تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 58

نام تاپيک: حمایت از کالای ایرانی ؟! نظر شما ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

به هیچ وجه به جنس ایرانی اعتماد نمیکنم.
    تنها جنس ایرانی که اطمینان دارم روغن موتوره.
    Last edited by armin_punisher6; 29-01-2019 at 00:00.

2. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

اگه کالای ایرانی با کیفیت باشه چرا که نخریم اما متاسفانه بخاطر منافع خودشون و کسب سود بیشتر کالاها را خوب درست نمی کنند و مردم مجبور میشن کالای خارجی استفاده کنن.
    به نظر من هم تنها در صورتی باید از کالای ایرانی حمایت کرد که با کیفیت باشه وگرنه دلیلی نداره کالای بنجل بخریم و پول خودمون رو دور بریزیم، کی میاد جواب ما رو بده جز اینکه روز به روز تولیداتشون رو بدتر بشه و صاحبان کالاها پولدارتر بشن

4. این کاربر از kardun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

دو نوع کالای ایرانی داریم.

اولین نوعش مربوط به کشور خودمونه ولی انقدر گرونه که حداقل قشر ضعیف و متوسط توان خریدش رو ندارن. مثل فرش های دستبافت ، مثل کارای چرم ، برخی صنایع دستی دکوری

دومین نوعش کالاهایی هستن که بواسطه کارگاه ها و تولیدی ها و کارخانه های ایرانی تولید میشن اما کیفیت ندارن. خب علتش این نیست ما مثل خارج نیستیم اونها نه خودشون از فضا اومدن و نه مواد اولیه کاراشون.

حلقه مفقوده بی کیفیتی کالاهای ایرانی عدم نظارت بر کیفیت مواد و مراحل پایانی کار، عدم خلاقیت و جذابیت های ظاهری، استفاده از افراد غیر متخصص و ناکارآمد، واردات ملزومات و مواد اولیه بجای تحقیق پژوهش و احداث کارخانه برای تهیه و تولید در داخل و در نتیجه جایگزین کردن مواد و ملزومات بی کیفیت و درجه سه وارداتی و ضربه به اقتصاد و ناخوشنودی خریدار از محصول نهایی

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

هیچ وقت جنس ایرانی نخرید و انرا حمایت نکنید.
    اگر بکنید کمک به تورم و افزایش ان و اقتصاد نابودتر کردید.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فکر میکنم ایران تو زمینه ی لوازم آرایشی و بهداشتی وضعیت خوبی داره و اکثر شرکت هایی که فعالیت میکنن واقعا توانایی اینو دارن که یه محصول با کیفیت و قابل مقایسه با رقبای خارجی رو به بازار عرضه کنن از همه مهمتر ارزون تر هم هستن نسبت به جنس های خارجی اما مشکلی که وجود داره اینه که بعد از یه مدت کیفیت همون جنس ها میاد پایین و شما متوجه میشید که اون شرکت همون اول کار میخواسته مشتری جمع کنه و دیگه فقط به فکر سود خودش هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

صرفا" هر جنس خارجی با کیفیت نیست .... ملت درک و شعور دارن خوب رو از بد تشخیص میدن به زور نمیشه که هر جنس را به اسم تولید داخل و حمایت از تولید داخل بدون توجه به کیفیت آن به مردم غالب کرد و مردم را از خرید اجناس برندهای معروف و معتبر و با کیفیت محروم کرد، مخصوصاً لوازم الکترونیکی و خانگی و .... اون کمپانی یا شرکتی که کم فروشی میکنه یا از کار میدزده یا از کیفیت کار کم میکنه به هیچ عنوان شایسته حمایت نیست حالا ورشکست هم بشه به جهنم که ورشکست میشه. مگه مردم سپر بلای اینها هستن!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام
    استفاده از کالای ایرانی به شرط کیفیت میتونه کشور رو به سمت جلو حرکت بده ولی اگه قرار باشه همیشه یه جنس بد رو تولید کنیم و هیچ پیشرفتی نداشته باشیم بهتر هست که از جنس با کیفیت کشورهای دیگر استفاده کنیم
    همیشه باید یه زمانی قرار بدیم برای حمایت
    توی این زمان اگه نتونست باید کنار بزاریم
    مثل کشور ژاپن
    توی این مقاله میتونید معنی واقعی حمایت از کالای داخلی رو ببنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام
    استفاده از کالای ایرانی به شرط کیفیت میتونه کشور رو به سمت جلو حرکت بده ولی اگه قرار باشه همیشه یه جنس بد رو تولید کنیم و هیچ پیشرفتی نداشته باشیم بهتر هست که از جنس با کیفیت کشورهای دیگر استفاده کنیم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

من یه جفت کفش ایرانی خریدم انگار بوت آهنی خریده باشم هر دفعه میپوشم پامو زخم میکنه

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

من موافق نیستم .

حمایت به شرطی معنا پیدا میکنه که جنس ایرانی با کیفیت باشه و بردی دو طرفه برای مشتری و تولید کننده داشته باشه .

والله که من جز ضرر و پشیمونی چیزی ندیدم از کالای ایرانی ! هر چی خریدم پشیمون شدم .

تنها کالاهایی ایرانی که از خریدش پشیمون نشدیم کالاهای ایرانی حدود چند ده سال قبل هستند که خب کالاهای الان دیگه اون کیفیت سابق رو ندارند .

13. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •