تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 38 از 38

نام تاپيک: نسل کشی ارامنه به دست ترک های عثمانی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alcatel.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

عزیزان توجه داشته باشن عثمانی ها با پیروی از مکتب عربی 1400 ساله این جنایات رو انجام میداده . در واقع مشروعیت قتل عام هاشو اینجوری توجیه میکرده . در سالهای صدر مکتب عربی جنایاتی اینچنین از سمت اعراب به مردم ایران مصر و شامات هم تحمیل میشده و جوی های خون براه می انداختند و اسیاب هارو با خون مردم ایران میگرداندند و گندم آرد میکردند و نان میخوردند
    Last edited by Alcatel.; 24-03-2017 at 15:55.

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

کسی مقصر است که اول حمله رو شروع کرده باشه
    عثمانی ها قبل از اینکه اروپایی ها برضد عثمانی کاری بکنند به روم حمله کرده بود و کشورهای اروپای شرقی رو مانند صدر مکتب عربی میخواست عربیزاسیون کنه و قتل عام های فجیعی انجام دادن. مثکه یادتون رفته چه کسی به بیزانتیوم حمله کرد و رومی هارو کشت و غارت کرد . بله کسی نبود جز عثمانی.
    عکس العمل مردم اون کشور ها مانند خوده عثمانی ها هم اگر باشه حقشون هست . در قران امده جواب بدی رو با بدی همانند ان میتوان داد . پس کشورهای اروپای شرقی به حکم قرآن میتونستن عثمانی هارو و انچه عربیزاسیون شناخته میشده از کشورشون بندازن بیرون. اگر ما هم مثه اونا غیرت داشتیم الان امسال بعضی ها در این انجمن نبودند بلکه مجاور حضرتشان شده بودند و از خاک پاک ایران اخراج و بیرون انداخته میشدند
    Last edited by Alcatel.; 24-03-2017 at 14:42.

داره خودمونی میشه saman1010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعضی از این عکسها چقدر منو یاده اقدامات داعش فعلی میندازه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

بعضی از این عکسها چقدر منو یاده اقدامات داعش فعلی میندازه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    داعش و عثمانی هردو مکتب عربی که از شبه جزیره عربستان به غرب اسیا صادر شد رو دنبال میکنن بخاطره همین تشابهات زیادی دارن

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

من این تاپیک رو تازه دیدم، یک سری مطالبی که در این تاپیک زده شده واقعا تاسف باره!
    چیزی که اول از همه جلب توجه میکنه مشخصا شروع کننده این تاپیک تفکرات ضدترک و نژادپرستانه داره این به وضوح قابل حسه! من به شخصه کم از اینطور بحثها و مطالب تو انجمنها و فضاهای مجازی ندیدم.
    من فقط میخوام چند مطلب کوتاه رو خدمت هموطنای عزیزم عرض کنم.
    اول اینکه خودمون رو گول نزنیم ما فقط پان ترک نداریم، پان فارس هم داریم و تعدادشون از پان ترکها بسیار بیشتر هم هست. پان کرد هم داریم، در واقع اگه بدون تعصب نگا کنیم متاسفانه در بین مردم تمام زبانهای کشورمون تفکرات و دیدهای نژادپرستانه زیاده. خیلی هامون هم اهل تحقیق نیستیم، یه مقاله ببینیم که با تفکرات قبلیمون یا چیزی که واقعا میخوایم بشنویم همسو باشه همونو قبول میکنیم و دوست نداریم بریم سراغ تحقیقهای اساسی و ریشه ای. بزرگترین منبع موثقمون هم ویکی پدیاست! حتی از این غافلیم که ساختار ویکی پدیا چطوریه و نویسنده های مطالبی که ما موثق میدونیم کیا هستن و کیا میتونن باشن!! واقعا چند نفر از تاریخ پرستان متعصب ما به انگلیسی مسلطن و مقاله های تاریخ نویسان معروف دنیا رو هم مطالعه کردن؟
    خیلی مسائل هست که مردم ما تو توهمش هستن در صورتی که تاریخی که ما تصور میکنیم بعضی قسمتها تفاوت فاحشی داره با چیزی که در دنیا اثبات شده و دنیا قبولش داره! ولی ما با دنیا کاری نداریم سرمون رو مثل کبک کردیم زیر برف و تو عالم خودمون خوشیم! حتی همین نژاد آریایی افتخار خیلی از مردم ما هست در صورتی که طبق تحقیقات ژنتیکی که دانشمندان انجام دادن و همینطور طبق نتایج آزمایشات و آمارهای معتبر، ایران به هیچ وجه در جمع کشورهایی که آریایی باشن نیست، آریایی داره ولی خیلی کمتر از چیزی که بشه ادعا کرد آریایی هستیم. به هیچ وجه نژاد آریایی نژاد اکثریت مردم ایران نیست و حتی درصد خیلی کمی از مردم ما رو شامل میشه! این یه حقیقته، چرا باید خودمون رو گول بزنیم؟! چرا باید تعصبمون مانع بشه که واقعیت آزمایش شده و علمی رو قبول نکنیم؟ چرا مردممون دوست دارن تو توهم زندگی کنن؟ خب یه ده دقیقه وقت بذارید مقالات انگلیسی زبان رو بخونید، اینقدر به کتابهای یه مشت تاریخ نویس ایرانی که مشخص نیست کی بودن و برای چه منظوری کتاب مینوشتن یا حتی اینکه بعدا توسط چه کسایی ویرایش شدن بسنده نکنید، ما تاریخ نویس متعصب هم کم نداشتیم. اگه زبان دیگه ای به جز فارسی بلد هستید برید با اون زبانها هم تحقیق کنید. که البته تحقیق به زبان انگلیسی میتونید معتبرترین مقالات و آمارها رو ببینید.
    خب عزیز من از نسل کشی ارامنه به شما چه؟ من نمیدونم واقعیت این قضیه چیه ولی این رو هم نمیدونم که با این بحثهای طولانی در این موردها بعضیا میخوان چی رو ثابت کنن! مگه تاریخ ظلم و نسل کشی و قتل و خونریزی فقط این مورد بوده؟ شما که تاریخ دانهای خوبی هستید چرا از تاریخ کشور خودتون غاقلید؟ خب مگه در طول تاریخ خودمون کم پادشاههای خائن و ظالم داشتیم؟ یکیشون دستور داده هزاران چشم در آوردن حتی چشم پسر خودشو، یکیشون به خاطر یه دختر، خاک کشور رو بخشیده به بیگانه، یه سریشون کل عمرشون رو مشغول عیش و نوش و خوش گذرانی بودن و کم خونریزی نکردن و کم ظلم نکردن! این بحثا رو ول کنید بچسبید به زندگی خودتون به الان فکر کنید به پیشرفت خودتون و کشورتون.
    تعصب همیشه چشم آدم رو به روی حقیقت میبنده. در حالی که مردم ما همیشه از تاریخشون دم میزنن و تعصب کشی میکنن دنیا به فکر پیشرفته، یه سری از مردم ما سالها عمرشون رو صرف تعصب کورکورانه به زبان و نژادشون میذارن البته اونم بدون یه تحقیق واقعی، تو اینترنت هم میوفتن به جون هم، ترک و فارس و کرد و عرب، هی بحثهای تاریخی و ضدهم، بزرگترین بدبختی یه ملت چی به غیر از این میتونه باشه که به جای عشق و محبت به هم بیوفتن به جون هم و نفرت و کینه ایجاد کنن؟! در صورتی که میتونن همین انرژی رو صرف پیشرفت خودشون و کشورشون بکنن. من نمیخوام روی بحث رو باز کنم فقط در این حد میگم که تاریخ خیلی جاها با چیزی که مردم ما تصور میکنن فاصله زیادی داره، زیاد خودتون رو درگیر مسائل تاریخی نکنید و تعصب رو هم از خودتون دور کنید که باعث میشه اشتباه قضاوت کنید و درگیر بحثهای بی ربط بشید و حالتون رو بد کنید، در نهایت هم روی شخصیت و زندگیتون تاثیر خیلی بد و بعضا عمیقی میذاره.
    یک کلمه به خودتون بگید که من ایران و ایرانی رو دوست دارم و از زندگیتون لذت ببرید.

6. 2 کاربر از Emir1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

کسی مقصر است که اول حمله رو شروع کرده باشه
    عثمانی ها قبل از اینکه اروپایی ها برضد عثمانی کاری بکنند به روم حمله کرده بود و کشورهای اروپای شرقی رو مانند صدر مکتب عربی میخواست عربیزاسیون کنه و قتل عام های فجیعی انجام دادن. مثکه یادتون رفته چه کسی به بیزانتیوم حمله کرد و رومی هارو کشت و غارت کرد . بله کسی نبود جز عثمانی.
    عکس العمل مردم اون کشور ها مانند خوده عثمانی ها هم اگر باشه حقشون هست . در قران امده جواب بدی رو با بدی همانند ان میتوان داد . پس کشورهای اروپای شرقی به حکم قرآن میتونستن عثمانی هارو و انچه عربیزاسیون شناخته میشده از کشورشون بندازن بیرون. اگر ما هم مثه اونا غیرت داشتیم الان امسال بعضی ها در این انجمن نبودند بلکه مجاور حضرتشان شده بودند و از خاک پاک ایران اخراج و بیرون انداخته میشدند
    رسول الله (صلی الله علیه وسلم) می‫‌فرماید: «همانا قسطنطنیة را فتح خواهید کرد؛ چه نیک امیری است امیر آن و چه نیکو لشکری است آن لشکر»

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

کسی این افراد رو جدی نمیگیره چون هنوز فرق ملیت و تابعیت رو نمیدونن بعد توقع دارین در مورد مسائل مهم تاریخ کسی به حرف هاشون توجه کنه ... تنها منابعشون وبلاگ و سایت های پانترک و ایران ستیز هست . گمون نکنم یه کتاب تاریخی تو خونشون پیدا بشه و باید بهشون گوش زد کرد که:

ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌ داری
    حذفی....
    ...................
    Last edited by shangil; 08-10-2017 at 21:03.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

متاسفانه کسی که تاپیک رو باز کرده کم کم بحث رو بیراهه کشیده و تقریبا مشخصه که هدفش چی هست. همونطور که دوست میشیگانیمون گفتن!

واقعا عجیبه برام. تاپیکی باز کردین که هدفش نه درک تاریخ بلکه گشودن کمی از ... درونمون هست.
    یه نکته ای رو باید گوش زد کنم:
    تعداد پان فارس ها بسیار بیشتر از پان ترک ها است منتهی چون زوم کل ایران روی ترک ها هست همیشه کلمه پان ترک رو بکار میبرن. البته شاید یه علتش تعداد شهیدان زیاد زمان جنگ از منطقه شمال غرب باشه!

من طرفدار ملیت خاصی نیستم و مثل یه ادم با دیگران برابرم ولی متاسفانه حقیقت رو نمیشه کتمان کرد. ولی هیچ وقت یه طرفه به قاضی نمیرم چون خیلی از مناطق کشور زندگی کردم.
    اگر به تاریخ علاقه مندین یه تاپیک هم باز کنین قتل عام یهودی ها به دست نژاد اریایی 80 سال پیش که اتفاقا از نظر تاریخی بیشتر تو ذهنه و میزان و شدت قتل عامش فجیع تر از سایر قتل عام ها!
    البته اگر کمی هم بیشتر فکر کنین قتل عام ترک های ازربایجان به دست ارامنه هم به یادتون میاد. اونم که دیگه تازه تر هست. اگر خواستید باز یه تاپیک خوب میشه براش باز کرد بعلاوه عکس های بسیار دلنشین!!

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •