تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 168 از 848 اولاول ... 68118158164165166167168169170171172178218268668 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,671 به 1,680 از 8480

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

بین مودم های TD-LTE که روی سایت ایرانسل هست و تخفیف خوردن کدوم بهتر از همه است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اصلا به نقشه اعتمادی نیست !
    حتما یک مودم تو منزلتون ببرید و امتحان کنید

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    چجوری میشه مودم رو واسه تست ببریم؟؟ مبین نت قبل از راه اندازی ظاهرا خودشون میان و تست میکنن ولی ایرانسل رو چیزی نشنیدم . ضمناً از فامیل و آشنا کسی سراغ ندارم که ازش مودم TD قرض بگیرم .ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان با توجه به حرکت انتحاری که ایرانسل زد (حذف بسته های پرحجم FD) و طرح ترکیبی که به جاش گذاشته آیا صلاح میدونید که برم سمت TD و FD ترکیبی؟ من الان بیشتر از یه ساله که مودم D100 دارم و به عنوان اینترنت اصلی خونه داشتم ازش استفاده میکردم و بسیار هم راضی بودم ولی حالا موندم چی کنم ؛ بین TD مبین نت و TD ایرانسل موندم ... شما چه پیشنهادی دارید؟ مودم ADSL هم دارم که میتونم دوباره برگردم سمت ADSL بدون هزینه مودم .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان با توجه به حرکت انتحاری که ایرانسل زد (حذف بسته های پرحجم FD) و طرح ترکیبی که به جاش گذاشته آیا صلاح میدونید که برم سمت TD و FD ترکیبی؟ من الان بیشتر از یه ساله که مودم D100 دارم و به عنوان اینترنت اصلی خونه داشتم ازش استفاده میکردم و بسیار هم راضی بودم ولی حالا موندم چی کنم ؛ بین TD مبین نت و TD ایرانسل موندم ... شما چه پیشنهادی دارید؟ مودم ADSL هم دارم که میتونم دوباره برگردم سمت ADSL بدون هزینه مودم .

اگر تحت پوشش تی دی ایرانسل هستید خوبه چون میتونیدfdرو همون مودم استفاده کنید

اما مبین نت خیر فقط همون رو میتونید استفاده کنید
    حالا با توجه به بسته های مبین نت کلا بحثش فرق میکنه
    شما بسته نیازت خریداری کن
    سرعت هر دو از 10مگ تا40 مگ هستش در طول روز
    مبین نت شبانه داره ایرانسل نداره ...

5. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اگر تحت پوشش تی دی ایرانسل هستید خوبه چون میتونیدfdرو همون مودم استفاده کنید

اما مبین نت خیر فقط همون رو میتونید استفاده کنید
    حالا با توجه به بسته های مبین نت کلا بحثش فرق میکنه
    شما بسته نیازت خریداری کن
    سرعت هر دو از 10مگ تا40 مگ هستش در طول روز
    مبین نت شبانه داره ایرانسل نداره ...
    روی نقشه ایرانسل چک میکنم خونه ما دقیقا روی مرز پوشش خارجی و داخلی هست و فکر کنم بهتره مودم پوشش خارجی بگیرم که ۴۰۰ تومنه و یه مقدار گرونه . ولی نقشه مبین نت رو دیدم کاملا داخل پوشش هستیم و قیمت مودم و نصبش ۲۲۰ تومنه و دوستان هم میگن که نقشه پوشش مبین نت قابل اطمینان تر هست تا ایرانسل . ضمن اینکه کد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] * رو از سیم کارت ایرانسلم میگیرم میگه TD LTE غیرفعال و خونه ما 4G+ ایرانسل پوشش نداریم و فقط 4G عادی هست (نمیدونم 4G+ ربطی به TD LTE داره یا نه ولی قبلا فکر کنم همینجا شنیده بودم) ....... به خاطر اینا یه مقدار نظرم بیشتر به مبین نته تا ایرانسل . شما چه پیشنهادی دارید؟

Last edited by Mohammad Aghaee; 27-04-2017 at 17:55.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

روی نقشه ایرانسل چک میکنم خونه ما دقیقا روی مرز پوشش خارجی و داخلی هست و فکر کنم بهتره مودم پوشش خارجی بگیرم که ۴۰۰ تومنه و یه مقدار گرونه . ولی نقشه مبین نت رو دیدم کاملا داخل پوشش هستیم و قیمت مودم و نصبش ۲۲۰ تومنه و دوستان هم میگن که نقشه پوشش مبین نت قابل اطمینان تر هست تا ایرانسل . ضمن اینکه کد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] * رو از سیم کارت ایرانسلم میگیرم میگه TD LTE غیرفعال و خونه ما 4G+ ایرانسل پوشش نداریم و فقط 4G عادی هست (نمیدونم 4G+ ربطی به TD LTE داره یا نه ولی قبلا فکر کنم همینجا شنیده بودم) ....... به خاطر اینا یه مقدار نظرم بیشتر به مبین نته تا ایرانسل . شما چه پیشنهادی دارید؟

اون کد *20 که برای همه میزنه غیر فعاله

شما باید هزینه که میخواهی در حال حاظر بکنی بسنجی.. قیمت tdایرانسل با مودمش کمی گرونتر برات تموم میشه از طرفی هم مبین نت شبانه رو روی 4مگ محدود کرده

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برای همه نمیزنه
    برا من میزنه فعاله

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

شما باید هزینه که میخواهی در حال حاظر بکنی بسنجی.. قیمت tdایرانسل با مودمش کمی گرونتر برات تموم میشه از طرفی هم مبین نت شبانه رو روی 4مگ محدود کرده
    درباره ارتباط +4G و TD LTE اطلاعی دارید؟ همونطور که گفتم خونه ما +4G نداره و اگه به همدیگه مرتبط باشن مفهومش اینه که اگه مودم داخلی بخرم احتمالا بی فایدست و ضمن اینکه همین الان دیدم که توی نقشه ایرانسل زده محدوده ما تحت پوشش +4G هست که مطمئنم دروغه !!! اگه نقشه TD هم همینطوری الکی باشه ریسکه بخوام مودم داخلی (و حتی مودم خارجی) رو بخرم و همون بهتره که برم سمت مبین نت . درباره دانلود هم خیلی مشکلی با محدودیت سرعت شبانه مبین نت ندارم چون اگه دانلودی باشه با همون بسته نامحدود ساعتی FD انجام میدم (البته اگه ایرانسل عزیز دوباره حرکت انتحاری نزنه و این بسته ها رو هم ورنداره!!!)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسی هست از سرعت فعلی td lte یه عکس بزاره ببینیم ارزش داره یا نه .

Sent from my ASUS_Z016D using Tapatalk
    سلام
    این عکس در حال دانلود یک فایل با ستینگ ۱۱ سگمنت هست. معمولا همینه سرعت گاهی تا ۲ مگ هم میره. ولی همینه. (تهران-منطقه ۵-سردار جنگل شمال)
    ---

12. 3 کاربر از shaw2360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •