تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 750 از 848 اولاول ... 250650700740746747748749750751752753754760800 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,491 به 7,500 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان یک راهنمایی میخوام من طبق یک آموزش این آنتن رو درست کردم اما روی مودم TD-I40 تاثیری در RSRP ندیدم مثلا اگر قبلا -119 بود الان هم همون هست ولی وقتی حتی آنتن ها رو بدون حتی تنظیم به مودم وصل میکنم RSRQ و SINR به طور چشم گیری از اعداد مثلا -15 -8 به 9 و 5 تغییر میکنن .
    اول از همه اینکه 2 تا آنتن درست کردم با سوکت هاش و کابل و همه لوازمش سر جمع یک مبلغ خیلی ناچیزی شد که نمیتونم بخاطر قوانین فروم بگم.

دوم اینکه دوتا سوال از اساتید دارم:

1- آیا آنتن رو به کابل درست لحیم کردم ؟ یه طرفش به سیم زیر روکش (سیم پیچ دور سیم مرکزی) و یک طرفش به سیم مرکزی و به همین شکل هم کانکتور رو لحیم کردم . سیم دور به بدنه سوکت و سیم مرکزی هم به هسته سوکت .
    (این سوال رو میپرسم شاید خنده دار باشه اما آنتن های وای فای رو دیدم که فقط به هسته مرکزی کانکتور وصل هستن و بر خلاف کابل کواکسیکال که سیم دور به بدنه کانکتور وصل میشه توی آنتن هایی که من دیدم به بدنه چیزی وصل نمیشه)

2- دوم اینکه با افزودن آنتن RSRP هم تقویت میشه یا فقط همون SINR و RSRQ که فکر کنم بازم به سوال اولم ربط داشته باشه چونکه ممکنه اشتباه لحیم کرده باشم و شاید اصلا کار نمیکنه آنتن!

ناگفته نماند که ایراد از اندازه گیری ها نیست چون دقیقا اندازه همونی که توی آموزشش گفته درست کردم با دقت میلیمتری فقط سر اتصال سیمش شک دارم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    درود و تشکر بابت اشتراک گذاری هاتون دوست عزیز با توجه به شلوغی این تاپیک مطمعنن پستتون کمتر بازدید میخوره و خیلی ها ممکنه نبیننش
    توصیه میکنم در همین تاپیک هم اشتراک بزارید تا بچه ها استفاده کنن و هزینه گزاف برای آنتن های آماده بازار ندن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

1 متر کابل مسی آنتن کواکس هست کیفیتشم عالیه زیر 3 متر نباید با این قطر کابل افت سیگنال داشته باشه. یا حداقلش خیلی ناچیز هست
    من حدودا ۶ متر کابل میخام که به نظرم سیگنال نمیتونه ازش رد بشه ، یه چیز دیگه : فک نکنم کلفت بودنش تاثیری توی سیگنال داشته باشه چون سیم های خود انتن های 4g خیلی نازک هست و اصلا کلفت نیست

4. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان یک راهنمایی میخوام من طبق یک آموزش این آنتن رو درست کردم اما روی مودم TD-I40 تاثیری در RSRP ندیدم مثلا اگر قبلا -119 بود الان هم همون هست ولی وقتی حتی آنتن ها رو بدون حتی تنظیم به مودم وصل میکنم RSRQ و SINR به طور چشم گیری از اعداد مثلا -15 -8 به 9 و 5 تغییر میکنن .
    اول از همه اینکه 2 تا آنتن درست کردم با سوکت هاش و کابل و همه لوازمش سر جمع یک مبلغ خیلی ناچیزی شد که نمیتونم بخاطر قوانین فروم بگم.

دوم اینکه دوتا سوال از اساتید دارم:

1- آیا آنتن رو به کابل درست لحیم کردم ؟ یه طرفش به سیم زیر روکش (سیم پیچ دور سیم مرکزی) و یک طرفش به سیم مرکزی و به همین شکل هم کانکتور رو لحیم کردم . سیم دور به بدنه سوکت و سیم مرکزی هم به هسته سوکت .
    (این سوال رو میپرسم شاید خنده دار باشه اما آنتن های وای فای رو دیدم که فقط به هسته مرکزی کانکتور وصل هستن و بر خلاف کابل کواکسیکال که سیم دور به بدنه کانکتور وصل میشه توی آنتن هایی که من دیدم به بدنه چیزی وصل نمیشه)

2- دوم اینکه با افزودن آنتن RSRP هم تقویت میشه یا فقط همون SINR و RSRQ که فکر کنم بازم به سوال اولم ربط داشته باشه چونکه ممکنه اشتباه لحیم کرده باشم و شاید اصلا کار نمیکنه آنتن!

ناگفته نماند که ایراد از اندازه گیری ها نیست چون دقیقا اندازه همونی که توی آموزشش گفته درست کردم با دقت میلیمتری فقط سر اتصال سیمش شک دارم

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    رفیق میشه آموشش رو هم برای ما اینجا بذاری،چون منم دقیقا همین مدل مودم رو دارم،پیشاپیش سپاس

6. این کاربر از amin_v30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان جایی یا پستی هست که دقیقا این پارامترهای رو توضیح داده باشه که هر کدوم چیه؟
    Last edited by Xx Hossein xX; 29-02-2020 at 00:32.

8. 2 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان جایی یا پستی هست که دقیقا این پارامترهای رو توضیح داده باشه که هر کدوم چیه؟
    کد:
    البته اگر دسترسی داری یه سر به یوتیوب بزن با توضیحات کامل ببین توی سرچ بنویس rsrp rsrq صدتا کلیپ آموزشی میاد

10. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون. دوستان امیدی هست ایرانسل 16 مگابیت نامحدود هم ارائه کنه؟

12. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ممنون. دوستان امیدی هست ایرانسل 16 مگابیت نامحدود هم ارائه کنه؟
    من چندی پیش بهشون این پیشنهاد رو دادم. گفتن پیشنهاد شما بررسی میشه. کاش ارائه بدن.

14. 2 کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام سیم کارت اینترنت ثابت ایرانسل در مودم tf-i60 قابلیت رومینگ به حالت 4g ایرانسل رو هم داره (مثل سیم کارت 360 اینترنت ثابت مبین نت که قابلیت رومینگ به حالت 4g همراه اول رو داره)
    Last edited by dadadasa; 01-03-2020 at 20:37.

16. این کاربر از dadadasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

با سلام سیم کارت اینترنت ثابت ایرانسل در مودم tf-i60 قابلیت رومینگ به حالت 4g ایرانسل رو هم داره (مثل سیم کارت 360 اینترنت ثابت مبین نت که قابلیت رومینگ به حالت 4g همراه اول رو داره)
    خیر کلا دوتا شبکه مجزا از هم هستن با فرکانس های متفاوت

18. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت parizib's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بهتره خارج از شهر که از دکل دور هستید از انتن استفاده کنید،ضمنا تنظیمات انتن رو هم باید روی اکسترنال بگذارید

20. این کاربر از parizib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •