تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 848 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه Monk_e83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Green Land

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر . ابتدا عذرخواهی میکنم اگر سوال تکراری میخوام بپرسم . سن که بالا میره چشم که ضعیف میشه یکم شرایط سخت میشه و واقعا سخته که 50 صفحه این تاپیک رو مطالعه کرد

عزیزان با فرض اینکه ما در منطقه پوشش داخلی قرار داشته باشیم ممنون میشم سوال های منو جواب بدید :

1 - آیا پینگ TD LTE از LTE بهتره ؟ مثلا من درجایی که هستم پینگ داخلیم رو 4G حدود 60 هست . آیا تفاوتی رو در TD LTE شاهد خواهم بود ؟
    2 - آیا به لحاظ نوسان پینگ در حال حاضر از 4G بهتره ؟ مثلا الان با 4G اگر برم رو دانلود یا آپلود پینگ اوج میگیره و میره بالا !
    3 - منطقه ما روی نقشه تقریبا مرز پوشش داخلی و خارجی هست ! البته بیشتر سمت پوشش داخلی هست بنظرتون درصد اینکه سیگنال خوبی بگیرم چقدر هست ؟

سپاس .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر . ابتدا عذرخواهی میکنم اگر سوال تکراری میخوام بپرسم . سن که بالا میره چشم که ضعیف میشه یکم شرایط سخت میشه و واقعا سخته که 50 صفحه این تاپیک رو مطالعه کرد

عزیزان با فرض اینکه ما در منطقه پوشش داخلی قرار داشته باشیم ممنون میشم سوال های منو جواب بدید :

1 - آیا پینگ TD LTE از LTE بهتره ؟ مثلا من درجایی که هستم پینگ داخلیم رو 4G حدود 60 هست . آیا تفاوتی رو در TD LTE شاهد خواهم بود ؟
    2 - آیا به لحاظ نوسان پینگ در حال حاضر از 4G بهتره ؟ مثلا الان با 4G اگر برم رو دانلود یا آپلود پینگ اوج میگیره و میره بالا !
    3 - منطقه ما روی نقشه تقریبا مرز پوشش داخلی و خارجی هست ! البته بیشتر سمت پوشش داخلی هست بنظرتون درصد اینکه سیگنال خوبی بگیرم چقدر هست ؟

سپاس .
    عزیز البته من تی دی ندارم و نمیتونم کمکت کنم ولی ممباب احتمال میخوام بگم به هیچ وجه رو نقشه اکتفا نکن اصلا وابدا قابلیت استناد نداره و فقط واسه جلب مشتریه منطقه ما تا قبل از تفکیک پوشش درونی و بیرونی تحت پوشش بود کاملا آماده بودم که مودم بخرم که یه دفعه دیدم تا چند صدمتر دوروبر ما اصلا تونقشه پوشش نداره

3. این کاربر از ابوالفضل ۴۰۴۵ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Green Land

پيش فرض

عزیز البته من تی دی ندارم و نمیتونم کمکت کنم ولی ممباب احتمال میخوام بگم به هیچ وجه رو نقشه اکتفا نکن اصلا وابدا قابلیت استناد نداره و فقط واسه جلب مشتریه منطقه ما تا قبل از تفکیک پوشش درونی و بیرونی تحت پوشش بود کاملا آماده بودم که مودم بخرم که یه دفعه دیدم تا چند صدمتر دوروبر ما اصلا تونقشه پوشش نداره
    ممنون دوست من . والا داستانی شده این مازندران !

این خونه من تو نقشه هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم چیکار کنم :(

اینترنت تو مازندران مشکل داره سوئیچ های مخابرات داغونه شبا (از ساعت 6 عصر تا 1 شب) اینجا 4 ماهی میشه اینترنت تعطیله روزای تعطیل هم که ... روی هاپ های داخلی بیشتر Packet Loss داریم تا پینگ .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

ممنون دوست من . والا داستانی شده این مازندران !

این خونه من تو نقشه هست :

نمیدونم چیکار کنم :(

اینترنت تو مازندران مشکل داره سوئیچ های مخابرات داغونه شبا (از ساعت 6 عصر تا 1 شب) اینجا 4 ماهی میشه اینترنت تعطیله روزای تعطیل هم که ... روی هاپ های داخلی بیشتر Packet Loss داریم تا پینگ .
    میشه گفت مال ما هم همین مدت هاست که خراب شد به نظر من هم همه این مشکلات از زمان شروع به کار تی دی پیش اومد

6. این کاربر از ابوالفضل ۴۰۴۵ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Green Land

پيش فرض

دوستان ممنون میشم اگر کسی تجربه کافی داره پاسخ 3 سوال منو بده :

سپاس .

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من که از مودم TD دارم استفاده معمولی میکنم
    سیم کارت معمولی فورجی روش انداختم و شبها اون طرح سه ساعته نامحدود رو استفاده میکنم
    چون شاتل دارم ، شاتل برام به صرفه تره تا این
    سرعتش خوبه ولی طرح هاش خیلی گرونه
    نمیصرفه
    از این دانلود رایگان شبانه و طرح های سیم کارت معمولی رو هم نداره
    ایرانسل اصلا به TD هیچ طرح خوبی ارائه نداده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض Irancell ZW101 TD-LTE OUTDOOR Modem

سلام به دوستان
    امروز مودم بیرونی ایرانسل را خرید کردم به همراه سیم کارت بقیمت 400 هزار تومان.
    این نمونه ایرانسل با نام ZW101 میفروشه و هیچ نام و نشونی از سازنده نداره که البته کور خونده.
    این مودم واقعا با کیفیت و دریافت سیگنال عالی داره،ابتدا این رو ذکر کنم که با سیم کارت 4جی یا 3جی ایرانسل هم کار میکنه و سرعت و کیفیت دریافت سیگنالش با مودم قبلی 5172 واقعا بالاتر و سریعتر هستش.
    من هنوز طرح های TD رو فعال نکردم چون طرح یکساله 170 هزار تومنی رو دارم .
    این رو اضافه کنم که ایرانسل با نصب فریمور خودش بعث شده مودم تنها به سیم های ایرانسل سرویس بدهد و تنها راهش هم تعویض فریمور هست و شرکت سازنده رو پیدا کردم و اشتباهیکه کردم حرف راست بهشون زدم و نام اپراتور و کشور رو درست دادم و اگر نام کشور دیگه ای داده بودم فریمور رو برای من ارسال میکرد.
    خودشون گفتند که این مودمها روی هیچ اپراتوری قفل نیست و فری هستش ولی در ایران نمیتونیم بدیم.
    خلاصه این سایت سازنده و اطلاعت در مورد مودم ZW101 TD-LTE که در اصل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش.
    Last edited by Masoud 206-16v; 29-11-2016 at 18:26.

10. 9 کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان گرامی .
    امروز بلاخره موفق شدم مودم dt-350 به ایرانسل عودت کنم و پولم بگیرم. البته بعد از گذشت یک ماه پیگیری و دعوا !!!!
    خواستم خدمت دوستانی که می خوان برن سراغ td-lte بگم که اصلا به نقشه اعلام شده ایرانسل اکتفا نکنن . اون نقشه اصلا درست نیست منزل بنده دقیقا وسط مناطق تحت پوشش بود البته زمانی که نقشه فقط یک رنگ بنفش بود جالب اینجاست که الان هم وسط مناطق تحت پوشش indoor هستش ولی اثری از سیگنال نیست. به نظر من قبل از خرید مودم اگر بتونید از دوست یا فامیلی که این مودم هارو داره، مودمشو قرض بگیرید و تست بکنید و پس از اون با خیال راحت بخرید.
    بنده وقتی مودمو از نماینده خریدم شرط کردم که اگر انتن نداد من مودم پس می دم و پولمو می گیریم. نماینده گفت باشه فقط به مودم وصل نشو و استفاده نکن فقط از روی چراغ ها ببین انتن میاد یا نه اما نگفت پولتو از کی باید پس بگیری یا نگفت که قسمت شبکه ایرانسل باید تایید بکنه تا پولتو پس بگیری. بنده هم به نماینده اعتماد کردم و خریدم. پس از تست در 3 منطقه مختلف دیدم بی فایده هست مودم فرداش پس دادم و گفتم پولمو بده. اون موقع تازه گفت باید شبکه ایرانسل تایید بکنه !!!! اونجا بود که فهمیدم چه کلاهی سرم رفته !!!! با کلی پیگیری و کلی تماس با 707 و کلی دعوا و کلنجار تونستم بعد از گدشت یک ماه پولمو پس بگیرم!!!
    حالا از دوستانی که مودم outdoor گرفتن سوال دارم ایا واقعا سطح کیفیت سیگنال خوبی دارن ؟البته اگر ذکر هم بکنید توی نقشه در کدام قسمت قرار گرفتید ممنون میشم . اگر میشه یه تست از speedtest بزارن تا ببینیم وضعیت مودم outdoor به چه شکل هستش.

12. این کاربر از mehdi_gold بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان گرامی .
    امروز بلاخره موفق شدم مودم dt-350 به ایرانسل عودت کنم و پولم بگیرم. البته بعد از گذشت یک ماه پیگیری و دعوا !!!!
    خواستم خدمت دوستانی که می خوان برن سراغ td-lte بگم که اصلا به نقشه اعلام شده ایرانسل اکتفا نکنن . اون نقشه اصلا درست نیست منزل بنده دقیقا وسط مناطق تحت پوشش بود البته زمانی که نقشه فقط یک رنگ بنفش بود جالب اینجاست که الان هم وسط مناطق تحت پوشش indoor هستش ولی اثری از سیگنال نیست. به نظر من قبل از خرید مودم اگر بتونید از دوست یا فامیلی که این مودم هارو داره، مودمشو قرض بگیرید و تست بکنید و پس از اون با خیال راحت بخرید.
    بنده وقتی مودمو از نماینده خریدم شرط کردم که اگر انتن نداد من مودم پس می دم و پولمو می گیریم. نماینده گفت باشه فقط به مودم وصل نشو و استفاده نکن فقط از روی چراغ ها ببین انتن میاد یا نه اما نگفت پولتو از کی باید پس بگیری یا نگفت که قسمت شبکه ایرانسل باید تایید بکنه تا پولتو پس بگیری. بنده هم به نماینده اعتماد کردم و خریدم. پس از تست در 3 منطقه مختلف دیدم بی فایده هست مودم فرداش پس دادم و گفتم پولمو بده. اون موقع تازه گفت باید شبکه ایرانسل تایید بکنه !!!! اونجا بود که فهمیدم چه کلاهی سرم رفته !!!! با کلی پیگیری و کلی تماس با 707 و کلی دعوا و کلنجار تونستم بعد از گدشت یک ماه پولمو پس بگیرم!!!
    حالا از دوستانی که مودم outdoor گرفتن سوال دارم ایا واقعا سطح کیفیت سیگنال خوبی دارن ؟البته اگر ذکر هم بکنید توی نقشه در کدام قسمت قرار گرفتید ممنون میشم . اگر میشه یه تست از speedtest بزارن تا ببینیم وضعیت مودم outdoor به چه شکل هستش.
    متاسفم كه همچين مشكلي براتون پيش امد و واقعاً كي ميخوان مردم داري و مشتري مداري رو رعايت كنن خدا مي دونه.
    من سيم ٤جي كه قرار ميدم داخلش يك خونش روشنه و بعضي مواقعه دوتا ميشه اما با سيم خود TD دوخونه ميشه.حالا همين سيم ٤جي روي مودم ٥١٧٢هواوي ٥تا خونه روشن هستش و البته sinrروي ٧ هستش و در مودم بيروني روي ١٠.
    در مورد پوشش منطقه هم خونه ي ما تقريبا انتهاي پوشش رو نشون ميده و هيچ مشكلي باهاش ندارم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

درود بر همگی
    دوستان من وایمکس ایرانسل دارم که دارن جمعش میکنن. حالا دنبال یه سرویس دیگه هستم؛ میخوام از شمایی که مودم ثابت ایرانسل رو میگیرد بپرسم که چرا از اینترنت همراهش استفاده نمیکنید؟ در واقع چه قابلیتهای بیشتری داشته؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •