تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 732 از 849 اولاول ... 232632682722728729730731732733734735736742782832 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,311 به 7,320 از 8482

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

من میخوام TD-LTE ایرانسل بگیرم

این مودم مدل TK2510 Plus که الان با تخفیف جشنواره پاییزی میدن خوبه؟ یا از مدل های داغونه که سرشون مونده و میخوان به زور تخفیف بفروشن؟

2. این کاربر از Mehran14233 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان

این مودم مدل TK2510 Plus که الان با تخفیف جشنواره پاییزی میدن خوبه؟ یا از مدل های داغونه که سرشون مونده و میخوان به زور تخفیف بفروشن؟
    اگر وسط پوشش دهی هستی مشکلی نداره اما مودم جالبی نیست
    ضمنا اون تخفیف هم که زدن امدن بجاش حجم 20گیگ گذاشتن

4. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام دوستان

حالا اینو میخای بگیری سرعتو تو خونتون چک کردی ؟ کاری به انتن دهیش نداشته باش بعضی جاها شلوغه و سرعت خیلی میاد پایین .اول چک کن بعد بخر

6. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

من قبلا 4 خط انتن داشتم ولی الان مدتیه فقط یه چراغ انتن داره و هر جای خونه جابه جا کردم بیشتر از یه خط نشد بعد از تماس با ایرانسل گفتن فعلا با همین یه چراغ هم میتونین وصل بشین و مشکلی نیست .
    سرعت قبلا تا 2 مگابایت هم میرفت ولی الان با 500 کیلوبایت دانلود میکنم. خیلی مسخرست .به نظر شما چکار کنم ؟

8. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

درود

رفقا یه مشکلی اخیرا پیش اومده برام سر td-lte ، به این شکل که شبانه وقتی میزنم دانلود انجام بشه ، صبح که پا میشم میبینم idm اکثر فایل ها رو نزدیک 9 بار (!!!!!!!!!) دوباره دانلود کرده به خاطر corrupt شدن فایل !!!!!!!!!!!!!!!! 9 بار !!!

بعد این طوری عملا حجم شبانه من خالی میشه دیگه ! بدون دانلود اون فایل ها

چیزی که متوجه شدم اینه که تقریبا اواخر دانلود ، یه دفعه کلا سرعت رو 0 میکنه و بعد چند ثانیه ، دانلود رو از 99 درصد به اتمام میرسونه ... احساس میکردم مشکل از این باشه ، به خاطر همین گذاشتم idm همزمان دو تا فایل رو با هم دانلود کنه تا در صورت تموم شدن یکیش ، دیگری هم در حال دانلود باشه که یه دفعه کانکشن 0 نشه روی 99 درصد برای فایل دیگر و یک سره به اتمام برسونه ! ولی باز هم فرقی نکرد ...

اگر دوستان راهنمایی کنن ممنونشون میشم . مودم هم i60 ایرانسله و انلاک هم نشده ، فریمور هم 196 ـه .

--------------------------

اینم همین الان :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by mobile-1199; 09-11-2019 at 09:42.

10. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

درود

رفقا یه مشکلی اخیرا پیش اومده برام سر td-lte ، به این شکل که شبانه وقتی میزنم دانلود انجام بشه ، صبح که پا میشم میبینم idm اکثر فایل ها رو نزدیک 9 بار (!!!!!!!!!) دوباره دانلود کرده به خاطر corrupt شدن فایل !!!!!!!!!!!!!!!! 9 بار !!!

چیزی که متوجه شدم اینه که تقریبا اواخر دانلود ، یه دفعه کلا سرعت رو 0 میکنه و بعد چند ثانیه ، دانلود رو از 99 درصد به اتمام میرسونه ... احساس میکردم مشکل از این باشه ، به خاطر همین گذاشتم idm همزمان دو تا فایل رو با هم دانلود کنه تا در صورت تموم شدن یکیش ، دیگری هم در حال دانلود باشه که یه دفعه کانکشن 0 نشه روی 99 درصد برای فایل دیگر و یک سره به اتمام برسونه ! ولی باز هم فرقی نکرد ...

اگر دوستان راهنمایی کنن ممنونشون میشم . مودم هم i60 ایرانسله و انلاک هم نشده ، فریمور هم 196 ـه .

اینم همین الان :

واسه من از دو سال پیش اینطور بود... راه حلی هم پیدا نکردم به جز اینکه تک کانکشن دانلود کنی

12. 3 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود

اینم همین الان :

این مشکل تو ایرانسل خیلی وقته گریبان همه هست تنها راهش اینکه با تغیر دهنده ایپی بری همون فیل...........
    درسته سرعتت با فیل کمتره اما بدون مشکل دانلود تمام میشه

14. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

واسه من از دو سال پیش اینطور بود... راه حلی هم پیدا نکردم به جز اینکه تک کانکشن دانلود کنی
    این مشکل تو ایرانسل خیلی وقته گریبان همه هست تنها راهش اینکه با تغیر دهنده ایپی بری همون فیل...........
    درسته سرعتت با فیل کمتره اما بدون مشکل دانلود تمام میشه

هر دو رو تست کردم و کاملا درست بود ...

یعنی دو حالت بیشتر وجود نداره :

1- اگر تک کانکشن دانلود کنم ، به شرطی که حین دانلود وقفه ای به وجود نیاد و اتفاق خاصی نیفته ، دانلود بدون مشکل انجام میشه .
    2- با قندشکن هم مشکل حل میشه کاملا ، ولی خب به مراتب سرعت پایین تره .

اصلا خورده بود تو ذوقم هی چند شب میذاشتم برای دانلود ، میدیدم صبح پا میشم کل برنامه ریزیم به هم ریخته ...

16. 2 کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام دوستان
    متاسفانه بنده هم zw101 دارم و مرگش اینه که ترافیک مودم که بالا میره ریبوت میشه مدام. انواع کارهای تعویض کابل و poe آداپتور و ... انجام شده. ایرانسل هم که فقط میگه گارانتی نداره کاری نمیکنیم. کسی مشکل مشابه داشته یا راه حلی برای این مشکل؟

18. این کاربر از mojtaba.shams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

تو سایت چک کردم، قسمت ۸۰٪ تی دی... پیشنهاد من رو ورداشته بود. کلا دیگه هیچی نمیاد. البته فقط من (بقیه داشتن هنچنان)
    البته قصد تمدید ندارم، منتظرم وسایل دستم بیاد آنلاکش کنم

20. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •