگابایت که با احتساب مالیات ۱۰۳ هزار تومان بوده، هم‌اکنون ۶۰ گیگابایت شده و با قیمت ۱۰۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. این موضوع درحالی اتفاق می‌افتد که با تصویب افزایش ۱۰ درصدی تسهیم درآمد اپراتورها در ماه گذشته، اجازه افزایش هزینه اینترنت به اپراتورها داده نشد. پیش از این، وزیر ارتباطات نسبت به تأثیر این مصوبه در گران‌شدن اینترنت هشدار داده بود؛ بااین‌حال وی اعلام کرد که دولت اجازه افزایش قیمت را به شرکت‌ها نخواهد داد.

مدیرعامل ایرانسل آبان‌ماه سال گذشته به زومیت گفته بود تعرفه‌ی بسیار پایین اینترنت موبایل باعث افزایش شدید ضریب نفوذ آن شده که ظرفیت شبکه را پر کرده است؛ این وضعیت سال دیگر به افت کیفیت منجر می‌شود و اپراتور راهی جز اصلاح تعرفه‌ها ندارد.

منبع : تجارت نیوز

2. 2 کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

در چه حالت میشه از بسته های ثابت ایرانسل با تخفیف هشتاد درصدی استفاده کرد ؟ ترفندی داره ؟

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در چه حالت میشه از بسته های ثابت ایرانسل با تخفیف هشتاد درصدی استفاده کرد ؟ ترفندی داره ؟
    برو این لینک شمارتو وارد کن. اگه شامل تخفیف شده باشی لیست سرویس ها رو برات میاره.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by sadegh571; 05-04-2021 at 13:32.

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حذف شود...
    Last edited by sadegh571; 05-04-2021 at 13:34.

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

تموم شد حذف کرذن اونم
    یه سری جدید بیخودی میاره....

البته من که سیمکارتشو انداختم کنار، به هیچ عنوان ازش استفاده نمیکنم، به دوستان هم توصیه میکنم که استفاده نکنن...
    ملت نت نیاز دارن، مثل دزد سر گردنه روز به روز نتش رو گرون میکنه! این همه کلاس آنلاین هست. کرونا و .....

7. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

نه میشه آی پی شو عوض کرد
    نه dhcp یشو خاموش کرد
    از نظر سرعتی من تا ۶۰ رو ازش گرفتم اما توی یک ماه گذشته شاید ۲ بار یهو کلا قاطی کرده طوری که باید poe رو بکشم دوباره یزنم تا بالا بیاد
    با یوزر و پسورد administrator وارد بشو اپشن هایی که میخوای فعال میشه (حالت حرفه ای )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بچه ها این شرکت وینکس (فرزانگان پارس) خیلی کلاه برداره شدید کلا 4 تا ادم بیشتر نداره واقعا بی مسولیت و کلاه بردارن

من سال پیش برج 6 دو تا اینترنت td ازشون خریدم یعنی دو تا سرویس 500 گیگ یکساله گفتم چون نسبتا مصرفم زیاد بود گفتم هر کدوم رو 6 ماهه استفاده میکنم حالا که میخوام دومی رو فعال کنم میبینم سیم کارتشو گم کردم
    از دو سه روز قبل از عید زنگشون زدم که این این سیم کارتش گم کردم یه دونه المثنی بفرستید (40 تومن هم ازم گرفتن بابتش) تا دیروز این قضیه طول کشیده
    امروز که سیم رو انداختم میبینم اینترنت فعال نیست زنگ زدم میگه باید دو باره سرویس جدید بخری کلاه بردارا رو میبینی 25 روز طول دادن برای سیم کارت حالا این جوری میگه یعنی الان برای اینترنتی که 6 ماه زمان داره و 502 گیگ حجم دو باره من باید یه میلون خورده ای بدم همین سرویس رو از اول بگیرم (دزدی تو روز روشن) مردوم رو ساده گیر اوردن به من میگه شما سرویستون پریده برای اون سیم کارت بوده
    هیچ رقمه هم حاضر نیستن تماس رو وصل کنن مدیریت صحبت کرد باهاشون
    حالا شما میگید من چه کنم با اینا
    ازشون به کجا شکایت ببرم؟

10. این کاربر از saman_rm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

بچه ها این شرکت وینکس (فرزانگان پارس) خیلی کلاه برداره شدید کلا 4 تا ادم بیشتر نداره واقعا بی مسولیت و کلاه بردارن

من سال پیش برج 6 دو تا اینترنت td ازشون خریدم یعنی دو تا سرویس 500 گیگ یکساله گفتم چون نسبتا مصرفم زیاد بود گفتم هر کدوم رو 6 ماهه استفاده میکنم حالا که میخوام دومی رو فعال کنم میبینم سیم کارتشو گم کردم
    از دو سه روز قبل از عید زنگشون زدم که این این سیم کارتش گم کردم یه دونه المثنی بفرستید (40 تومن هم ازم گرفتن بابتش) تا دیروز این قضیه طول کشیده
    امروز که سیم رو انداختم میبینم اینترنت فعال نیست زنگ زدم میگه باید دو باره سرویس جدید بخری کلاه بردارا رو میبینی 25 روز طول دادن برای سیم کارت حالا این جوری میگه یعنی الان برای اینترنتی که 6 ماه زمان داره و 502 گیگ حجم دو باره من باید یه میلون خورده ای بدم همین سرویس رو از اول بگیرم (دزدی تو روز روشن) مردوم رو ساده گیر اوردن به من میگه شما سرویستون پریده برای اون سیم کارت بوده
    ازشون به کجا شکایت ببرم؟
    درود بر شما
    عزیز سرعتش تو این مدت چجوریا بود برای شما ؟ بخصوص تو تایم پیک ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

درود بر شما
    عزیز سرعتش تو این مدت چجوریا بود برای شما ؟ بخصوص تو تایم پیک ؟
    پینگش نسبت خود ایرانسل یه خورده بالا تره نسبتا قطعی هم داره سرعت هم خیلی متغیر میانگین سرعت تو دانلود 4 هست

- - - Updated - - -

13. 2 کاربر از saman_rm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

ازشون به کجا شکایت ببرم؟
    مطمئنا ۱۹۵

عجب استدلال بی ربطی! چرا از همچین شرکتی سرویس گرفتی!؟

15. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •