تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 48

نام تاپيک: کنسول یا PC

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض کنسول یا PC

من یه PC دارم با پردازنده intel core i5-3330 3.00GHz و رم 4 و گرافیک nvidia geforce gt 610.برای کارهای معمولی مشکلی ندارم ولی برای بازی از سال دیگه به مشکل می خورم چون مثلا FIFA17 رم 8 می خواد.حالا اگه مشخصات کامپیوترم رو بالاتر ببرم ارزون تر در میاد یا برم کنسول بخرم؟اگه کنسول کدومشون؟می خوام حداقل بتونم FIFA و PES و GTA و این جور بازیا رو با حداکثر کیفیت بازی کنم.قیمت بازی هم مهمه من الان می تونم بازیا رو با شبانه رایگان دانلود کنم برای PC.یا مثلا برای PES دیتاپک دان می کنم و با کرک مخصوص آنلاین رو رایگان بازی می کنم.برای کنسول هم این طوریه یا نه؟قیمت بازیا چطوره؟ممنون میشم اگه جواب بدین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ب نظر من ارتقای pc بهتره...شما الان بخای کنسول بخری حداقل حدود 1.300 باید هزینه کنی...تازه هزینه تخیلی بازی ها هم هس هرکردوم حدود 200 !!!
    درحالی ک همین کیس شما...پردازنده تون ک کافیه واس بازی...
    میشه یه رم 4 اضافه کنین حدود 80 تومن یا رم 8 بخرین حدود 130تومن ک کلا رمتون بشه 12گیگ...
    یه کارت گرافیک نسبتا خوب مثل ایسوز ASUS STRIX GTX960-DC2OC 4GB بخرین حدود 1 تومن و اکثر بازیارو با کیفیت نسبتا خوب اجرا کنین...
    اینجوری کلا ارزون ترم در میاد براتون...تازه بازیاشم دانلود میکنین عملا هزینه خاصی نداره...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

ب نظر من ارتقای pc بهتره...شما الان بخای کنسول بخری حداقل حدود 1.300 باید هزینه کنی...تازه هزینه تخیلی بازی ها هم هس هرکردوم حدود 200 !!!
    درحالی ک همین کیس شما...پردازنده تون ک کافیه واس بازی...
    میشه یه رم 4 اضافه کنین حدود 80 تومن یا رم 8 بخرین حدود 130تومن ک کلا رمتون بشه 12گیگ...
    یه کارت گرافیک نسبتا خوب مثل ایسوز ASUS STRIX GTX960-DC2OC 4GB بخرین حدود 1 تومن و اکثر بازیارو با کیفیت نسبتا خوب اجرا کنین...
    اینجوری کلا ارزون ترم در میاد براتون...تازه بازیاشم دانلود میکنین عملا هزینه خاصی نداره...
    مگه روی xbox بازی کرک شده نمیشه استفاده کرد ؟

داره خودمونی میشه ДŁI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    کـــــــرج

پيش فرض

بازی با کنسول ، به مراتب بی دردسر تره

الان با کامپیوتر , PES 16دیتاپک 3 اومد... هی دردسر دانلود و هماهنگ کردن و این مرض ها داریم.. هی کرکش به مشکل میخوره .. پیر ادم رو در میاره ( با همین ادبیات سخیف )

اما کنسول فقط اپدیت میکنی! راحت ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مگه روی xbox بازی کرک شده نمیشه استفاده کرد ؟
    ps4 و xbox one تا اونجا ک من میدونم هیچکدوم بازیاشون کرک نشده هنوز و همه از روی اجبار اورجینال میخرن...اگر کرک شده بود مخصوصا ps4 ک خیییلی فروششون بیشتر بود تو ایران...

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

شما ps4 بخر بازیها رو دیجیتالی تهیه کنید دیتاش هم حدود 10 تومن میفروشند ، من حدود 1 میلیون بازی (قیمت روی دیسک) رو فقط با 100 هزار تومن خریدم!

7. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

من یه PC دارم با پردازنده intel core i5-3330 3.00GHz و رم 4 و گرافیک nvidia geforce gt 610.برای کارهای معمولی مشکلی ندارم ولی برای بازی از سال دیگه به مشکل می خورم چون مثلا FIFA17 رم 8 می خواد.حالا اگه مشخصات کامپیوترم رو بالاتر ببرم ارزون تر در میاد یا برم کنسول بخرم؟اگه کنسول کدومشون؟می خوام حداقل بتونم FIFA و PES و GTA و این جور بازیا رو با حداکثر کیفیت بازی کنم.قیمت بازی هم مهمه من الان می تونم بازیا رو با شبانه رایگان دانلود کنم برای PC.یا مثلا برای PES دیتاپک دان می کنم و با کرک مخصوص آنلاین رو رایگان بازی می کنم.برای کنسول هم این طوریه یا نه؟قیمت بازیا چطوره؟ممنون میشم اگه جواب بدین
    چندتا مورد هست که دوستان دارن ب اشتباه میگن من تصحیحش میکنم

۱.روی پی سی نمیشه همه بازی های خوب رو کرک شده بازی کرد چون بیشترشون انلاینن بیشترشونم کرک نمیشن!!!!
    ۲.قیمت بازی های کنسول در صورتی که بخوای قانونی دیسک نو بخری و نفروشی ۲۰۰ هست و گر نه الان بازی های روز مثل no men sky با ۳۰-۴۰ تومن گیر میاد
    ۳.شما برای بازی با pc نیازمند رم و گرافیک خوبی هستی که قیمتشون کم از ی کنسول نیست!!!

۴.شما اگر ۵ میلیون کیس هم ببندی ولی مجبور باشی فیفا رو فقط تک نفره با خود cpu بازی کنی مفتم نمی ارزه!!!!! الان عصر انلاین بازی کردن هست

در آغاز فعالیت farzam324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

اقا خداوکیلی کنسولو با pc مقایسه نکنین.کنسول ساخته شده برای بازی.شما هیچ دردسری نداری برای کنسول نهایت درسرت برای کم خرجی اکانت ترکیبی و دانلود شبانس ولی کامپیوتر مشکل کرک،افت فریم و لگ های بازی،مشکل ضعیف بودن سیستم عامل و هزاران مشکل دیگه داری.هرکی واقعا میخواد از بازیش لذت ببره میره سراغ کنسول.من خودم pc دارم و به نظرم کنسول برای بازی خیلی بهتره بهتره
    Last edited by farzam324; 10-08-2016 at 14:11.

در آغاز فعالیت farzam324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

داداش به نظر من یه ps4 بگیر خیال خودتو راحت کن.

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

ممنون از همه بابت نظر.خب با توجه به توضیحاتتون قیمتشون تقریبا برابره ولی بازی های کنسول کرک نمیشن و قیمتشون نجومیه.راستش من خیلی بازی نمی کنم به جز اون سه تا هم چیز دیگه ای در نظر ندارم.فقط مطمئنین که هیچ راهی برای رایگان داشتن این بازیا روی کنسول نیست؟چیز دیگه ای هم که بهش اشاره نکردین در مورد دوامه.مثلا اگه من 1/3 تومن برای PS4 خرج کنم (بدون احتساب بازی) تا چند سال می تونم فیفا و PES و GTA رو بدون مشکل بازی کنم؟اگه همین قیمت رو خرج PC کنم تا چند سال؟
    Last edited by MOHAMMAD__REZA; 10-08-2016 at 14:46.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •