تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 807 از 848 اولاول ... 307707757797803804805806807808809810811817 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,061 به 8,070 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام . من مودم 2101 دارم. انتن 3 strength هست. RSRP1 متوسط 100- و RSRQ متوسط -8 و SNR 23 هست. دانلود 30 مگابیت و اپلود 7-8 مگابیت دارم.
    اما برای تماشای ویدیو مثل توییچ کیفیت 720 و بالاتر اصلا روون نیست و هی قطع میشه. در بازی های آنلاین هم کاملا لگ و دیلی محسوس دارم. حتی با قندشکن و dns و اینها هم رفع نشد اما کمی بهتر شد.

حالا کلا وضعیت سیگنال چطوره؟ توی تنظیمات مودم، چه تعییراتی بدم که بهتر بشه؟ مثلا اون انتخاب باند چجوریه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان. این بسته 8 مگ نامحدود که 80 گیگ مصرف منصفانشه چطوره ؟ سرعت همون 8 مگه (1مگ دانلود) یا بالاتر پایینتره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان. این بسته 8 مگ نامحدود که 80 گیگ مصرف منصفانشه چطوره ؟ سرعت همون 8 مگه (1مگ دانلود) یا بالاتر پایینتره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه lucky_luke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سرعت دانلود روی 8 محدود شده
    80 گیگ که تموم شد سرعتش میشه 128 کیلوبیت و عملا هیچ کاری نمیشه باهاش کرد
    در ضمن تا مدت سی روزش تموم نشده نمیتونی بسته نامحدود جدید بیگیری...یعنی اگه بعد از دو هفته تموم شد راهی نداری جز خرید بسته های حجمی

5. 3 کاربر از lucky_luke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام دوستان شما مشکل آتن دهی رو از دیروز داشتید؟
    من محدود ونک هستم تماس گرفتم با 707 میگه که از یه مکان خارجی روی دکل های ما نویز هست....
    الان باید چکار کرد؟

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

من محدود ونک هستم تماس گرفتم با 707 میگه که از یه مکان خارجی روی دکل های ما نویز هست....
    الان باید چکار کرد؟

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

الان باید چکار کرد؟
    سلام دوست عزیز

من شرکتی که استفاده میکنم روی دکل های ایرانسل برای TD سرویس میده و دو روز پیش و امروز عصر حدود 2ساعتی قطع بود و وقتی هم زنگ زدم 707 پشتیبان گفت منطقه شما اختلال داره که برطرف میشه

دو روز پیش هم ک به پشتیبان خود شرکت زنگ زدم میگفت ایرانسل در حال بروز رسانی هست

و من تازه مشترک TD شذم و چیزی که برام جالب هست سرعت دانلود خوبه ولی سرعت اپلودم روی 400 کیلوبایت ، ایا اپلود تی دی محدودیت داره؟

9. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من شرکتی که استفاده میکنم روی دکل های ایرانسل برای TD سرویس میده و دو روز پیش و امروز عصر حدود 2ساعتی قطع بود و وقتی هم زنگ زدم 707 پشتیبان گفت منطقه شما اختلال داره که برطرف میشه

دو روز پیش هم ک به پشتیبان خود شرکت زنگ زدم میگفت ایرانسل در حال بروز رسانی هست

و من تازه مشترک TD شذم و چیزی که برام جالب هست سرعت دانلود خوبه ولی سرعت اپلودم روی 400 کیلوبایت ، ایا اپلود تی دی محدودیت داره؟
    این روزا دو ساعت قطعی عادیه ممکنه برق منطقه قطع شده باشه معمولا هم طی روز اتفاق میفته. متاسفانه تا پایان تابستان وضعیت اینترنت و برق کشور همینه

11. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

این روزا دو ساعت قطعی عادیه ممکنه برق منطقه قطع شده باشه معمولا هم طی روز اتفاق میفته. متاسفانه تا پایان تابستان وضعیت اینترنت و برق کشور همینه
    اینکه تا پایان تابستان هس اصن معلوم نیس و ممکنه ادامه داشته باشه البته دوساعت هم ممکنه کمتر یا خیلی بیشتر هم باشه

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    خواستم بپرسم کدوم dns با ایرانسل اوکی تره؟
    واینکه سرعت قندشکن ها رو ایرانسل محدود شدن؟ چه پروتکل وایرگارد یا اوپن وی پی ان
    واینکه سرعت آپلود چرا اینقد کمه برعکس دانلود که بالاست، آیا ایرانسل محدودیت آپلود میزاره؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •