تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 706 از 848 اولاول ... 206606656696702703704705706707708709710716756806 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,051 به 7,060 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام مجدد، آقا بگذارید خلاصۀ کلام رو بگم، سپاه یک مانوری تو منطقه نظامی شرق تهران که اسمش رو نمیبرم عملیاتی کرد که تمرینی بود برای جلوگیری از ورود هواپیماهای شکاری و پهباد های آمریکایی یا ... که طی اون با جی پی اس جمرهای پر قدرت جی پی اس آنها از کار میافتاد، البته که این نوع امواج مخرب تاثیر بسزایی روی امواج مخابراتی مثل همین وایمکس و .... میگذاره و صد البته باعث هزار نوع مشکل (انواع سرطانها) در بدن انسان هم میشه ولی خب طبق معمول روی این قسمت موضوع سر پوش گذاشته میشه.

2. 2 کاربر از zotopmark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

سلام مجدد، آقا بگذارید خلاصۀ کلام رو بگم، سپاه یک مانوری تو منطقه نظامی شرق تهران که اسمش رو نمیبرم عملیاتی کرد که تمرینی بود برای جلوگیری از ورود هواپیماهای شکاری و پهباد های آمریکایی یا ... که طی اون با جی پی اس جمرهای پر قدرت جی پی اس آنها از کار میافتاد، البته که این نوع امواج مخرب تاثیر بسزایی روی امواج مخابراتی مثل همین وایمکس و .... میگذاره و صد البته باعث هزار نوع مشکل (انواع سرطانها) در بدن انسان هم میشه ولی خب طبق معمول روی این قسمت موضوع سر پوش گذاشته میشه.
    اگه این حرف درست بود، مبین نت هم به مشکل میخورد
    نه اینکه فقط ایرانسل باشه
    درضمن دوست من سمت نیرو هوایی هست و هیچ مشکلی نداشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چیزی که من فهمیدم و در برخی کانال‌های تخصصی عنوان شده ، این چیزی که چندبار گفته‌اند اختلال gps ، همان پارازیت ماهواره هست که به دروغ یک اسم من‌در‌بیاری برای اون گذاشته‌اند.
    ظاهراً وزارت ارتباطات وارد قضیه شده و به پارازیت‌ها اعتراض کرده و پارازیت‌ها از دیروز کاهش پیدا کرده. چون اوضاع شبکه بانکی و ... کاملا مختل کرده و صدای همه رو در تهران درآورده. نشانه‌اش هم اینه که کانال‌های ماهواره‌ای سیاسی که پارازیت داشتند، از دیروز پارازیت ندارند (منطقه‌ای که من هستم) . یکم هم اینترنت وضعش بهتر شده، البته فقط یکم و هنوز مشکل کندی به شدت وجود داره.
    پس بدانید این اختلال gps یک اسم الکی و جعلی برای همان پارازیت ماهواره است.
    Last edited by Behzad83; 08-05-2019 at 11:03.

5. 2 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

باشه، شما خوبی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

چند ساله تیمی از صداوسيما و سپاه مشغول پارازیت پراکنی هستند و حالا هم گند زدن به اینترنت. به خاطر دوسه شبکه، سرطان رو برای مردم به ارمغان آوردن.

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

امروز gps موبایل هم برخی اوقات کلاً no signal میشد و هرکار میکردی ماهواره ها رو میدید ولی هیچ سیگنالی نداشت snr 0 بود با gps/glonass/beidou

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مسئله مضحک هم اینه که وقتی از پشتیبانی سوال می‌کنی، میگه نه همه چیز عادیه! شما یه ریست یا خاموش روشن کن حله!
    نمیکنه لااقل همین دروغ اختلال gps (پارازیت ماهواره‌ای) رو به مشترک بگه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Behzad83; 08-05-2019 at 19:36.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ?????

پيش فرض

ایرانسل چرا بسته ی یک ماهه 100 گیگ رو حذف کرده و به جاش بسته ی 100 گی شبانه گزاشته ؟ تاپیکش هم که داره خاک میخوره .انگار دیگه کسی از این اپراتور استفاده نمیکنه .سرعتش هم که افتضاح شده با انتن فول هر وقت تست سرعت میگیرم زیر 15 مگه دانلودشم 1.5 مگه .صد رحمت به مبین نت

درود
    دقیقا بسته های حجم بالا رو حذف کرده من که خاموش کردم برگشتم همون adsl

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

این ایرانسل اپلود td رو روی چند بسته ؟ برای من هر وقت تست سرعت میگیرم همون اول میره روی 10 بعد کم کم میاد پایین و روی 4 مگ میمونه ولی گاهی هم تست میگیرم تا 5 میره .برای شماها روی چند بسته شده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

این ایرانسل اپلود td رو روی چند بسته ؟ برای من هر وقت تست سرعت میگیرم همون اول میره روی 10 بعد کم کم میاد پایین و روی 4 مگ میمونه ولی گاهی هم تست میگیرم تا 5 میره .برای شماها روی چند بسته شده ؟
    منم تا چند روز پیش که داشتم همین حدود بود. فکر کنم همه جا همینه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •