تبلیغات :
پارت فوم ، عرضه کننده یونولیت ، فوم ، آکوستیک
طراحی سایت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دانلود آهنگ جدید
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 716 از 716 اولاول ... 216616666706712713714715716
نمايش نتايج 7,151 به 7,159 از 7159

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

ممنون از مطلب تان

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

والا به من گفتن دکل از منزلتون دوره واسه همین سرعت کم میشه گفتم من دو سه ساله از شما نت خریدم هیچی مشکلی نداشته الان یهو دکلها رفتن دورتر!!
    الان نمیدونم باید چکار کنم
    اگر همیشه به همون دکلی وصل میشید که مشخصاتش رو گذاشتید سیگنال مناسبی داره و دوری یا نزدیکی ملاک نیست .مهم کیفیت سیگنال دریافتی هست که برای شما قابل قبوله و با این سیگنال باید بتونید حداقل 30 مگابیت دریافت کنید.احتمالا دکل مشکل پیدا کرده .میتونه از pc ، مودم یا سرویس خریداری شده شما هم باشه. شما مودم رو در منطقه دیگری تست کنید جایی که سیگنال خوب باشه و ببینید وضعیت اینترنت با دکل دیگه چطور هست اگر مشکل پابرجا بود که از طرف خود شماست در غیر اینصورت باید با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل شما رو حل کنند.طبق قرارداد سرعت شما نباید از 128 کیلوبایت کمتر باشد.

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

قبل اینکه بخندی یکم اطلاعاتت رو زیاد کن ، فروش وی پی ان کاملا تحت نظر سیستم هست و مافیای کلفتی هم پشتش قرار داره ، تجارت ماهیانه این حوزه بیش از 70 میلیارد در ماه هست ، بالای 5 میلیون نفر در ایران در حال حاضر وی پی ان میخرن ، هر کدوم هم ماهی 10 تومن بدن میشه ماهی 50 میلیارد تومن ، البته این کف هست ، و همه اطلاعاتشون زیاد نیست که برن تو نت و بگردن ببینن که چی خوب و رایگانه ، تصور نکن هر کسی اومده یه سایت زده داره وی پی ان میفروشه پس مستقل هست و رفته سرور گرفته ، خیر ، همه تحت نظر مافیا کار می کنن ...

بنده اولین سالم نیست از این سایت ها قندشکن میخرم ، بالای 10 ساله ! این مواردی هم که عرض کردید ، هر عقل سلیمی که تو این مملکت زندگی میکنه متوجه ـش میشه !
    دیگه بعد این همه سال حداقل توانایی برای تشخیص یه ارائه دهنده که تا حد زیادی مطمئنه رو خدا رو شکر به دست اوردم و پست بنده ، خطاب به این مواردی که شما اشاره کردید نبود !
    حالا نمیخوام بحث تاپیک رو به جاده خاکی ببرم ، ولی اون خبری که گذاشتید بازم میگم ارزش خبری نداشت ! نهایت این که اصلا همه مافیا دراومدن و قیمت رو بالا بردن ! مگه الان اکانت های هکی قند شکن های خارجی فروخته نمیشه ؟ نکنه اونا هم مافیا ـن ؟!
    بعد پهنای باند پیام رسان های خارجی کاهش پیدا میکنه ؟ چه جوری اصلا ممکنه چنین چیزی ؟! اونایی که قــیلتر نیستن ، خب نهایت از قندشکن استفاده میکنن ملت ! اونایی هم که از قبل قــیلتر بودن که تکلیفشون مشخصه ...
    مگر این که بخوان یه محدودیت وحشتناک درست کنن برای ip های خارج (که قبلا هم نظیرش رو دیده بودیم) که اون بحث ـش جداست و منحصرا به مسنجرها ربطی پیدا نمیکنه ...
    تشکر بابت "زیاد کردن اطلاعات" بنده

4. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

قبل اینکه بخندی یکم اطلاعاتت رو زیاد کن ، فروش وی پی ان کاملا تحت نظر سیستم هست و مافیای کلفتی هم پشتش قرار داره ، تجارت ماهیانه این حوزه بیش از 70 میلیارد در ماه هست ، بالای 5 میلیون نفر در ایران در حال حاضر وی پی ان میخرن ، هر کدوم هم ماهی 10 تومن بدن میشه ماهی 50 میلیارد تومن ، البته این کف هست ، و همه اطلاعاتشون زیاد نیست که برن تو نت و بگردن ببینن که چی خوب و رایگانه ، تصور نکن هر کسی اومده یه سایت زده داره وی پی ان میفروشه پس مستقل هست و رفته سرور گرفته ، خیر ، همه تحت نظر مافیا کار می کنن ...
    دوست عزیز شما فیلمای هالی وودی روت زیادی اثر گذاشته!

Sent from my GM1910 using Tapatalk

6. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بنده اولین سالم نیست از این سایت ها قندشکن میخرم ، بالای 10 ساله ! این مواردی هم که عرض کردید ، هر عقل سلیمی که تو این مملکت زندگی میکنه متوجه ـش میشه !
    دیگه بعد این همه سال حداقل توانایی برای تشخیص یه ارائه دهنده که تا حد زیادی مطمئنه رو خدا رو شکر به دست اوردم و پست بنده ، خطاب به این مواردی که شما اشاره کردید نبود !
    حالا نمیخوام بحث تاپیک رو به جاده خاکی ببرم ، ولی اون خبری که گذاشتید بازم میگم ارزش خبری نداشت ! نهایت این که اصلا همه مافیا دراومدن و قیمت رو بالا بردن ! مگه الان اکانت های هکی قند شکن های خارجی فروخته نمیشه ؟ نکنه اونا هم مافیا ـن ؟!
    بعد پهنای باند پیام رسان های خارجی کاهش پیدا میکنه ؟ چه جوری اصلا ممکنه چنین چیزی ؟! اونایی که قــیلتر نیستن ، خب نهایت از قندشکن استفاده میکنن ملت ! اونایی هم که از قبل قــیلتر بودن که تکلیفشون مشخصه ...
    مگر این که بخوان یه محدودیت وحشتناک درست کنن برای ip های خارج (که قبلا هم نظیرش رو دیده بودیم) که اون بحث ـش جداست و منحصرا به مسنجرها ربطی پیدا نمیکنه ...
    تشکر بابت "زیاد کردن اطلاعات" بنده
    خودت جواب خودتو دادی ،میگی بالای 10 ساله از این سایتای داخلی داری وی پی ان میخری خوب خیلیا دیگه هم مثل شما بودن و هستن ، شما هم یکی از اون 5 میلیون یوزر هستی که از سایتای داخلی میخری ...
    من به سرویس دهنده چیکار دارم ، من گفتم مافیا داره ، شما اشتباهت اینه که تو گوگل میزنی خرید وی پی ان بعد می بینی 300 تا سایت میاد بالا و تصورت اینکه که همه اینا مستفل هستن و خودشون واسه خودشون دارن میفروشن در حالی که اصلا اینجور نیست ، همون درگاه گرفتن واسه فروش وی پی ان رو در نظر بگیر متوجه میشی ...
    فروش وی پی ان گردش مالی بالایی داره همون طور که خودشون امار دادن ، 70 میلیارد رو که من از خودم در نمیارم ،و طبیعتا پشتش مافیا هست و این یه چیز عادیه و اصلا جای بحث نداره ...
    در مورد اکانت های هکی مگه هر کسی دانش استفاده شو داره ، خیلیا اصلا نمی دونن این چیزا چی هست ، دیگه تهش بتونن گوگل کنن ، بعد شما انتظار داری طرف بره اکانت نورد بخره بره راهنمای ست آپش رو بخونه بعد وصل شه ؟ خیلیا حوصله اینکارو ندارن ...اگه داشتن الان تمام این سایت های فروش داخلی جمع شده بود ، نه اینکه هرروز بیشتر شه ، شما خودت که تو این انحمنی و این بحث هارومیخونی هنوز میری از سایت میخری دیگه وای بحال بقیه کاربرای عادی ...
    در مورد محدود کردن بله میشه اینا ترافیک بین الملل رو مانیتور می کنن که چقدر سهم اینستا و تلگرم هست ، من فک کنم 30 درصد باشه حدودا دقیق نمی دونم ولی میتونن کرم بریزن برای همینه که خبرشم اومد و خبردرستی هم بود ، حتما که نباید 10 تا سایت بنویسه تا شما باور کنی ، میتونی باور کنی میتونی نکنی ...

8. 3 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه yasserDivar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

خودت جواب خودتو دادی ،میگی بالای 10 ساله از این سایتای داخلی داری وی پی ان میخری خوب خیلیا دیگه هم مثل شما بودن و هستن ، شما هم یکی از اون 5 میلیون یوزر هستی که از سایتای داخلی میخری ...
    من به سرویس دهنده چیکار دارم ، من گفتم مافیا داره ، شما اشتباهت اینه که تو گوگل میزنی خرید وی پی ان بعد می بینی 300 تا سایت میاد بالا و تصورت اینکه که همه اینا مستفل هستن و خودشون واسه خودشون دارن میفروشن در حالی که اصلا اینجور نیست ، همون درگاه گرفتن واسه فروش وی پی ان رو در نظر بگیر متوجه میشی ...
    فروش وی پی ان گردش مالی بالایی داره همون طور که خودشون امار دادن ، 70 میلیارد رو که من از خودم در نمیارم ،و طبیعتا پشتش مافیا هست و این یه چیز عادیه و اصلا جای بحث نداره ...
    در مورد اکانت های هکی مگه هر کسی دانش استفاده شو داره ، خیلیا اصلا نمی دونن این چیزا چی هست ، دیگه تهش بتونن گوگل کنن ، بعد شما انتظار داری طرف بره اکانت نورد بخره بره راهنمای ست آپش رو بخونه بعد وصل شه ؟ خیلیا حوصله اینکارو ندارن ...اگه داشتن الان تمام این سایت های فروش داخلی جمع شده بود ، نه اینکه هرروز بیشتر شه ، شما خودت که تو این انحمنی و این بحث هارومیخونی هنوز میری از سایت میخری دیگه وای بحال بقیه کاربرای عادی ...
    در مورد محدود کردن بله میشه اینا ترافیک بین الملل رو مانیتور می کنن که چقدر سهم اینستا و تلگرم هست ، من فک کنم 30 درصد باشه حدودا دقیق نمی دونم ولی میتونن کرم بریزن برای همینه که خبرشم اومد و خبردرستی هم بود ، حتما که نباید 10 تا سایت بنویسه تا شما باور کنی ، میتونی باور کنی میتونی نکنی ...

سلام ممنون از مطالب کاربردی تان بله حق با شما هست
    فروشنده های داخلی ماهانه باید LOG تمام اتصالات و کاربرانشون رو به یه سازمان داخلی ارسال کنن در غیر این صورت هم سایت بسته میشه و هم توسط همون ارگان تحت فشار قرار میگیرن
    و ممکنه دستگیر بشن ، مورد بعدی هم مث مافیا مواد مخدر هست چرا نمی تونن ریشه کن کنن چون علاوه بر سود کلانی که داره مافیای قدرتمندی هم پشت این صحنه هست
    خیلی ها هستن توی گوگل پلی میزنن V*P**N بعد هر چی دم دست میارن و دان میکنن شما کافیه بری کامنتای زیر هر برنامه رو تو گوگل پلی بخونی عمق فاجعه رو بهش پی میبری
    فکر نکنم هم کسی بدونه تمام این برنامه های رایگان که تو گوگل پلی هست از سرویس های vpngate که بصورت رایگان هست استفاده میکنن بعد یه مدت که از کار میفتن سازنده ها کانفیگ جدید و به برنامه میدن تا برنامه از کار نیفته هر چند vpngate یه سرویس رایگانه که برا کلیه سیستم عامل ها اپ مخصوص داره (محصول دانشگاه تساکو ژاپن اگه اسمشو درست گفته باشم)
    مورد بعدی هر کسی فرق بین udp , tcp و ... رو هم نمیدونه که بخواد بفهمه چیش خوبه ، چیش بده

دوستان چیزی رو که تخصصی داخلش ندارین ، حداقل اظهار نظر منفی نفرمایید با تشکر
    Last edited by yasserDivar; 19-07-2019 at 12:49.

10. 4 کاربر از yasserDivar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

عزیز دل مگه من از گوگل حرفی زدم ؟! مگه من گفتم اصلا چه جوری ارتباط میگیرم با این ارائه دهنده ها ؟! #نه به خودزنی
    بعد راجع به مسنجر ها ، رفیق من سال هاست کارم اینه ! اکانت قبلیم هم تگ داشت تو این بخش که پسورد ـش رو فراموش کردم و ایمیلش هم مربوط میشد به 8 سال پیش که نتونستم ریکاوری کنم !
    الانم این مواردی که شما گفتید باز هم جزو بدیهیاته و استفاده از الفاظ ـِی مثل "حدودا دقیق نمیدونم" اصلا بی معنیه برای من !
    من چون میدونم باز هم با دلیل حرف بزنم ، چون شما درنهایت میخوای حرف خودتو به کرسی بنشونی بیشتر از این ادامه نمیدم . منابع تجربیات بنده هم "10 تا سایت" نیست
    یاد بگیر از جانب خودت حرف بزنی . "شما اشتباهت اینه تو گوگل میزنی و ..."

یا علی مدد ...
    Last edited by mobile-1199; 19-07-2019 at 21:29.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام ممنون از مطالب کاربردی تان بله حق با شما هست
    فروشنده های داخلی ماهانه باید LOG تمام اتصالات و کاربرانشون رو به یه سازمان داخلی ارسال کنن در غیر این صورت هم سایت بسته میشه و هم توسط همون ارگان تحت فشار قرار میگیرن
    و ممکنه دستگیر بشن ، مورد بعدی هم مث مافیا مواد مخدر هست چرا نمی تونن ریشه کن کنن چون علاوه بر سود کلانی که داره مافیای قدرتمندی هم پشت این صحنه هست
    خیلی ها هستن توی گوگل پلی میزنن V*P**N بعد هر چی دم دست میارن و دان میکنن شما کافیه بری کامنتای زیر هر برنامه رو تو گوگل پلی بخونی عمق فاجعه رو بهش پی میبری
    فکر نکنم هم کسی بدونه تمام این برنامه های رایگان که تو گوگل پلی هست از سرویس های vpngate که بصورت رایگان هست استفاده میکنن بعد یه مدت که از کار میفتن سازنده ها کانفیگ جدید و به برنامه میدن تا برنامه از کار نیفته هر چند vpngate یه سرویس رایگانه که برا کلیه سیستم عامل ها اپ مخصوص داره (محصول دانشگاه تساکو ژاپن اگه اسمشو درست گفته باشم)
    مورد بعدی هر کسی فرق بین udp , tcp و ... رو هم نمیدونه که بخواد بفهمه چیش خوبه ، چیش بده

دوستان چیزی رو که تخصصی داخلش ندارین ، حداقل اظهار نظر منفی نفرمایید با تشکر
    بله
    البته دوستان حق دارن چون استفاده خاصی ندارن متوجه عمق فاجعه نمیشن
    ولی یکی که فعال باشه در موضوعات خاص و احساس خطر کنه به هیچ عنوان از داخلی ها استفاده نمیکنه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

13. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان عزیز اینجا انجمن اینترنت ثابت ایرانسل می باشد، لطفا از موضوع اصلی خارج نشوید.

مرسی از توجه و فرهنگ بالای شما

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •