تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 749 از 848 اولاول ... 249649699739745746747748749750751752753759799 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,481 به 7,490 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه poriya_hashie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    khuzestan

پيش فرض

-

خیلی راحت هست فقط باید با دقت و حوصله بسازی و یکم لحیم کاری و خوب تا زدن سیم ها

ببین کلیتش اینه که برای ساخت یک آنتن برای یک فرکانس خاص ابتدا سرعت نور رو یعنی 300000000 تقسیم میکنیم بر فرکانس مثلا 3500000000 که معادل 3/5 گیگاهرتز هست ، به ما طول موج رو به متر میده طول موج رو تقسیم کنیم به دو، طول آنتن رو به متر میگیریم طول آنتن رو تقسیم به دو میکنیم دو تا قطب میگیریم که یکی به مغزی سیم وصل میشه که فرکانس اصلی از همون عبور میکنه باید دقت کنید قطب مثبت که به مغزی وصل میشه رو به بالا باشه چون امواج عمودی تشعش میشن ، اینجا برای فرکانس ایرانسل طول آنتن حدودا 4 سانتی متر هست که من همونطور که تو عکس دیده میشه 12 تا آنتن کنار هم وصل کردم تا قدرت بیشتری بگیرم بنابراین طول قطب مثبت و منفی هر کدوم حدودا 2 سانتی متر است
    دوست عزیز از این توضیحات که هیچ نمیتونه درست کنه

شما لطف کن یه آموزش برای افراد مبتدی بذار با کلیه مراحل و وسایل مورد نیاز و اندازه های دقیق

2. 2 کاربر از poriya_hashie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام مودم TF-i60 H1 ایرانسل بخرم خودش آنلاک شده هست خواستم بدونم اگه بخرم و سیم کارت td lte هم جدا از نمایندگی خریداری کنم آیا مشکی نداره حتی میتونم سیم کارت td lte مبین نت استفاده کنم درون مودم ایرانسل و آیا میتونم سیم کارت 4g خودمو درونش قرار بدم کار میکنه؟

4. این کاربر از mohamadgh1376 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام بالاخره بنده موفق شدم یک آنتن برای اینترنت ثابت ایرانسل بسازم
    این آنتن بر روی TD lte ایرانسل و بر روی فرکانس 3500 مگاهرتز کار آمد هست و باعث پرشدن کامل آنتن میشه
    بدرد کسایی می خوره که داخل منزلشون یک آنتن هم به زور دارن
    اندازه شاخک ها حساب شده هست

آن آنتن بر روی مودم TF i60 ایرانسل یا B612-25d هوآوی تست شده و کار کرد

باند B42 یا همان 3500 تا 3600 مگاهرتز

آنتن TD Lte یا TDD

uupload.ir/files/de19_2.jpg
    حتما لزومی نداره که با سیم انتن رو درست کنید .میشه اینکار رو خیلی تمیزتر روی یک PCB انجام داد .
    سلام دوستان من میخوام مودم TF-i60 H1 ایرانسل بخرم خودش آنلاک شده هست خواستم بدونم اگه بخرم و سیم کارت td lte هم جدا از نمایندگی خریداری کنم آیا مشکی نداره حتی میتونم سیم کارت td lte مبین نت استفاده کنم درون مودم ایرانسل و آیا میتونم سیم کارت 4g خودمو درونش قرار بدم کار میکنه؟
    اگر مودم با فریموری انلاک شده باشه که فرکانس های این اپراتورها رو ساپورت کنه میتونید هم از سیمکارت های TD استفاده کنید و هم سیم کارتهای FD که همون سیمکارت روی گوشی میشه .فقط باید توی مودم گزینه ی مربوط به نوع شبکه یا فرکانس رو با توجه به نوع سیم کارت و اپراتور انتخاب کنید. یا روی AUTO بزارید.

6. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

حتما لزومی نداره که با سیم انتن رو درست کنید .میشه اینکار رو خیلی تمیزتر روی یک PCB انجام داد .

اگر مودم با فریموری انلاک شده باشه که فرکانس های این اپراتورها رو ساپورت کنه میتونید هم از سیمکارت های TD استفاده کنید و هم سیم کارتهای FD که همون سیمکارت روی گوشی میشه .فقط باید توی مودم گزینه ی مربوط به نوع شبکه یا فرکانس رو با توجه به نوع سیم کارت و اپراتور انتخاب کنید. یا روی AUTO بزارید.
    حالا اگه نسخه آنلاک شده رو آپدیت کرد آنلاک میپره؟

8. این کاربر از mohamadgh1376 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

این آنتن بر روی TD lte ایرانسل و بر روی فرکانس 3500 مگاهرتز کار آمد هست و باعث پرشدن کامل آنتن میشه

آنتن TD Lte یا TDD

حالا بر فرض اینکه ساختیم انتنو قیمت سیم و کانکتوراش به اندازه ی یه مودم معمولی هزینه برمیداره.

10. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

آنتن TD Lte یا TDD

داداش اگه میتونی بسازی و بفروشی بگو چقد هزینه ورمیداره تا بگیم انجام بدی برامون؟ بعد اینکه تست یا فیلمی اگ با مودم بذاری ممنون میشیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. این کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

دوستان یک راهنمایی میخوام من طبق یک آموزش این آنتن رو درست کردم اما روی مودم TD-I40 تاثیری در RSRP ندیدم مثلا اگر قبلا -119 بود الان هم همون هست ولی وقتی حتی آنتن ها رو بدون حتی تنظیم به مودم وصل میکنم RSRQ و SINR به طور چشم گیری از اعداد مثلا -15 -8 به 9 و 5 تغییر میکنن .
    اول از همه اینکه 2 تا آنتن درست کردم با سوکت هاش و کابل و همه لوازمش سر جمع یک مبلغ خیلی ناچیزی شد که نمیتونم بخاطر قوانین فروم بگم.

دوم اینکه دوتا سوال از اساتید دارم:

1- آیا آنتن رو به کابل درست لحیم کردم ؟ یه طرفش به سیم زیر روکش (سیم پیچ دور سیم مرکزی) و یک طرفش به سیم مرکزی و به همین شکل هم کانکتور رو لحیم کردم . سیم دور به بدنه سوکت و سیم مرکزی هم به هسته سوکت .
    (این سوال رو میپرسم شاید خنده دار باشه اما آنتن های وای فای رو دیدم که فقط به هسته مرکزی کانکتور وصل هستن و بر خلاف کابل کواکسیکال که سیم دور به بدنه کانکتور وصل میشه توی آنتن هایی که من دیدم به بدنه چیزی وصل نمیشه)

2- دوم اینکه با افزودن آنتن RSRP هم تقویت میشه یا فقط همون SINR و RSRQ که فکر کنم بازم به سوال اولم ربط داشته باشه چونکه ممکنه اشتباه لحیم کرده باشم و شاید اصلا کار نمیکنه آنتن!

ناگفته نماند که ایراد از اندازه گیری ها نیست چون دقیقا اندازه همونی که توی آموزشش گفته درست کردم با دقت میلیمتری فقط سر اتصال سیمش شک دارم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:

14. 2 کاربر از raging بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان یک راهنمایی میخوام من طبق یک آموزش این آنتن رو درست کردم اما روی مودم TD-I40 تاثیری در RSRP ندیدم مثلا اگر قبلا -119 بود الان هم همون هست ولی وقتی حتی آنتن ها رو بدون حتی تنظیم به مودم وصل میکنم RSRQ و SINR به طور چشم گیری از اعداد مثلا -15 -8 به 9 و 5 تغییر میکنن .
    اول از همه اینکه 2 تا آنتن درست کردم با سوکت هاش و کابل و همه لوازمش سر جمع یک مبلغ خیلی ناچیزی شد که نمیتونم بخاطر قوانین فروم بگم.
    ]
    کد:
    چند متر کابل گذاشتی ؟

16. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

کابلش 1 متر هست باید اندازه بگیرم دوباره دقیق یادم نیست
    Last edited by raging; 19-02-2020 at 16:55.

18. این کاربر از raging بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

چند متر کابل گذاشتی ؟
    1 متر کابل مسی آنتن کواکس هست کیفیتشم عالیه زیر 3 متر نباید با این قطر کابل افت سیگنال داشته باشه. یا حداقلش خیلی ناچیز هست
    Last edited by raging; 19-02-2020 at 16:57.

20. این کاربر از raging بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •