تبلیغات :
پارت فوم ، عرضه کننده یونولیت ، فوم ، آکوستیک
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 714 از 721 اولاول ... 214614664704710711712713714715716717718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,131 به 7,140 از 7207

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

در بی ن ا م و س بودن ایرانسل شکی نیست ولی خدا پدر مادر همینا رو بیامرزه که از اینا ... تر مخابراته که پینگش زیر 200 نیست برای گیم به خصوص فیفا . یعنی دیلی من رو adsl مخابرات بیشتره تا ایرانسل . ایرانسل حجم دزدیش حرف نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض z6000

سلام به همگی. دیدم خیلیا مث من مشکل با Z6000 دارن و دنبال نسخه های جدیدتر هستن. تا نسخه R15 راحت پیدا میشه. ولی اخرین نسخه R20 هست که من بعد 10 ساعت بالاخره پیدا کردم و براتون میزارم. اگر بدردتون خورد برام آرزوی موفقیت کنین .
    فرمویر استیبل تره و سیگنال پایدارتر شده کلی چیزم تو منو اضاف شده که من متخصصش نیستم. فرمویر اصلی بایسل میباشد که از کلود کور شرکت بایسل دانلود شده.

s8 .picofile .com /file /8365733576 /IDU_1_2_5_R20_Standard .bin .html
    اسپیس ها رو بردارید تا درست شه. واقعا چرا امکان اپلود فایل یا گذاشتن لینک نداره!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام به همگی. دیدم خیلیا مث من مشکل با Z6000 دارن و دنبال نسخه های جدیدتر هستن. تا نسخه R15 راحت پیدا میشه. ولی اخرین نسخه R20 هست که من بعد 10 ساعت بالاخره پیدا کردم و براتون میزارم. اگر بدردتون خورد برام آرزوی موفقیت کنین .
    فرمویر استیبل تره و سیگنال پایدارتر شده کلی چیزم تو منو اضاف شده که من متخصصش نیستم. فرمویر اصلی بایسل میباشد که از کلود کور شرکت بایسل دانلود شده.

اسپیس ها رو بردارید تا درست شه. واقعا چرا امکان اپلود فایل یا گذاشتن لینک نداره!!!
    مال بقیه مودمای ایرانسلو هم داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

من با یکم ور رفتن و مشابهت گرفتن و تحقیق فهمیدم این همون دستگاهه که این شرکت چینی ساخته که اتفاقا کیفیت خوبی نداره و یک تولید انبوه به اسم های مختلفه پس از شرکت سازنده گرفتم و درست بود. پس لزوما بقیه مودما مال این شرکت نیست بسته به نوع چیپ و قطعان داره. از همین بچه ها کمک بگیر یا با حوصله داری تحقیق و بررسی کن میفهمی منبع کجاست. جالبه ایرانسل تا نسخه R4 اونم به زور و بامنت میداده دست بچه ها، حتی من با پشتیباناش صحبت میکردم نمیفهمیدن یا میگفتن نیست ولی من R20 رو پیدا کردم که تا الان چند ساعته تست میکنم نه قطعی ال تی ای دارم نه قطعی وایفای و به کل مشکل مودم حل شده و سی پی بو و رمشو و تناسب بین کاربرا رو خیلی بهتر مدیریت میکنه . تازه منوشم انقدر پر گزینه شده که سر در نمیارم. FOTA و FTP upgrade هم اضاف شده

تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اين ايرانسل چرا اي پي كه توي مودم ميده با اي پي كه توي سايت look up ميزنه متفاوته؟ چرا با بقيه سرويس دهنده ها اي پي يكسانه؟ واينكه چه جوري ميشه اين مشكل رو حل كرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

جای دیگری اپلود شده نداربد؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

جای دیگه ای اپلود نشده؟

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان اگه روی مودم td lte سیمکارت فورجی بندازم ، از اینترنت فورجی استفاده میکنه یا td lte؟
    کسی تست کرده؟
    مودم من 2101 پلاس.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

قوری / ابلاغیه جدید دبیر شورای عالی فضای مجازی به وزیر ارتباطات : 20 تیر 98

پهنای باند پیام رسان های خارجی بشدت کاهش و ثانیا قیمت vpn ها بشدت افزایش یابد.

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان عزیز میشه از وضعیت پینگتون یه گزارش بدید متشکرم

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

تاریخ شمسی امسال (98) را بصورت 4رقمی وارد کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •