تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 301 از 849 اولاول ... 201251291297298299300301302303304305311351401801 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,001 به 3,010 از 8482

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه f4l2z4d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام دوستان. متاسفانه رو خط تلفن من اینقدر نویز هست که تصمیم گرفتم از ایرانسل سرویس بگیرم. شما راضی هستید ازش؟ من که سیم کارتشو دارم تو خونه هم آنتنش خوبه هم تا 40mbps تست سرعت گرفتم. آیا مشکلی یا نکته ای چیزی داره که باید تو خریدش دقت کنم؟ و اینکه یه سری از مودم ها تو سایت موجود نیست. آیا موجود میشن؟ ممنون میشم زحمت بکشید و پاسخ بدید

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

بله ميشه اي پي روعوض كرد
    مدل دستگاه تون چيه؟
    واسه اينكه تداخل نداشته باشن بايد اي پي يكدوم رو عوض كرد
    مثلا ١٩٢.١٦٨.١.٢
    تندا d301
    وقتی اوکی بود، میزدم ، مودم ایرانسلو باز میکرد

راستی دوستات اگه کسی با تنظیمات نتلیمیتر آشنایی داره، پست قبلی منو جواب بده ممنون میشم، چطوری همه چی رو بلاک کنم و فقط 3-4 تا اپ مورد نظرم دسترسی داشته باشن

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

سلام دوستان. متاسفانه رو خط تلفن من اینقدر نویز هست که تصمیم گرفتم از ایرانسل سرویس بگیرم. شما راضی هستید ازش؟ من که سیم کارتشو دارم تو خونه هم آنتنش خوبه هم تا 40mbps تست سرعت گرفتم. آیا مشکلی یا نکته ای چیزی داره که باید تو خریدش دقت کنم؟ و اینکه یه سری از مودم ها تو سایت موجود نیست. آیا موجود میشن؟ ممنون میشم زحمت بکشید و پاسخ بدید
    بستگی داره چقدر اوضاعت بده، پیام منو بخون! اینجا سرعت دانلود خیلی بالاست و اگه مثل من کم مصرفی ممکنه مشکل باشه
    مثلا من هفته ای 3-5 دست 40-50 دقیقه ای گیم آنلاین میزنم، اونجا پینگ عالی
    اما چند بار یهو وسطش قطع شده و متوجه شدم 3 گیگم 0 شد !!!! چرا? چون ویندوز 10 ، یه چیزی دانلود کرده
    ( کلی جاها بلاکش کردم اما بازم میکنه)
    خلاصه بگم، خود من adsl رو ترجیح میدم

داره خودمونی میشه f4l2z4d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

بستگی داره چقدر اوضاعت بده، پیام منو بخون! اینجا سرعت دانلود خیلی بالاست و اگه مثل من کم مصرفی ممکنه مشکل باشه
    مثلا من هفته ای 3-5 دست 40-50 دقیقه ای گیم آنلاین میزنم، اونجا پینگ عالی
    اما چند بار یهو وسطش قطع شده و متوجه شدم 3 گیگم 0 شد !!!! چرا? چون ویندوز 10 ، یه چیزی دانلود کرده
    ( کلی جاها بلاکش کردم اما بازم میکنه)
    خلاصه بگم، خود من adsl رو ترجیح میدم
    با wifi وصلی؟ اگه آره که گزینه metric رو چک کن که فعال باشه. منم گیم آنلاین زیاد میزنم. اما اینقدر خطم نویز داره که هیچ کاری نمیتونم عملا بکنم. آیا شما راضی هستید از سرویس دهی و پشتیبانی؟ مودم های داخلیش فرقی با هم دارند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    باو این مودم کوفتیو تعویض کردم انتن نمیده توی منطقه ما،کسی به قیمت مفت نمیخوادش؟ پیام لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    الان آخرین فریمور Z6000 چی اومده؟ممنون

پروفشنال Tehranshahr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا سرعتا به چه دردی میخوره؟ با این حجم محدود.... تا حالا چند بار بستم همین طوری تو ویندوز 0 شده ( نه گوشی)

کافیه یه بار یه اپ بدون اجازه دان کنه، 2 دقیقه ای حجم 0....
    Net limiter هم نصب دارم، کلا بیخیالش شدم، اصلا تنظیماتش مشخص نیست

همه چی رو بلاک کردم و فقط 3-4 تا اپ مورد نظر رو اجازه دادم ولی کلا ویندوز از کار میافته!!!!
    Svhost رو هم باز بزارم، باز از اون دانلودای بی اجازه دارم
    ویندوز اپدیت رو هم تو رجیستری بلاک کردم اما تاثر نداشت

اینا رو گفتم که بگم واقعا سرعت مهم نیست و مشکل اصلی ما حجمه! دوران فلاپی و cd گذشته اما نت ما با اون حجم هاست
    راه حلش خیلی سادست. بجای این کارا فقط کافیه تو تنظیمات شبکه وای فای گزینه metered رو روشن کنید.
    ----
    ایرانسل ۲هفتس سرعتش اینجا افتضاح شده با td زیر ١مگابیت. هرچقد صبر کردم خودشون حلش کنن ولی خبری نشد فکنم باید برم تو فاز شکایت! خوشبختانه نت اصلیم نیست.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

اگر سرعت ال تي بالا هست اونجا پيشنهاد من به شما مودن ثابت ال تي اي cat6 هست ترجيحا انلاك و مارك معتبر
    بعد مودم تي دي ايرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان کسی هست 2تا مودم GP2101 و B5142 رو مقایسه کرده باشه؟ آنتن دهی کدوم بهتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

هیچکس ازایرانسل نیست بدادما برسه...
    ار14 خرداد توسایت طرح تعویض شرکت کردم.مبلغ پرداخت کردم کدپیگیری هم دارم.مدارکمم درست بوده

اما هنوز نه ایمیلی برام اومده نه زنگی بهم زدن .به ایرانسلم زنگ میزنم همیشه 30نفر تونوبتن .شماره میزارم کسی زنگ نمیزنه .چه کنم

کاش مثل دفعه قبل ار یلو خریدمیکردم بهتربود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. Iman799

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •