تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: نسل کشی ارامنه به دست ترک های عثمانی

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

خب ظاهرا مشکل حل شد
    ارامنه باید می مردند چون مسیحی بودند!

و عثمانی های ترک مسلمان تقصیری نداشتند خدا رو شکر جهان رو از چند صد هزار نجس العین پاک کردند.

2. این کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Suren-iRani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

شما اصلا دقت نمی کنید. توجه کنید شما ابتدا گفتید:

و من پاسخ دادم:

و حالا شما می فرمایید من گزینه دیگه اضافه کنم ؟! شما خودتون ببینید پاسخ هاتون چه ربطی به مطلبی که شما بهش پاسخ میدید داره!

لطفا یک نگاه به تاپیک زیر بندازید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینجا مگه قسمت تاریخی انجمن نیست؟ پس وقتی حرفی میزنیم طرف مقابل باید انقد زکاوت داشته باشه که کمی بفهمه جمله صادر شده از لحاظ تاریخی هس

خوب شما اشتباه میکنید چون در طول تاریخ تمام گروه های انسانی بلاخره از یکی از این دو دروازه عبور کردن

مثلا همین موضوع افغانی ها . فرض کنید بگیم ایرانیا فقط کسانی هستن که فلان ژن رو حمل میکنن یا از نسل فلانیا باشن . خوب اینجوری خیلی از افغانی ها در این حیطه قرار نمیگیرن. پس چطور میخواین همه ی گزینه هارو وارد این چارچوب بکنید(اگه به تعداد آدما در این باره نظره کارشناسی وجود داشته باشه)
    این سخن شماست:
    ^هیچ کشوری فقط گزینه اول یا دوم نیست. افراد مختلف ذهنیت های مختلف دارند که در هر کشور می تونند وجود داشته باشند.^
    اوکی پس اگه اینطوره شما نباید از حرف اون بنده خدا که گفته افغانیا ایرانی نیستن و باید بیرونشون کنیم ناراحت بشین چون بقوله خودتون ^افراد مختلف ذهنیت های مختلف دارن که در هر کشور میتونه وجود داشته باشه^ خوب پس اونو سرزنش نکنید ایشون هم همچین ذهنیتی دارن! . شاید بعضیا بگن فلان قوم که لهجه ی فارسی ندارن رو باید قتل عام کنیم! خوب این واسه خودش میگه ما نظر کارشناسانه رو باید در نظر بگیریم وگرنه خیلیا حرفای پرتوپلا میزنن.

عده ای خیال میکنن میشه افکار تک تک آدمارو توی تعاریف کلی تاریخ یا علوم دیگه اعمال کرد
    یا مثه اون بنده خدا که توقع داره یه دمپایی رو میخوان جابجا کنن از 60/70 میلیون نظر بخوان یا تفاوت ملیت و تابعیت رو درک نمیکنه . تصور کنید یه ایرانی تبعه ی ژاپن هم هست . تبعه ی 2 کشوره . خوب حالا ایرانی محسوب میشه یا ژاپنی؟
    بعضیا اطلاعاتشون پایینه به من چه ارتباطی داره منظوره طرفو نمیفهمن میگن اقا شما ترولی!
    من درباره ی شخصیت شما پیش داوری نمیکنم به کسی یا چیزی هم نسبت نمیدم چون احتمال 90% سوتفاهم بوده و این هم طبیعت فضای مجازی هست کاریش نمیشه کرد . اگه من وقتی مطلبی رو میگم شما صدای خودمو بشنوید دیگه همچین اتفاقی نمی یفته
    نمیشناسم و ندیدمتون اما روی هم رفته انسان شریفی به نظر میاین پس از این جهت به شما علاقه دارم مثه یه دوست و هموطن

پیشنهاد میدم مطالعه ی تاریخ رو زمانش رو بیشتر کنید
    Last edited by Suren-iRani; 16-08-2016 at 16:28.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اینجا مگه قسمت تاریخی انجمن نیست؟ پس وقتی حرفی میزنیم طرف مقابل باید انقد زکاوت داشته باشه که کمی بفهمه جمله صادر شده از لحاظ تاریخی هس

خوب شما اشتباه میکنید چون در طول تاریخ تمام گروه های انسانی بلاخره از یکی از این دو دروازه عبور کردن

مثلا همین موضوع افغانی ها . فرض کنید بگیم ایرانیا فقط کسانی هستن که فلان ژن رو حمل میکنن یا از نسل فلانیا باشن . خوب اینجوری خیلی از افغانی ها در این حیطه قرار نمیگیرن. پس چطور میخواین همه ی گزینه هارو وارد این چارچوب بکنید(اگه به تعداد آدما در این باره نظره کارشناسی وجود داشته باشه)
    این سخن شماست:
    ^هیچ کشوری فقط گزینه اول یا دوم نیست. افراد مختلف ذهنیت های مختلف دارند که در هر کشور می تونند وجود داشته باشند.^
    اوکی پس اگه اینطوره شما نباید از حرف اون بنده خدا که گفته افغانیا ایرانی نیستن و باید بیرونشون کنیم ناراحت بشین چون بقوله خودتون ^افراد مختلف ذهنیت های مختلف دارن که در هر کشور میتونه وجود داشته باشه^ خوب پس اونو سرزنش نکنید ایشون هم همچین ذهنیتی دارن! . شاید بعضیا بگن فلان قوم که لهجه ی فارسی ندارن رو باید قتل عام کنیم! خوب این واسه خودش میگه ما نظر کارشناسانه رو باید در نظر بگیریم وگرنه خیلیا حرفای پرتوپلا میزنن.

عده ای خیال میکنن میشه افکار تک تک آدمارو توی تعاریف کلی تاریخ یا علوم دیگه اعمال کرد
    یا مثه اون بنده خدا که توقع داره یه دمپایی رو میخوان جابجا کنن از 60/70 میلیون نظر بخوان یا تفاوت ملیت و تابعیت رو درک نمیکنه . تصور کنید یه ایرانی تبعه ی ژاپن هم هست . تبعه ی 2 کشوره . خوب حالا ایرانی محسوب میشه یا ژاپنی؟
    بعضیا اطلاعاتشون پایینه به من چه ارتباطی داره منظوره طرفو نمیفهمن میگن اقا شما ترولی!
    من درباره ی شخصیت شما پیش داوری نمیکنم به کسی یا چیزی هم نسبت نمیدم چون احتمال 90% سوتفاهم بوده و این هم طبیعت فضای مجازی هست کاریش نمیشه کرد . اگه من وقتی مطلبی رو میگم شما صدای خودمو بشنوید دیگه همچین اتفاقی نمی یفته
    نمیشناسم و ندیدمتون اما روی هم رفته انسان شریفی به نظر میاین پس از این جهت به شما علاقه دارم مثه یه دوست و هموطن

پیشنهاد میدم مطالعه ی تاریخ رو زمانش رو بیشتر کنید
    لطفا توضیح بدید از حرف من:

هیچ کشوری فقط گزینه اول یا دوم نیست. افراد مختلف ذهنیت های مختلف دارند که در هر کشور می تونند وجود داشته باشند.

چطور نتیجه می گیرید من گفتم قتل عام کردن افراد اوکی هست! به این کار شما میگن Quote mining. من دارم توصیف می کنم در هر کشوری همه جور انسان است (در رد صحبت شما که در ایران تعهد به مرز داریم و نه تعهد به خون) و شما برداشت می کنید من دارم میگم هر کس با هر عقیده ای نباید سرزنش بشه و قتل عام هم اوکی هست! سطح استدلالی ادعای شما اینه که یک نفر بگه "همه بیماری ها ویروسی نیستند و بیماری های مختلف میتوانند وجود داشته باشند" و شما برداشت کنید "بیماری اوکی است و نباید درمان شود".

خود من در انجمن تاپیک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو زدم و برین پست های من رو بخونید که گفتم هیچ نیازی به احترام به عقاید دیگران نیست.

این توصیه و نصیحت و ... هایی که در هر پست به بقیه می کنید اول از همه برای خودتون صدق می کنه. لازم نیست مطالعه تاریخ رو زیاد کنید، مطالعه پستی که دارید بهش جواب میدید رو کمی با دقت بیشتر انجام بدید.

این دقیقا کاری است که شما کردید. شما کل افراد ایران رو در یک تعریف کلی آوردید که "تعهد به مرز" دارند و نه تعهد به خون. وقتی من بهتون گفتم این صحیح نیست و افراد مختلف دیدگاه مختلف دارند، شما دقیقا با من مخالفت می کنید ولی حرف خودم رو به من تحویل میدید.

تعجب نکنید وقتی کسی بهتون میگه ترول هستید. شما رفتار کلاسیک یک ترول رو دارید. ترول کم نداشتیم در انجمن.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

لطفا توضیح بدید از حرف من:

هیچ کشوری فقط گزینه اول یا دوم نیست. افراد مختلف ذهنیت های مختلف دارند که در هر کشور می تونند وجود داشته باشند.

چطور نتیجه می گیرید من گفتم قتل عام کردن افراد اوکی هست! به این کار شما میگن Quote mining. من دارم توصیف می کنم در هر کشوری همه جور انسان است (در رد صحبت شما که در ایران تعهد به مرز داریم و نه تعهد به خون) و شما برداشت می کنید من دارم میگم هر کس با هر عقیده ای نباید سرزنش بشه و قتل عام هم اوکی هست! سطح استدلالی ادعای شما اینه که یک نفر بگه "همه بیماری ها ویروسی نیستند و بیماری های مختلف میتوانند وجود داشته باشند" و شما برداشت کنید "بیماری اوکی است و نباید درمان شود".

خود من در انجمن تاپیک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو زدم و برین پست های من رو بخونید که گفتم هیچ نیازی به احترام به عقاید دیگران نیست.

این توصیه و نصیحت و ... هایی که در هر پست به بقیه می کنید اول از همه برای خودتون صدق می کنه. لازم نیست مطالعه تاریخ رو زیاد کنید، مطالعه پستی که دارید بهش جواب میدید رو کمی با دقت بیشتر انجام بدید.

این دقیقا کاری است که شما کردید. شما کل افراد ایران رو در یک تعریف کلی آوردید که "تعهد به مرز" دارند و نه تعهد به خون. وقتی من بهتون گفتم این صحیح نیست و افراد مختلف دیدگاه مختلف دارند، شما دقیقا با من مخالفت می کنید ولی حرف خودم رو به من تحویل میدید.

تعجب نکنید وقتی کسی بهتون میگه ترول هستید. شما رفتار کلاسیک یک ترول رو دارید. ترول کم نداشتیم در انجمن.
    نگفتم شما گفتی قتل عام اوکی .. یبار دیگه با دقت بخونید

حرف ما همه جور انسان نیس . حرف ما صحبت بر روی مسائل تاریخی هس
    ما صورت کلی قضیه رو در نظر میگیریم . شما که گفتید افغانیا هموطن هستن.. اگر هموطن هستن پس برای ملیت چی رو در نظر داشتین که اون رو هموطن دونستید؟ تعهد به خاک؟ اگه تعهد به خون هست (از لحاظ تاریخی) حرف شما که افغانیارو ایرانی دونستید اشتباس . خودتون حرف خودتون رو نقض میکنید . استدلال من این هست که در تاریخ دو راه برای رسیدن به هویت ملی وجود داشته که قبلا گفتم .. اما شما میگید خیلی ها تعریفشون یچی دیگس از ملیت . اونا هم احتمالا مثه شما هم قدرت تفکرشون ضعیفه هم مدام از مغلطه ی مصادره به مطلوب استفاده میکنن

از نحوه جمله بندیتون اینطور به نظر میاد که احتمالا خیلی ناراحت هستین . خوب وقتی تو مسئله ای آگاهی ندارید وارد نشید تا به زحمت ن یفتید

شما همینکه از من سوال کردید کجای دنیا با استقلال خواهی برخورد میکنن نشان از عدم آگاهی شماست نسبت به موضوعی که واردش میشید منم تاپیک مجزا زدم و یه نمونش رو گفتم تا شاید یچیزی یاد بگیرید

تاریخ در خیلی جهات به نظره منو شما یا اون اقا نگاه نمیکنه و کلیت رو در نظر میگیره

اینکه مردم نظرات گوناگونی نسبت به ملیت دارن درسته اما اینکه چی صحیح هست چی نیس یچیزه دیگس . شاید در یک کشور یه نفر نظرش کلا با نظره دیگری در تضاد باشه اونوقت میخواین چیکار کنین؟ وقتی تاریخدان ها بعد از قرن ها میخوان در مورد تاریخ اون مملکت صحبت کنن یکی یکی نظرات چند میلیون سکنه ی اون خاک رو بگن؟ ملیت رو مگه میشه از نظره چندین میلیون نفر که خیلیاشون کاملا برعکس هم فک میکنن استخراج کرد!!! یچی بگین که ذره ای عقل برای تولیدش استفاده شده باشه

امیدورم بعد از این وقتی میخواین در مورد چیزی نظر بدین قبلش با خودتون فکر کنید سوادشو دارین یا نه وگرنه سایر کاربرانی که پست هارو میخونن ممکنه به سواد شما شک کنن (حداقل در زمینه تاریخ) اگه من ترول باشم پیش شما پیغمبرم
    Last edited by Suren-iRani; 16-08-2016 at 19:44.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من در اکثر مباحث انجمن با Stream اختلاف نظر دارم (تقریبا به جز بحث فرازمینی ها و تکامل ) ولی در اینجا فکر میکنم در حقش دارید اجحاف میکنید.
    به طور کلی ذهن شما پر از استریوتایپ ، پیش داوری و ساختارهای غلط از پیش صحیح انگاشته شده هست ، استدلال ها تون خارج از بحث و مثال هاتون بی مورد . نظر من هم دارید در انجمن ترول میکنید. برای همین تصمیم گرفتم در چنین بحث هایی و با این نوع گفتمان از این به بعد نظر نگذارم.
    رویکرد فاشیستی کم نداریم در انجمن حتی از طرف روشنفکرهای انجمن گرایش های فاشیستی دیده میشه ولی این نوعی که شما پیشه کردید در نوع خودش بی نظیره.

8. این کاربر از Suren-iRani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

10. این کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

فقط می تونم بگم تاسف باره! برای هر انسانی البته "انسان"
    به زودی ماله کشان انجمن میان و می گن خوب مسیحی بودن باید این جوری می شدن.
    کسی این افراد رو جدی نمیگیره چون هنوز فرق ملیت و تابعیت رو نمیدونن بعد توقع دارین در مورد مسائل مهم تاریخ کسی به حرف هاشون توجه کنه ... تنها منابعشون وبلاگ و سایت های پانترک و ایران ستیز هست . گمون نکنم یه کتاب تاریخی تو خونشون پیدا بشه و باید بهشون گوش زد کرد که:

ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌ داری

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

درود

جنایات رژیم خونخوار عثمانی

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •