تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: حمایت از کالای ایرانی ؟! نظر شما ؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    من هم از حمایت کالای ایرانی موافق نیستم .
    وقتی تولید کننده فقط به فکر سود و منفعت خودشته و کیفیت رو میرسونه به حداقل و سود رو میرسونه به حداکثر به چه درد میخوره ؟!!
    یه شلوار ایرانی خریدم کلا 1 ماه پوشیدم خورده شد .... حالا یه شلوار ترکیه ای که یکی از فامیلامون برای من از ترکیه آورده (بهشون زنگ زدیم گفیتم شلوار لی خوب میخوایم ) برامون گرفت و آورد و پولش رو هم حساب کردیم من الان اونو 9 ماهه میپوشم و آخ نگفته .....
    ترکیه از ما عقب تر بود . اون موقع اونا لگن سوار میشدن ما تو خونه هامون حال میکردیم حالا از ما زده جلوتر
    آخه تا کی ؟ آخه تاکی میخوای تولید کننده تمع کنی و کیفیت کار رو بیاری پایین ؟ بابا به فکر این مصرف کننده ی بدبخت هم باش.
    والا دیگه حرفی واسه گفتن ندارم
    موفق باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

نمونه جنس ایرانی کیس striker کمپانی ایرانی گرین که جلوش آرم نیرو های ویژه رژیم غاصب ضهیونیزمی را داره

قبلا بود سیصد چهارصد هزار تومن حالا شده یک میلیون و هشت صد هزار تومن !

با بدترین کیفیت ساخت من این کیس را خریدم نو از کارتن دراومده پیچ قسمت پاور ش هرز بود و باز نمیشد من مجبور شدم پاور رو از طرف دیگر کیس هل بدم بره تو

میگن ایرانی میسازیم که ارز بری نداشته باشه (اونم یه چیزی مثل کیس که فقط پلاستیک و طلق و چهارتا سیم یو اس بی ) و جلوی خروج ارز گرفته بشه

در عمل یه چیز دیگست مشابه خارجی شو میزارن جزو اقلام ممنوعه وارداتی و داخلی شو به هر قیمتی بخوان میفروشن

دست مریزاد

----------

ما اصلا چیزی به اسم ایرانی نداریم و کالای صنعتی را از چین وارد میکنیم و کالای نظامی را از کره شمالی

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حمایت از کالای با کیفیت ایرانی نه تنها ایرادی نداره ، بلکه به بهبود وضعیت اشتغال کارگر ایرانی کمک هم میکنه .

در یکسری از چیزها محصولات ایرانی بدک نیستن ، بعضی لوازم خانگی مثل لباسشویی یا یخچال و اجاق گاز و آبگرمکن و یا حتی تلویزیون نمونه های خوبی در کشور با قیمت مناسب به نسبت محصولات خارجی وجود داره .

نظر شخصی من اینه که اگه بتونیم به نحوی به اشتغال کارگر ایرانی و جلوگیری از بیکار شدن کارگر ایرانی کمک کنیم خیلی خوبه .

در زمینه ی پوشاک شاید باورتون نشه سری به تولیدی های جمهوری و بازار بزنید اغلب مارک ترک میزنن روی شلوار و پیراهن ها ؛ در صورتی که پارچه و تولید در ایران هست .

4. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

بهترین کالای ایرانی ماکارونی مانا هست که نصفه شب گرسنه ت میشه آب جوش بریزی روش و بخوری

بدترین هم سس تند همدانیان هست که به تقلید از سس گلوریا ساخته شده و مزه مایع بهداشتی دهانشویه میده

شلوارک راحتی فتوحی هم بد نیست منتها با اینکه نخ باف هست انقدر گرمه که نمیشه پوشید . سایز پاچه و فاقش خوبه منتها یه کش انداختن دور کمرش مثل سیم بوکسول

من از دیجی کالا یه کالای ایرانی خریدم شلوار رسمی مردانه سایز بزرگ .. برام یه شلوار کردی فرستادن رنگ کرده آبی

خیلی چیزام فقط اسمش ایرانیه مثلا آسانسور ساختمان ما به اسم ایرانیه ولی اصل کاری یعنی موتورش ایتالیاییه

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

بهترین کالای ایرانی ماکارونی مانا هست که نصفه شب گرسنه ت میشه آب جوش بریزی روش و بخوری

بدترین هم سس تند همدانیان هست که به تقلید از سس گلوریا ساخته شده و مزه مایع بهداشتی دهانشویه میده

شلوارک راحتی فتوحی هم بد نیست منتها با اینکه نخ باف هست انقدر گرمه که نمیشه پوشید . سایز پاچه و فاقش خوبه منتها یه کش انداختن دور کمرش مثل سیم بوکسول

من از دیجی کالا یه کالای ایرانی خریدم شلوار رسمی مردانه سایز بزرگ .. برام یه شلوار کردی فرستادن رنگ کرده آبی

خیلی چیزام فقط اسمش ایرانیه مثلا آسانسور ساختمان ما به اسم ایرانیه ولی اصل کاری یعنی موتورش ایتالیاییه

به نظرم تو خوراکی ها اصلا مشکل نداره کالای ایرانی . مثلا چای ایرانی ، برنج ایرانی و ...

اون سس تند گه گفتی هم جزو پرفروشترین سس های تند ایران هست . که بی نهایت عالیه و فلافلی های جنوب از این سس استفاده می کنن

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

به نظرم تو خوراکی ها اصلا مشکل نداره کالای ایرانی . مثلا چای ایرانی ، برنج ایرانی و ...

اون سس تند گه گفتی هم جزو پرفروشترین سس های تند ایران هست . که بی نهایت عالیه و فلافلی های جنوب از این سس استفاده می کنن
    سلام
    از نظر طعم که مشکلی نداره چون هرچی کثیف تر خوشمزه تر
    اگر بدونید کارخونه ی رب سازی چجوری رب درست میکنن دیگه اصلا رب نمیخورید ما از نظر بهداشت بیشتر کالا های خوراکیمون مشکل داره
    موفق باشید

8. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من نمیدونستم پابکو برند ایرانی هست . انصافا در این مدت طویلی که از محصولات نوشت افزار پابکو استفاده میکردم فکر میکردم محصول با کیفیت خارجیه خخخ

10. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

یکی از دلایل تورم در کشور ما همان حمایت از کالای ایرانی هست حالا میخواین باور کنید یا نکنید.

12. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •