تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 555 از 848 اولاول ... 55455505545551552553554555556557558559565605655 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,541 به 5,550 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

از ساعت ۵ تا الان سرویس من قطعه... تف به شرفت ایرانسل!
    قشنگ دارم هزینه دو تا سرویس پرداخت میکنم
    جدای از قیمت های بالاش
    هنوز برای مشکل پیش نیامده؛ گویا دوستان همگی این مشکل رو دارن تجربه میکنن، ممکنه به جمع آوری منطقه ای تجهیزات وایمکس مربوط بشه و یا آماده سازی دکل ها، چون وایمکس هم روی 3.5Ghz کار میکنه و تداخل مستقیم با تجهیزات 3.5Ghz TDD داره.
    خلاصه ما دیگه به ایرانسله تکیه نمیکنیم، خیلی وقته که گندشو دراورده

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

2. 2 کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

رفیق انتن من کلا پریده! الان به یک دکل دیگه وصل شد، با قدرت ۰/۵ چراغ

سرعت دانلود ۴-۵ کیلوبایت!!
    فکر نمیکنم مربوط به جمع اوری باشه چونکه کسی دورو بر انتنش نیست و اینکه غروب افتاب بیان؟؟؟

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

فردا وایمکس قطع میشه دیگه مشکلات احتمالی بخاطر اونه

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

رفیق انتن من کلا پریده! الان به یک دکل دیگه وصل شد، با قدرت ۰/۵ چراغ

سرعت دانلود ۴-۵ کیلوبایت!!
    فکر نمیکنم مربوط به جمع اوری باشه چونکه کسی دورو بر انتنش نیست و اینکه غروب افتاب بیان؟؟؟
    احتمالش هست باید چند روز بگذره تا بفهمیم چون از مرکز هم نرم افزاری دسکاری میکنن، بیشتر نصفه شبا فکر کنم ور میرن با دکل ها ولی خوب وقتی گفته تا ۳۰ بهمن اونم این همه تجهیزات و دکل ها سراسر شهر قطعا تاثیر باید بذاره
    رو شبکه همراه اختلال ندارید؟

دوستان تبریک td منم قطع شد
    Last edited by greatpouya; 18-02-2018 at 21:01.

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

احتمالش هست باید چند روز بگذره تا بفهمیم چون از مرکز هم نرم افزاری دسکاری میکنن، بیشتر نصفه شبا فکر کنم ور میرن با دکل ها ولی خوب وقتی گفته تا ۳۰ بهمن اونم این همه تجهیزات و دکل ها سراسر شهر قطعا تاثیر باید بذاره

دوستان تبریک td منم قطع شد
    td من به محض این که شروع به استفاده میکنم هر 5 دقیقه یک بار قطع میشه ولی اگر هیچ دستگاهی بهش وصل نباشه که از اینترنت استفاده نکنه وصل میمونه واسه خودش

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

td من به محض این که شروع به استفاده میکنم هر 5 دقیقه یک بار قطع میشه ولی اگر هیچ دستگاهی بهش وصل نباشه که از اینترنت استفاده نکنه وصل میمونه واسه خودش
    فایروالشو خاموش روشن اینا کنید ببینید فرقی میکنه، و اینکه با این اوصاف که فرمودید گمان میره مودم مشکل پیدا کرده باشه، ۱ درصد ولی چک کنی خوبه.
    ریست فکتوری مودم جواب نمیده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

من از نظر مکانی جایی هستم که هیچ شرکتی ADSL ارایه نمیکنه (مخابرات منطقه دست گذاشته روش و با هیچ شرکتی قرارداد نمیبنده) و بعد از اینکه بزور سرویس وایمکسم رو چند ماه قبل قطع کردند مجبور شدم LTE تهیه کنم
    در واقع انتخابم بین LTE ایرانسل و عوض کردن منزل بود!!! که خب با این وضع بازار و مشکلات بسیار زیاد اون مجبور به انتخاب ایرانسل شدم
    ولی خیلی از دوستان رو میبینم از تهران یا جاهایی که قطعا دسترسی به ADSL دارند اومدند سراغ ایرانسل برام سواله که چرا؟
    آیا کیفیت ارایه خدمات اپراتور های ADSL اینقدر پایین هست که مجبور شدید با قیمت سرسام آور LTE کنار بیاید؟

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

چرا من یه هفته ای میشه اختلال دارم .گوشیم همش روی 3g هست و وقتی روشن میشه هم اتومات میره روی 3g و باید چند بار روی 2g و lte با گوشی سووییچ کنی تا بیفته روی lte که اونم بعد از چند دقیقه دوباره برمیگرده روی 3g .ولی خوب انتن دهی lte ضعیف نشده فقط نمیدونم چرا مشکل فوق پیش اومده احتمالا به خاطر همینی هست که شما میگی ولی روی td تغییری مشاهده نشده برای من.

10. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من از نظر مکانی جایی هستم که هیچ شرکتی ADSL ارایه نمیکنه (مخابرات منطقه دست گذاشته روش و با هیچ شرکتی قرارداد نمیبنده) و بعد از اینکه بزور سرویس وایمکسم رو چند ماه قبل قطع کردند مجبور شدم LTE تهیه کنم
    در واقع انتخابم بین LTE ایرانسل و عوض کردن منزل بود!!! که خب با این وضع بازار و مشکلات بسیار زیاد اون مجبور به انتخاب ایرانسل شدم
    ولی خیلی از دوستان رو میبینم از تهران یا جاهایی که قطعا دسترسی به ADSL دارند اومدند سراغ ایرانسل برام سواله که چرا؟
    آیا کیفیت ارایه خدمات اپراتور های ADSL اینقدر پایین هست که مجبور شدید با قیمت سرسام آور LTE کنار بیاید؟
    سلام دوست گرامی
    من خودم رو مثال میزنم ، من از شاتل adsl دارم و اتفاقا کیفیتش خیلی بالاست و ازش راضیم ولی وقتی به خاطر مشکل خط تلفنم که نویز داره بیشتر از 1 مگ نمیتونم استفاده کنم و سرعت 128 کیلوبایتی مناسب دانلود نیست مجبورم از ایرانسل استفاده کنم .در مورد بقیه دوستان هم قطعا باید همینطور باشه وگرنه هیچ کس تا زمانی که میتونه از adsl استفاده کنه نمیره سراغ سرویس های دیگه با اون قیمت های فضاییشون .پس هر کسی شرایطش رو داره ولی از adsl استفاده نمیکنه یا به خاطر مشکل زیرساختی خط تلفنش هست یا کارش طوریه که مجبوره مودم رو به محل کارش ببره و سیار باشه .

12. 3 کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فایروالشو خاموش روشن اینا کنید ببینید فرقی میکنه، و اینکه با این اوصاف که فرمودید گمان میره مودم مشکل پیدا کرده باشه، ۱ درصد ولی چک کنی خوبه.
    ریست فکتوری مودم جواب نمیده؟

فایروال خاموشه
    مودم رو بردم نمایندگی چند روز پیش مشکل رو گفتم آپدیتش کردن گفتن هر مشکلی داشت برطرف شد حتی یک روز اونجا موند دستشون
    مودم داخلی z6000 من هم همین طوریه منتهی یه کم دیرتر قطع میشه این هر 5 دقیقه قطع میشه اون هر نیم ساعت مودم داخلی کلا No service میشه سیگنال میره این خارجی No service میشه سیگنال میره مودم هم ری استارت میشه (این مشکلات هم تا دو هفته پیش نبود اصلا فقط قطع و وصلی روزی یکی دو بار بود حداکثر که اونم احتمالا به خاطر وایمکس بود یا چیز دیگه)
    Last edited by Electronic-Arts; 19-02-2018 at 15:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •