تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 456 از 849 اولاول ... 356406446452453454455456457458459460466506556 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,551 به 4,560 از 8482

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من دیروز مودم TF-i60 ایرانسل رو تهیه کردم البته قبلش من DT-350 رو هم داشتم و چون زیاد راضی نبودم از سرعتش گفتم که این مودم رو تهیه کنم ببینم چی میشه.
    همراه مودم دوتا سیمکارت به من دادند یکی برای TDD و دیگری برای FDD که هنوز هیچکدومشون فعال نشده.
    قیافه ی مودم زیباست و هیچ اشکالی ازش نمیشه گرفت.من یک سیمکارت TDD داشتم برای تست داخل این مودم انداختم و دیدم که کار کرد و البته با همون سرعتی که توی DT-350 میگرفتم دانلود کردم اما پایداری این مودم عالی شده به طوری که من در DT-350 همیشه قطعی داشتم و مدت زمان کانکت شدنم به 20 دقیقه نمیرسید اما دیشب در این مودم من حدود 5 ساعت کانکت بودم و یک بار قطعی نداشتم.این مورد هم به خاطر انتخاب دستی مود مودم میباشد که از نقاط قوتش میشه نام برد.جای خالی دکمه ی روشن خاموش مودم که واقعا جای خالیش در DT-350 حس میشد در این مودم اوکی شده و میتونید با دکمه مودم رو روشن خاموش کنید.در ضمن مودم من دوتا جای آنتن داره که باید دوتایی وصل بشه.من فعلا در محلمون مشکل آنتن دهی دارم و مجدد به ایرانسل زنگ زدم برای تصحیح آنتن ها و گفتند اوکی میکنند ولی خودم به فکر یک آنتن خارجی 4جی هستم که اتفاقا دیشب پیداش کردم و قیمتش 250 بود ولی تا 60 دسی بل قدرت داشت که اگه اینو بگیرم فکر کنم محشر بشه آنتن دهی.این آنتن از 980 تا 2600 مگا هرتز رو پشتیبانی میکنه و برای FDD و هم TDD عالی است.فقط من نمیدونم کانکتور های مودمم کدوم مدل میباشد.کسی اگه میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر
    انتن ۶۰dB رو به هیچ وجه داخل خانه و نزدیک سر و بدنتون قرار ندید.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

2. 2 کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من دیروز مودم TF-i60 ایرانسل رو تهیه کردم البته قبلش من DT-350 رو هم داشتم و چون زیاد راضی نبودم از سرعتش گفتم که این مودم رو تهیه کنم ببینم چی میشه.
    همراه مودم دوتا سیمکارت به من دادند یکی برای TDD و دیگری برای FDD که هنوز هیچکدومشون فعال نشده.
    قیافه ی مودم زیباست و هیچ اشکالی ازش نمیشه گرفت.من یک سیمکارت TDD داشتم برای تست داخل این مودم انداختم و دیدم که کار کرد و البته با همون سرعتی که توی DT-350 میگرفتم دانلود کردم اما پایداری این مودم عالی شده به طوری که من در DT-350 همیشه قطعی داشتم و مدت زمان کانکت شدنم به 20 دقیقه نمیرسید اما دیشب در این مودم من حدود 5 ساعت کانکت بودم و یک بار قطعی نداشتم.این مورد هم به خاطر انتخاب دستی مود مودم میباشد که از نقاط قوتش میشه نام برد.جای خالی دکمه ی روشن خاموش مودم که واقعا جای خالیش در DT-350 حس میشد در این مودم اوکی شده و میتونید با دکمه مودم رو روشن خاموش کنید.در ضمن مودم من دوتا جای آنتن داره که باید دوتایی وصل بشه.من فعلا در محلمون مشکل آنتن دهی دارم و مجدد به ایرانسل زنگ زدم برای تصحیح آنتن ها و گفتند اوکی میکنند ولی خودم به فکر یک آنتن خارجی 4جی هستم که اتفاقا دیشب پیداش کردم و قیمتش 250 بود ولی تا 60 دسی بل قدرت داشت که اگه اینو بگیرم فکر کنم محشر بشه آنتن دهی.این آنتن از 980 تا 2600 مگا هرتز رو پشتیبانی میکنه و برای FDD و هم TDD عالی است.فقط من نمیدونم کانکتور های مودمم کدوم مدل میباشد.کسی اگه میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر
    مبارک‌ باشه دوست من. داخل دفترچه بخونید ببینید جاهای انتن برای چیه برای گیرندگی LTE هست یا فرستده وای فای بعد اقدام به خرید انتن کنید.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام مجدد.والا توی دفترچه اصلا اسمی از آنتن نیورده فقط در وب کانفیگوریشنش یه قسمت داره آنتن ستینگ که میزنمش فقط میگه که آنتن ها رو وصل کتید و apply رو بزنید ولی من فکر میکنم که آنتن lte باشه چون یه قسمتم داره همونجا که نوشته آنتنی که به مودم وصل میکنید داخلی هست یا خارجی.در ضمن میخواستم ببینم چجوری باید lte-a برای 4.5 جی رو فعال کنم؟؟؟ چون من یه سیم دیگه هم توش انداختم در حالت fdd فقط یه سیگنال 4جی بهم میداد.لطفا راهنمایی کتید.
    با تشکر

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام مجدد.والا توی دفترچه اصلا اسمی از آنتن نیورده فقط در وب کانفیگوریشنش یه قسمت داره آنتن ستینگ که میزنمش فقط میگه که آنتن ها رو وصل کتید و apply رو بزنید ولی من فکر میکنم که آنتن lte باشه چون یه قسمتم داره همونجا که نوشته آنتنی که به مودم وصل میکنید داخلی هست یا خارجی.در ضمن میخواستم ببینم چجوری باید lte-a برای 4.5 جی رو فعال کنم؟؟؟ چون من یه سیم دیگه هم توش انداختم در حالت fdd فقط یه سیگنال 4جی بهم میداد.لطفا راهنمایی کتید.
    با تشکر
    این تاپیک را مطالعه کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابلیت 4.5G در این مودم فعلا مشکل داره! و نتایج بررسی کاملا ناامید کننده بوده از این مودم

6. این کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با تشکر
    یکی از دوستان که دارند هم موفق به استفاده از 4.5G نشدند . مشکل دقیقاً همین موضوع هستش !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

انتن ۶۰dB رو به هیچ وجه داخل خانه و نزدیک سر و بدنتون قرار ندید.

می خواستم ببینم چی برای بدن ضرر داره.ایا خود 4g یا اینترنت 4g ثابت ضرر داره.ایا وای فای های معمولی ضرر داره (adsl)؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

می خواستم ببینم چی برای بدن ضرر داره.ایا خود 4g یا اینترنت 4g ثابت ضرر داره.ایا وای فای های معمولی ضرر داره (adsl)؟
    ۴جی و ۴جی ثابت هردو بسیار برای بدن و اعصاب مضرند، ولی اگر حد اقل فاصله ۲ متر تا ۳ متر رو رعایت کنید، مشکلی بوجود نمیاورند.
    توان تشعشعی وایفای تقریبا یک دهم ۴جی هست که تقریبا ضرری محسوب نمیشه، البته هشدار در مورد استفاده زیاد از وایفای نیز بسیار گوشزد میشه

10. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

۴جی و ۴جی ثابت هردو بسیار برای بدن و اعصاب مضرند، ولی اگر حد اقل فاصله ۲ متر تا ۳ متر رو رعایت کنید، مشکلی بوجود نمیاورند.
    توان تشعشعی وایفای تقریبا یک دهم ۴جی هست که تقریبا ضرری محسوب نمیشه، البته هشدار در مورد استفاده زیاد از وایفای نیز بسیار گوشزد میشه

تشکر ولی شما وقتی گوشی داری چه طوری فاصله 3 متری رو رعایت کنی؟در مورد فیبر نوری چه طور هست قضیه؟
    Last edited by mohandes23; 25-08-2017 at 20:15.

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر درست متوجه شده باشم یعنی مودم adslضررش کمتره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر درست متوجه شده باشم یعنی مودم adslضررش کمتره؟
    دوست عزیز ضرر ناشی از تشعشع هیچ کدوم ازین تجهیزات اثبات شده نیست و تا وقتی که اثبات نشه، بی ضرر تلقی میشن. مطمئن باشید کشورهای جهان اول که مخترع و تولید کننده و استفاده کننده این تجهیزات هستن در صورت مضر بودن یا راهی برای از بین بردن ضررش پیدا میکردن یا ازش استفاده نمیکردن.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

14. 2 کاربر از aliprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •