تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: پیشنهاد خرید گرافیک تا سقف 550

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض پیشنهاد خرید گرافیک تا سقف 550

سلام.خواهشا دوستانی که در مورد سخت افزار واردن جواب بدن
    من حدود 550 پول دارم و میشه گفت این نهایت بودجه ای که دارم(اگه مقداری بیشتر هم شد اگه خوبه بگین اگه ارزششو داشته باشه قرض میکنم ولی همون رنج باشه بهتره).دوستان خواهشا گرافیکی با این رنج قیمت که کارایی بالایی داشته باشه معرفی کنید.من گرافیکو بیشتر برای گیم میخوام.و روزولوشن بالا مثل 2kو4k برام ارزشی نداره.راستی اگه دایرتکسش 12 باشه خیلی بهتره چون میترسم به سال نکشیده همه بازیها برای دایرتکس 12 بیاد ما در حسرت بازیا بروزحتی در حالت(وری لو) بمونیم.ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.خواهشا دوستانی که در مورد سخت افزار واردن جواب بدن
    من حدود 550 پول دارم و میشه گفت این نهایت بودجه ای که دارم(اگه مقداری بیشتر هم شد اگه خوبه بگین اگه ارزششو داشته باشه قرض میکنم ولی همون رنج باشه بهتره).دوستان خواهشا گرافیکی با این رنج قیمت که کارایی بالایی داشته باشه معرفی کنید.من گرافیکو بیشتر برای گیم میخوام.و روزولوشن بالا مثل 2kو4k برام ارزشی نداره.راستی اگه دایرتکسش 12 باشه خیلی بهتره چون میترسم به سال نکشیده همه بازیها برای دایرتکس 12 بیاد ما در حسرت بازیا بروزحتی در حالت(وری لو) بمونیم.ممنون
    ب نظر من بهترین گرافیکی ک با این پول میشه خرید ASUS GeForce GTX 750 TI PH 2GB DDR5 هستش حدود 550تومن یا نسخه اورکلاک شدش ASUS GeForce GTX 750 TI OC 2GB DDR5 حدود 590تومن
    در مورد دایرتکس 12 این مدل مطمین نیستم اما یه سرچی قبلا کرده بودم ک ساپورت میکنه...البته یادمه ک خود دایرتکس 12 باز لول بندی داره ظاهرا...
    اگر امکان بیشتر خرج کردن دارین تو رنج بالاتر GIGABYTE GeForce GTX 950 2GB حدود 720 تومن ارزش خرید بالایی داره...ساپورت دایرتکس 12ش هم قطعیه...
    Last edited by mhda69; 10-08-2016 at 17:26.

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ب نظر من بهترین گرافیکی ک با این پول میشه خرید ASUS GeForce GTX 750 TI PH 2GB DDR5 هستش حدود 550تومن یا نسخه اورکلاک شدش ASUS GeForce GTX 750 TI OC 2GB DDR5 حدود 590تومن
    در مورد دایرتکس 12 این مدل مطمین نیستم اما یه سرچی قبلا کرده بودم ک ساپورت میکنه...البته یادمه ک خود دایرتکس 12 باز لول بندی داره ظاهرا...
    اگر امکان بیشتر خرج کردن دارین تو رنج بالاتر GIGABYTE GeForce GTX 950 2GB حدود 720 تومن ارزش خرید بالایی داره...ساپورت دایرتکس 12ش هم قطعیه...
    البته یادمه ک خود دایرتکس 12 باز لول بندی داره ظاهرا...

میشه بیشتر توضیح بدین؟

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ASUS GeForce GTX 750 TI PH 2GB DDR5
    این گرافیک 128 بیتی هست درسته؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام .mhda69 ممنون از راهنماییت.تو اینترنت گشتی زدم واقعا با این پول بهترین گرافیکی میشد خرید همینه.فقظ یه سوال.اگه میشه خواهشا دوستان یه راهنمایی کنن
    دوستام بهم گفتن گرافیک های اورکلاک شده از لحاظ قدرت دستکاری شدن وقدرتشون رفته رو بیشترین حالتی که گرافیک جواب میده اما میگن اشباهه بگیری اروکلاک.چون میگن عمر زیادی نمیکنن.میخواستم بپرسم همینجوره؟؟ واقعا عمرشون کمه؟؟ارزش داره بخرم یا نه؟؟خواهشا دوستان راهنمایی کنن.ممنون

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

gtx 950 دست دو هم با این قیمت 550 تومن گیر میاد

میتونید بگردین پیدا کنید
    ارزششو داره

از 750ti خیلی بهتره و بروزتر هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوست عزیز.متاسفانه شهر ما خیلی بزرگ نیسته و چندتا کامپیوتری بیشتر نداره رفتم چندجا هم سوال کردم تو شهرمون دست 2 بدردبخور پیدا نشد.بعدشم میترسم دست دوم بگیرم برام عمر زیادی نکنه به سال نکشیده بسوزه.اگه سایت معتبر وقابل اعتمادی که قطعات دست دوم میفروشه میشناسی خواهشا معرفی کن .ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام.ممنون وحید خان از پیامی که خصوصی بهم دادی و راهنمایم کردی.ممنون از لطفت.موفق و باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •