تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 316 از 849 اولاول ... 216266306312313314315316317318319320326366416816 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,151 به 3,160 از 8482

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

سلام

راهی برای مشکل ارتباط از طریق کابل به کامپیوتر پیدا نشد؟

من مودمم 2101 هست با وایفای مشکل ندارم ولی اکثر اوقات وقتی میخام از طریق کابل مودم رو به کامپیوتر وصل کنم اصلا نت ندارم.

پینگ 4.2.2.4 اینطوریه:

کابل فلت وصل کنم ممکنه تاثیر داشته باشه؟ چه مدل بهتره؟

اگه یه کارت شبکه دیگه بخرم تو کیس وصل کنم چی؟

چه کنم؟

پ.ن: یه هاب سویچ داشتم گذاشتمش سر راه مودم، با اینکار فعلا مشکل حل شد! حساب کتاب نداره!
    ببین منم این مشکل رو داشتم، یادم افتاد یه بار ip لن رو دستی عوض کرده بودم که به ps4 دیتا منتقل کنم و از اونجایی که 2 سال پیش بود اصلا یادم نبود
    گفتم شاید شما هم مشکل مشابه داشته باشی
    با توجه به اینکه رو حالت لن ، ویندوز به صورت وحشیانه از نت استفاده میکنه بهت توصیه میکنم ترجیحا از wifi استفاده کن
    مخصوصا ویندوز 10 که واقعا مضخرفه
    Last edited by ShadowDragon; 18-06-2017 at 03:18.

2. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

تست سرعت ال تي اي رايتل
    سيم كارت روي مودم جيبي تي پي لينك هست

4. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

ببین منم این مشکل رو داشتم، یادم افتاد یه بار ip لن رو دستی عوض کرده بودم که به ps4 دیتا منتقل کنم و از اونجایی که 2 سال پیش بود اصلا یادم نبود
    گفتم شاید شما هم مشکل مشابه داشته باشی
    ممنون
    من IP رو هم دستی دادم هم رو اتوماتیک گذاشتم هم DNS دادم ولی فایده نداشت
    البته من از ADSL هم استفاده میکنم IP اون روی 192.168.120.10 تنظیمه و IP مودم ایرانسل روی 192.168.1.1. بعضی وقتها کابل ADSL رو وصل میکنم و بعضی وقتها کابل ایرانسل رو. نمیدونم رابطی داره یا نه!
    الان مودم ایرانسل رو از طریق کابل به یه هاب سویچ و از اون به PC وصل کردم فعلا حدود 10-12 ساعته بدون مشکل داره کار میکنه!!

با توجه به اینکه رو حالت لن ، ویندوز به صورت وحشیانه از نت استفاده میکنه بهت توصیه میکنم ترجیحا از wifi استفاده کن
    مخصوصا ویندوز 10 که واقعا مضخرفه
    برای اینکه نتم خورده نشه من یه DU meter نصب کردم که پایین سمت راست ویندوز فعاله و مقدار حجم دانلود و آپلود رو لحظه ای نشون میده:

علاوه بر اون Free Process Traffic Monitor هم نصب کردم که میتونه پروسه هایی که دارن نت رو میخورن نشون بده:

البته تو خود ویندوز هم قابل دیدنه:

علاوه بر اینها آپدیت اتوماتیک ویندوز و فایرفاکس و کروم رو هم غیر فعال کردم
    و از همه مهمتر سرویس BITS رو غیرفعال کردم (البته بعضی وقتها خودبه خود فعال میشه ولی حواسم بهش هست، برای غیرفعال کردن همیشگیش هم یه راهی هست که هنوز تست نکردم):

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تست سرعت ال تي اي رايتل
    سيم كارت روي مودم جيبي تي پي لينك هست
    با idm چند سرعت میده؟

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

تست ميكنم ميذارم عكسشو

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

ممنون
    من IP رو هم دستی دادم هم رو اتوماتیک گذاشتم هم DNS دادم ولی فایده نداشت
    البته من از ADSL هم استفاده میکنم IP اون روی 192.168.120.10 تنظیمه و IP مودم ایرانسل روی 192.168.1.1. بعضی وقتها کابل ADSL رو وصل میکنم و بعضی وقتها کابل ایرانسل رو. نمیدونم رابطی داره یا نه!
    الان مودم ایرانسل رو از طریق کابل به یه هاب سویچ و از اون به PC وصل کردم فعلا حدود 10-12 ساعته بدون مشکل داره کار میکنه!!

برای اینکه نتم خورده نشه من یه DU meter نصب کردم که پایین سمت راست ویندوز فعاله و مقدار حجم دانلود و آپلود رو لحظه ای نشون میده:

علاوه بر اون Free Process Traffic Monitor هم نصب کردم که میتونه پروسه هایی که دارن نت رو میخورن نشون بده:

البته تو خود ویندوز هم قابل دیدنه:

علاوه بر اینها آپدیت اتوماتیک ویندوز و فایرفاکس و کروم رو هم غیر فعال کردم
    و از همه مهمتر سرویس BITS رو غیرفعال کردم (البته بعضی وقتها خودبه خود فعال میشه ولی حواسم بهش هست، برای غیرفعال کردن همیشگیش هم یه راهی هست که هنوز تست نکردم):
    همه این.کارا رو کردم ولی بازم بعضی وقتها دانلود بی اجازه داره

تا بخوای بفهمی ( با du) , کل حجم دان شده رفته
    مثلا من 10-15 دقیقه تو گیم حواسم نبود، 3-4 گیگ دانلود کرد
    فایده نداره

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

همه این.کارا رو کردم ولی بازم بعضی وقتها دانلود بی اجازه داره

تا بخوای بفهمی ( با du) , کل حجم دان شده رفته
    مثلا من 10-15 دقیقه تو گیم حواسم نبود، 3-4 گیگ دانلود کرد
    فایده نداره
    Netbalancer
    برای بار هزارم

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

10. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من چند روزی میشه که با طرح تعویض مودم وایمکس، مشترک TD-LTE شدم. ولی هنوز برام ایمیلی در مورد رمز ecare ارسال نشده. امروز با 707 تماس گرفتم اپراتور به من گفت که فعلاً برای TD-LTE رمز ecare ساخته نمیشه و از همون رمز یکبار مصرف باید استفاده کنید. از طرفی من گوشی هوشمند هم ندارم و مجبورم که از my.irancell.ir وضعیت ترافیک رو ببینم و هر دفعه باید یک رمز جدید وارد کنم. اونجا هم طرح هدیه یک ماهه رو که اصلاً نشون نمیده و فقط طرح اصلی رو نشون میده در حالی که ترافیک مصرفی داره از طرح هدیه کم میشه. جایی برای دیدن جزئیات مصرف هم نداره. میخواستم ببینم برای بقیه هم وضع همینه یا برای من هم ممکنه چند روز دیگه رمز ecare فعال بشه.

راستی برای من که مودم USB با طرح مصرف آزاد 128 داشتم و تقویت کننده اش هم خراب شده بود و فقط کنار پنجره آشپزخونه مون آنتن میداد، فعلاً با 4 تا 5 چراغ روشن روی مودم و سرعت حدود 17 مگابیت، انگار دنیا رو بهم دادن. مودم هم 2 روز بعد از ثبت نام به دستم رسید و سیم کارت روز بعدش فعال شده بود ولی ایمیل یا پیامک برای فعالسازی نیومد.

12. این کاربر از mahdi_206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من چند روزی میشه که با طرح تعویض مودم وایمکس، مشترک TD-LTE شدم. ولی هنوز برام ایمیلی در مورد رمز ecare ارسال نشده. امروز با 707 تماس گرفتم اپراتور به من گفت که فعلاً برای TD-LTE رمز ecare ساخته نمیشه و از همون رمز یکبار مصرف باید استفاده کنید. از طرفی من گوشی هوشمند هم ندارم و مجبورم که از my.irancell.ir وضعیت ترافیک رو ببینم و هر دفعه باید یک رمز جدید وارد کنم. اونجا هم طرح هدیه یک ماهه رو که اصلاً نشون نمیده و فقط طرح اصلی رو نشون میده در حالی که ترافیک مصرفی داره از طرح هدیه کم میشه. جایی برای دیدن جزئیات مصرف هم نداره. میخواستم ببینم برای بقیه هم وضع همینه یا برای من هم ممکنه چند روز دیگه رمز ecare فعال بشه.

راستی برای من که مودم USB با طرح مصرف آزاد 128 داشتم و تقویت کننده اش هم خراب شده بود و فقط کنار پنجره آشپزخونه مون آنتن میداد، فعلاً با 4 تا 5 چراغ روشن روی مودم و سرعت حدود 17 مگابیت، انگار دنیا رو بهم دادن. مودم هم 2 روز بعد از ثبت نام به دستم رسید و سیم کارت روز بعدش فعال شده بود ولی ایمیل یا پیامک برای فعالسازی نیومد.
    اگه شما ایمیل دادین اونا احتمالا اشتباه وارد کردن میلو
    چون برای من همون لحظه ثبت تمام مراحل تموم شد ایمیل ارسال شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اگه شما ایمیل دادین اونا احتمالا اشتباه وارد کردن میلو
    چون برای من همون لحظه ثبت تمام مراحل تموم شد ایمیل ارسال شد
    ایمیلم درست وارد شده؛ اگه درست نبود که رمز یک بار مصرف جای دیگه ای میرفت! الان رمز به ایمیلم ارسال میشه ولی چون رمز دائمی ندارم هر دفعه برای چک کردن حساب باید ایمیلم رو هم چک کنم!
    الان شما از طریق ecare.irancell.ir میتونید حسابتون رو چک کنید یا اینکه از نرم افزار ایرانسل من استفاده میکنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •