تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 675 از 849 اولاول ... 175575625665671672673674675676677678679685725775 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,741 به 6,750 از 8482

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

نظرات دوستان نشون میده توی ورژن جدید ایرانسل اومده کلک زده و بصورت طاهری سیگنال قوی شده در صورتی که مسخصات سیگنال و سرعت ثابته
    متچکریم ایرانسل که اینجوری بهمون امید میدی
    اره داداش منم میخواستم این بنویسم که تو نوشتی. من 6 ماه یا شاید کمتر چون دقیق یادم نیست این مودم خریدم و دقیق 6 روز پیش یه ایمیل امد که تو بازدهی ساعت 1 تا 8 صبح مودم روشن کنم تا مودم خوش ابدیت کنه من تو هر جای خونه مودم بزارم 2 تا انتن و بعضی موقعه 3 تا انتن خط 4g دارم چون تو روستا هستم حالا ما میگیم همون 3 تا خط ثابت میگیرم و وقتی مودم ابدیت شد الان شده 4 تا خط اونم همش ثابت و پر ولی سرعت همونه انگار الکی این ابدیت نشانه خط انتن پر می کنه ولی رو سرعت هیچ تعثیری نداره و البته یکمم ورود به پنل شکلکش عوض شده همین.
    Last edited by 0reza666; 13-12-2018 at 12:54.

2. این کاربر از 0reza666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

مودم رو روشن کردم چند ساعت بعد متوجه شدم مودم آپدیت شده در حالی که گزینش رو غیر فعال کرده بودم
    الکی ۵ خط شده و سرعت هم همونه ( البته با سیم معمولی تست گرفتم)

4. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

مودم رو روشن کردم چند ساعت بعد متوجه شدم مودم آپدیت شده در حالی که گزینش رو غیر فعال کرده بودم
    الکی ۵ خط شده و سرعت هم همونه ( البته با سیم معمولی تست گرفتم)
    آره برا منم TF-i60 آپدیت شد و الکی 5 خط پر شده ولی تغییر خاصی توی کیفیت ارتباط نداشته. البته من قبلشم که 1 خط پر میشد ارتباطم قطعی نداشت ولی پینگ کم نشده سرعت هم فرقی نمیبینم؛ شاید شاید یک مگابیت بهتر شده باشه.

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

آره برا منم TF-i60 آپدیت شد و الکی 5 خط پر شده ولی تغییر خاصی توی کیفیت ارتباط نداشته. البته من قبلشم که 1 خط پر میشد ارتباطم قطعی نداشت ولی پینگ کم نشده سرعت هم فرقی نمیبینم؛ شاید شاید یک مگابیت بهتر شده باشه.
    سرعت و پینگ ارتباط زیادی به انتن دهی نداره .اگر sinr شما بالاتر رفته که اپدیت تاثیر داشته ولی اگر مقدارش همونه که چراغ های مودم فقط برای گول زدن کاربرها بیشتر نشون داده میشه چون هر چه این شاخص بالاتر بره چراغ های بیشتری روشن میشه.

7. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

سرعت و پینگ ارتباط زیادی به انتن دهی نداره .اگر sinr شما بالاتر رفته که اپدیت تاثیر داشته ولی اگر مقدارش همونه که چراغ های مودم فقط برای گول زدن کاربرها بیشتر نشون داده میشه چون هر چه این شاخص بالاتر بره چراغ های بیشتری روشن میشه.
    تفاوت خاصی با قبل نکرده:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

طبق تجربه من مودم b612 پایداری خیلی خوبی داره. با یک یا دو آنتن هم کیفیت نت خوب هست. نوسان هم زیاد نیست.
    ویژگی خیلی خوب دیگه این مودم نسبت به سایر مودم‌های td-lte ، بالا اومدن سریع این مودم هست (حدود ۲۰ ثانیه) در حالی که مودم‌های 2101 و پلاس و ... حدود ۱/۵ الی ۲ دقیقه طول می‌کشه که بالا بیان و کانکت بشن.

11. 4 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

طبق تجربه من مودم b612 پایداری خیلی خوبی داره. با یک یا دو آنتن هم کیفیت نت خوب هست. نوسان هم زیاد نیست.
    ویژگی خیلی خوب دیگه این مودم نسبت به سایر مودم‌های td-lte ، بالا اومدن سریع این مودم هست (حدود ۲۰ ثانیه) در حالی که مودم‌های 2101 و پلاس و ... حدود ۱/۵ الی ۲ دقیقه طول می‌کشه که بالا بیان و کانکت بشن.
    دوست عزیز اصلا اینطور نیست که با یک خط ارتباط پایدار باشه
    دو ماه پیش، ۳ روز دکل سمت ما خراب بود و مودم به یه دکل دیگه وصل میشد که ۱ خط انتن داشت
    هر ساعت ، نیم ساعت اون یک خط هم صفر میشد و کلا no service میشد
    در مورد خوبی و بدی، ۲۱۰۱ اصلا اینقدرطول نمیکشه، تفاوت خاصی نداره امل این مدل یه بدی که داره وصل شدن دستگاه هست که obtain IP adress وسیله ای که روشن کردی از هر مودمی که دیدم بیشتر طول میکشه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز اصلا اینطور نیست که با یک خط ارتباط پایدار باشه
    دو ماه پیش، ۳ روز دکل سمت ما خراب بود و مودم به یه دکل دیگه وصل میشد که ۱ خط انتن داشت
    هر ساعت ، نیم ساعت اون یک خط هم صفر میشد و کلا no service میشد
    در مورد خوبی و بدی، ۲۱۰۱ اصلا اینقدرطول نمیکشه، تفاوت خاصی نداره امل این مدل یه بدی که داره وصل شدن دستگاه هست که obtain IP adress وسیله ای که روشن کردی از هر مودمی که دیدم بیشتر طول میکشه!
    دوست من، وقتی کسی نظری رو میده، داره تجربه خودش رو میگه.
    تجربه بنده این هست که با مودم b612 با یکی و دو چراغ ، ارتباط پایدارتر از یک یا دو چراغ 2101 هستش.
    اینکه بگیم همه مودم‌ها دقیقا یک گیرندگی دارند درست نیست. وقتی سخت‌افزار و سازنده‌ها متفاوت هست، قطعا تفاوت‌هایی وجود داره، شاید زیاد نباشه، اما یکسان هم نیستند. به نظر من مودم b612 پایداری و گیرندگی بهتری نسبت به سایر مودم‌ها داره. این مورد مخصوصا خودش رو در جایی که آنتن ضعیف باشه نشون میده. (تاکید میکنم، این نظر و تجربه من هست)
    حالا شما تجربه دیگری دارید، بسیار هم خوب و اون رو به اشتراک می‌گذارید‌. دلیل نمیشه بگم شما اشتباه میکنید یا من درست میگم. هر دو درست میگیم و داریم تجربه خودمون رو از یک مسئله در دو موقعیت متفاوت بیان میکنیم. پس جسارتا اینکه سریع بیاییم بگیم اصلا اینطور نیست، صحیح نیست.

در مورد زمان بنده مودم 2101پلاس هم دارم. تایم میگیرم زیر ۹۰ ثانیه نمیشه. نمی‌دونم برای شما چه مقدار طول می‌کشه.
    در مورد ثبت آی‌پی آدرس نمی‌دونم کدوم مودم منظورتون بود. اما این مورد رو من در b612 دارم که آی‌پی رو دیر میگیره که البته با تغییر فرکانس وای فای و آدرس آی‌پی دستی، مشکل برای من حل شده و بلافاصله دیوایس آی‌پی میگیره.
    Last edited by Behzad83; 15-12-2018 at 02:07.

14. 4 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Black.Hawk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تجربه درخواست و گرفتن آی پی استاتیک از ایرانسل رو داره؟
    یکمی اطلاعات در مورد مراحل و هزینه هاش لازم دارم
    تا جایی که میدونم با درخواست از طریق سربرگ شرکت میشه در خواست داد

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تجربه درخواست و گرفتن آی پی استاتیک از ایرانسل رو داره؟
    یکمی اطلاعات در مورد مراحل و هزینه هاش لازم دارم
    تا جایی که میدونم با درخواست از طریق سربرگ شرکت میشه در خواست داد

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    واسه مودم های شخصی ارایه نمیشه
    باید مودم تجاری داسته باشید

17. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •