تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 799 از 848 اولاول ... 299699749789795796797798799800801802803809 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,981 به 7,990 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه RyanMiler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام ن داداش رو tfi60 آنتن خارجی جواب نمیده تازه بدتر میشه بهترین راه حل اینکه ک ارتفاع مودمو ببری بالا نزدیک پنجره باشی جایی ک رو به سمت دکل باشه و دیوار اینا جلوش نباشه
    دوست عزیز با احترام لطفا قبل از زاهنمایی کردن دیگر دوستان دقت کنید از تجربه کافی برخوردار باشید چون در این صورت دیگران ممکنه گمراه بشند.
    مودم B612 یا همان TF-I60 از آنتن خارجی به خوبی پشتیبانی میکنه و اگر آنتن درست برای استفاده مشخص تهیه بشه تاثیر بسیار مثبتی میزاره! ممکنه آنتن های ساده و پیش و پا افتاده دیجیکالا تاثیر مطلوبی نذاشته باشند و عموم ناراضی باشند برای همین تصور مردم اشتباه باشه اما آنتن های ساخت آقای ریگی عزیز که از همکار های صابر جان هستند خیلی تاثیرگذار و تقویت کننده عالی حساب میشند.

تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام
    خدمت دوستان من یک مودم i60 ایرانسل برای td lte گرفتم بهترین جایی که پیدا کردم براش 3آنتن میده و snir 8 هست و سرعت و پایداری خوبی ندارم یه انتن اکسترنال دیدم براش میخواستم ببنیم تاثیری دارن روش یا کاره خاصی میشه کرد که اوضاع بهتر بشه
    ممنون از دوستان
    دوست عزیز درود

بله دوست عزیز آنتن خارجی به خوبی روی این مودم جواب میده و تاثیرش هم برای کیفیت و پایداری شبکه قابل ملاحظه است.
    به اینستاگرام آقای ریگی در پیج netanten_taftan@ مراجعه کنید و نمونه آنتن ها و تاثیرات مثبتش رو ببینید. حتما دقت کنید آنتن مورد نظرتون برای TD-LTE باشه ازشون هم بخواید راهنماییتون میکنند.

3. این کاربر از RyanMiler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دوست عزیز با احترام لطفا قبل از زاهنمایی کردن دیگر دوستان دقت کنید از تجربه کافی برخوردار باشید چون در این صورت دیگران ممکنه گمراه بشند.
    مودم B612 یا همان TF-I60 از آنتن خارجی به خوبی پشتیبانی میکنه و اگر آنتن درست برای استفاده مشخص تهیه بشه تاثیر بسیار مثبتی میزاره! ممکنه آنتن های ساده و پیش و پا افتاده دیجیکالا تاثیر مطلوبی نذاشته باشند و عموم ناراضی باشند برای همین تصور مردم اشتباه باشه اما آنتن های ساخت آقای ریگی عزیز که از همکار های صابر جان هستند خیلی تاثیرگذار و تقویت کننده عالی حساب میشند.
    بله درسته آنتن های ساخت آقای ریگی خیلی خوبه کارشون درسته من انتن های اشغالی ک تو بازار هست رو منظورم بود خوب نیستن

5. این کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من به تازگی با مودم z6000 به یک مشکلی برخوردم.
    مودم چراغ lte ثابت نمبشه و کلا چشمک میزنه ... چندین محله مختلف و با سیم کارتهای مختلف تست گرفتم ( خوته دوستم که اونم مودم td داره و کار میکنه با سیم اون مودم من کار نمیکنه )
    ریست فکتوری کردم . ریبوت کردم نشد که نشد . مودم اپدیته ...
    به نظر دوستان مشکل سخت افزاریه ؟
    و اینکه این دامپ فلش که میگن چیه ؟ من فایلش رو گرفتم نمیدونم چطوری فلش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .
    و در اخر کسی تعمیر کار خوب میشناسه من شهرستانم بفرستم واسه تعمییر اگه درست نشد با فلش . ممنون از همگی

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من به تازگی با مودم z6000 به یک مشکلی برخوردم.
    مودم چراغ lte ثابت نمبشه و کلا چشمک میزنه ... چندین محله مختلف و با سیم کارتهای مختلف تست گرفتم ( خوته دوستم که اونم مودم td داره و کار میکنه با سیم اون مودم من کار نمیکنه )
    ریست فکتوری کردم . ریبوت کردم نشد که نشد . مودم اپدیته ...
    به نظر دوستان مشکل سخت افزاریه ؟
    و اینکه این دامپ فلش که میگن چیه ؟ من فایلش رو گرفتم نمیدونم چطوری فلش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .
    و در اخر کسی تعمیر کار خوب میشناسه من شهرستانم بفرستم واسه تعمییر اگه درست نشد با فلش . ممنون از همگی
    احتمالا سیم کارت اتصال به پین هاش مشکل پیدا کرده.یه ذره چسب نواری بزن پشت سیم کارت که ضخیم تر بشه،احتمالا درست بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

لطفا حذف شود
    Last edited by Cyber-PC; 29-12-2020 at 04:19.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

کسی در دانلود از سایتهای دانلود داخلی به مشکل نخورده؟
    اخیرا امکان دانلود از سایتهای داخلی (نیم بها) که فایلهای حجیم دارند رو ندارم
    سایتهایی مثل
    دانلود دات آی آر
    یا
    پی۳۰دانلود دات آی آر
    Last edited by Cyber-PC; 29-12-2020 at 04:19.

10. این کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

آره دقیقا . وقتی آنتنشون رو دادن یه سایت درست و حسابی تست کردن و نتایجش رو گذاشتن بنده باور میکنم. از این چرت و پرتای تولیدی زیاد دیدیم با تبلیغات سسشعر خودشون تو اینستاگرام. آنتنی که معلوم نیست چطور ساخته میشه و هزینش شاید 100 تومنم نشه و هیچجا رسمی تو شرایط یکسان تست نشده کاراییش چقده میکنن تو پاچه ملت 1 میلیون.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آره دقیقا . وقتی آنتنشون رو دادن یه سایت درست و حسابی تست کردن و نتایجش رو گذاشتن بنده باور میکنم. از این چرت و پرتای تولیدی زیاد دیدیم با تبلیغات سسشعر خودشون تو اینستاگرام. آنتنی که معلوم نیست چطور ساخته میشه و هزینش شاید 100 تومنم نشه و هیچجا رسمی تو شرایط یکسان تست نشده کاراییش چقده میکنن تو پاچه ملت 1 میلیون.
    انتن فقط انتن های یاگی اونهم در باند های مختلف وجود داره با بهترین کیفیت اما توی ایران نوع اشغالش وجود داره
    البته هستن شرکت وکارگاهای که انتن درست میکنن با کیفیت بالا

تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

شما نخر. حرص هم نخور.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •