تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 455 از 849 اولاول ... 355405445451452453454455456457458459465505555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,541 به 4,550 از 8482

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان این سیگنال خوبه؟ مودمم B5142 هست

چرا کسی نظری نمیده؟؟‌این مشخصات خوبه؟

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام

اگر من مودم td با ۱۰۰ گیگ حجم بگیرم بعد از اتمام حجم می‌تونم بسته‌های ۴4g فعال کنم

می‌شه بسته نامحدود شبانه‌ فعال کرد

در ضمن این مودم که میدن توی تنظیمات قابلیت انتخاب باند به خصوصی داره یا اتوماتیک هست

ممنون
    درود
    td اگر اشتباه نکنم اصلا بسته شبانه به این شکل نداره مثل 4g !
    شما میتونید بعد خرید مودم ، سیم کارت 4g ـتون رو داخل مودم قرار بدید و بسته شبانه رو روی اون بخرید و استفاده کنید .

3. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ظاهرا با تست هایی که آقا سهیل انجام دادن این مودم جدیدTF-I60H1 فقط در حالت FDD از cat6 پشتیبانی میکنه که اونم هنوز پر از اشکاله و فعال نشده
    من خودم انتظار داشتم FDD و TDD رو باهم تجمیع کنه اگرنه الان اکثر گوشی های 2017 از Cat6 پشتیبانی میکنن و نیازی به همچین هزینه ای برای خرید این مودم نیست
    درکل فکر میکنم ایرانسل این مودم رو با دو سیم کارت مختلف ارائه کرده که بهونه عدم پوشش شبکه رو از مشتری سلب کنه و مودم برگشتی کمتری داشته باشه

5. 4 کاربر از bagherijan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ظاهرا با تست هایی که آقا سهیل انجام دادن این مودم جدیدTF-I60H1 فقط در حالت FDD از cat6 پشتیبانی میکنه که اونم هنوز پر از اشکاله و فعال نشده
    من خودم انتظار داشتم FDD و TDD رو باهم تجمیع کنه اگرنه الان اکثر گوشی های 2017 از Cat6 پشتیبانی میکنن و نیازی به همچین هزینه ای برای خرید این مودم نیست
    درکل فکر میکنم ایرانسل این مودم رو با دو سیم کارت مختلف ارائه کرده که بهونه عدم پوشش شبکه رو از مشتری سلب کنه و مودم برگشتی کمتری داشته باشه
    اینیکه دنبالشی، اینه و بس، cat13 هم هست، عالی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Last edited by greatpouya; 25-08-2017 at 01:43.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوست عزیز این مودم که شما معرفی کردی خیلی گشتم تو ایران فک نکنم اومده باشه اگر هم هم اومده باشه قیمتش بالای 1تومن میشه
    اگه جایی سراغ دارین که این مودم رو میفروشن معرفی کنین

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این مودم توسط "های وب" به صورت محدود وارد ایران شده و برای تحت پوشش قرار دادن TD-LTE تعدادی از روستاها ارائه میگردد.
    مدل بدون ماژول خارجیش 350 هزار تومن و با ماژول خارجیش 1 میلیون و 70 هزار تومن قیمت گذاری شده است.

9. 2 کاربر از shamika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان ریز مصرف روزانه و تاریخچه مصرف رو از کجا میتونم ببینم ؟ توی ایرانسل من فقط زده چقدر حجم از بسته مونده...
    خدا رو شکر توی این حدود ده روزی که ایرانسل گرفتم خیلی راضی هستم ... از شر پارس آنلاین خلاص شدم...
    همچین چیزی رو ندیدم، خیلی دنبالش گشتم حتی تو ecare هم همه چی بهم ریخته بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

باز هم با این قیمت برای کاربر خانگی بصرفه نیست
    خوب با این پول میرم گلکسی S8 میخرم که Cat16 داره

12. این کاربر از bagherijan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من دیروز مودم TF-i60 ایرانسل رو تهیه کردم البته قبلش من DT-350 رو هم داشتم و چون زیاد راضی نبودم از سرعتش گفتم که این مودم رو تهیه کنم ببینم چی میشه.
    همراه مودم دوتا سیمکارت به من دادند یکی برای TDD و دیگری برای FDD که هنوز هیچکدومشون فعال نشده.
    قیافه ی مودم زیباست و هیچ اشکالی ازش نمیشه گرفت.من یک سیمکارت TDD داشتم برای تست داخل این مودم انداختم و دیدم که کار کرد و البته با همون سرعتی که توی DT-350 میگرفتم دانلود کردم اما پایداری این مودم عالی شده به طوری که من در DT-350 همیشه قطعی داشتم و مدت زمان کانکت شدنم به 20 دقیقه نمیرسید اما دیشب در این مودم من حدود 5 ساعت کانکت بودم و یک بار قطعی نداشتم.این مورد هم به خاطر انتخاب دستی مود مودم میباشد که از نقاط قوتش میشه نام برد.جای خالی دکمه ی روشن خاموش مودم که واقعا جای خالیش در DT-350 حس میشد در این مودم اوکی شده و میتونید با دکمه مودم رو روشن خاموش کنید.در ضمن مودم من دوتا جای آنتن داره که باید دوتایی وصل بشه.من فعلا در محلمون مشکل آنتن دهی دارم و مجدد به ایرانسل زنگ زدم برای تصحیح آنتن ها و گفتند اوکی میکنند ولی خودم به فکر یک آنتن خارجی 4جی هستم که اتفاقا دیشب پیداش کردم و قیمتش 250 بود ولی تا 60 دسی بل قدرت داشت که اگه اینو بگیرم فکر کنم محشر بشه آنتن دهی.این آنتن از 980 تا 2600 مگا هرتز رو پشتیبانی میکنه و برای FDD و هم TDD عالی است.فقط من نمیدونم کانکتور های مودمم کدوم مدل میباشد.کسی اگه میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر
    Last edited by alopioo; 25-08-2017 at 14:01.

14. 2 کاربر از alopioo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من دیروز مودم TF-i60 ایرانسل رو تهیه کردم البته قبلش من DT-350 رو هم داشتم و چون زیاد راضی نبودم از سرعتش گفتم که این مودم رو تهیه کنم ببینم چی میشه.
    همراه مودم دوتا سیمکارت به من دادند یکی برای TDD و دیگری برای FDD که هنوز هیچکدومشون فعال نشده.
    قیافه ی مودم زیباست و هیچ اشکالی ازش نمیشه گرفت.من یک سیمکارت TDD داشتم برای تست داخل این مودم انداختم و دیدم که کار کرد و البته با همون سرعتی که توی DT-350 میگرفتم دانلود کردم اما پایداری این مودم عالی شده به طوری که من در DT-350 همیشه قطعی داشتم و مدت زمان کانکت شدنم به 20 دقیقه نمیرسید اما دیشب در این مودم من حدود 5 ساعت کانکت بودم و یک بار قطعی نداشتم.این مورد هم به خاطر انتخاب دستی مود مودم میباشد که از نقاط قوتش میشه نام برد.جای خالی دکمه ی روشن خاموش مودم که واقعا جای خالیش در DT-350 حس میشد در این مودم اوکی شده و میتونید با دکمه مودم رو روشن خاموش کنید.در ضمن مودم من دوتا جای آنتن داره که باید دوتایی وصل بشه.من فعلا در محلمون مشکل آنتن دهی دارم و مجدد به ایرانسل زنگ زدم برای تصحیح آنتن ها و گفتند اوکی میکنند ولی خودم به فکر یک آنتن خارجی 4جی هستم که اتفاقا دیشب پیداش کردم و قیمتش 250 بود ولی تا 60 دسی بل قدرت داشت که اگه اینو بگیرم فکر کنم محشر بشه آنتن دهی.این آنتن از 980 تا 2600 مگا هرتز رو پشتیبانی میکنه و برای FDD و هم TDD عالی است.فقط من نمیدونم کانکتور های مودمم کدوم مدل میباشد.کسی اگه میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر
    به این مودم دوست عزیز آنتن با کانکتور SMA متصل میشود.
    دوستان تو فروم از این مدل بسیار ناراضی هستند ، یه لطفی کنید مودم رو در حالت FDD هم تست کنید . مخصوصاً حالت تجمیع (LTE-A) و وایرلس با پروتوکل AC

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •