تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 48 از 48

نام تاپيک: کنسول یا PC

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سیستم کار به این صورته که همه میتونن بازی کنن هر موقع... یوزر پس که میدن بهتون توضیحاتش هم ارسال میکنن که چیکار باید بکنید مشکلی در زمینه بازی کردن ندارید.

کرک شده اگرکسی رو داشته باشی هارد بریزه که هیچی... ولی دی وی دی دار بخوای بخری 20-25 تومن میشه

اوریجینال وللی بگیری چون الان تو تخفیف نیست باید پول بیشتری بدی... حدودا همون 70 تومن اینا (نسخه هند) البته راجب استیم اول باید کامل از سایت هایی که تو این زمینه ها اقدام میکنن سوال کنید و فعال سازی بازی رو واگذار کنید به اونا چون تجربه اول هست امکان داره مشکل پیش بیاد...

جی تی ای آنلاین بازی هم والا مثل بقیه بازی ها راحت نیست... میشه بازی کرد ولی اکثرا لگ هست یا اینکه میندازه بیرون بخاطر اینترنت. اگر با گروه ایرانی پیدا کنی بازی کنی طبیعتا بهتره و همچنین به کیفیت خود اینترنت شما هم خیلی بستگی داره مثلا یکی کمتر دی سی میشه و لگش هم کمتره. آنلاین بشدت اعتیاد آوری داره ولی اینترنت ایران چون ضعف داره مشکلات عدیده به وجود میاره. اگر سرعتت خوبه و پینگت زیر 100 هست باز بهتر.
    ممنون پس احتمالا باید قید وی آنلاین رو بزنم.برای اشتراکی خود بازی رو چطور باید بگیریم؟سی دیش رو برامون می فرستن؟اشتراکی نفری چنده؟7 تومن؟

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

ممنون پس احتمالا باید قید وی آنلاین رو بزنم.برای اشتراکی خود بازی رو چطور باید بگیریم؟سی دیش رو برامون می فرستن؟اشتراکی نفری چنده؟7 تومن؟
    این بازی نیاز به اشتراکی نداره... به نظرم همون نسخه کرک شده بگیرید بهتره! چون نسخه اشتراکی هم که بگیرید باید دیتای بازی رو داشته باشید... پس اشتراکی نباشه هم نیازی نیست. فقط دیسک بازی رو تهیه کنید و نصب کنید و اجرا.

چون این بازی کامل کرک شده فک نکنم اصلا سی دی کی اشتراکی داشته باشه.

3. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان من پوزش می خوام که دوباره مزاحم می شم. ولی مباحث کمی پیچیده شد و من کمی گیج شدم. اگر می شه بنده رو هم دوباره راهنمایی کنید

من می خواستم پس از مدت ها یک کنسول بازی بخرم چون تا کنون تنها روی رایانه بازی می کردم. ولی به دلیل چیزهایی که این سو و آن سو شنیدم تصمیم گرفتم کنسول بگیرم به جای افزایش و ارتقا رایانه

حالا پرسش ها رو به صورت ساده مطرح می کنم اگر می شه پاسخ بدین

1- آیا روی پلی استیشن 3 می شه بازی هایی مانند فیفا و پی ای س 2017 رو بازی کرد؟

2- در صورتی که بازی های فوبتالی 2017 برای پلی استیشن 3 وجود نداره آیا به روررسانی بازیکن ها ( نقل و انتقال بازیکن ها ) وجود داره برای بازی های فوتبال 2016. که بازی رو روی PS3 آپدیت کنیم و بازیکن ها جا به جایی هاشون درست بشه؟

3- آیا روی پلی استیشن 3 می شه بازیکن ها رو آپدیت کرد و آنلاین هم بازی کرد؟ ( روی بازی های 2016) در صورت امکان باید چه چیزهایی خریداری بشه؟ ( سی دی اورجینال یا اکانت یا ...)

پینگ بنده اینجوری هست:

4- اگر مجبور بشیم پلی استیشن 4 بخریم ( به دلیل به روز کردن بازیکن ها و ..) مثلا قیمت اکانت یا سی دی اورجینال یا .. فیفا و پی ای اس 2017 چقدر هست؟

با سپاس

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوستان من پوزش می خوام که دوباره مزاحم می شم. ولی مباحث کمی پیچیده شد و من کمی گیج شدم. اگر می شه بنده رو هم دوباره راهنمایی کنید

من می خواستم پس از مدت ها یک کنسول بازی بخرم چون تا کنون تنها روی رایانه بازی می کردم. ولی به دلیل چیزهایی که این سو و آن سو شنیدم تصمیم گرفتم کنسول بگیرم به جای افزایش و ارتقا رایانه

حالا پرسش ها رو به صورت ساده مطرح می کنم اگر می شه پاسخ بدین

1- آیا روی پلی استیشن 3 می شه بازی هایی مانند فیفا و پی ای س 2017 رو بازی کرد؟

2- در صورتی که بازی های فوبتالی 2017 برای پلی استیشن 3 وجود نداره آیا به روررسانی بازیکن ها ( نقل و انتقال بازیکن ها ) وجود داره برای بازی های فوتبال 2016. که بازی رو روی PS3 آپدیت کنیم و بازیکن ها جا به جایی هاشون درست بشه؟

3- آیا روی پلی استیشن 3 می شه بازیکن ها رو آپدیت کرد و آنلاین هم بازی کرد؟ ( روی بازی های 2016) در صورت امکان باید چه چیزهایی خریداری بشه؟ ( سی دی اورجینال یا اکانت یا ...)

پینگ بنده اینجوری هست:

4- اگر مجبور بشیم پلی استیشن 4 بخریم ( به دلیل به روز کردن بازیکن ها و ..) مثلا قیمت اکانت یا سی دی اورجینال یا .. فیفا و پی ای اس 2017 چقدر هست؟

با سپاس
    ١. روي نسل ٧ مياد ولي نبايد توقع داشته باشي چيزي بهتر از فيفا ١٤ روي پلي استيشن ٣ باشه
    فقط اپدت نقل و انتقالات هست
    ٣.در صورتي كه كنسولت كپي خور نباشه ميتوتي ديسك اورجينال تهيه كني و بازي كني
    در غير اين صورت نميتوني انلاين بشي
    من پيشنهاد ميكنم xbox 360 بخري چون رو اون ميتوني بازي هاي كپي را انلاين بازي كني طبق گفته دوستان
    البته بايد كپي خور نرم افزاري باشه كه البته همه حا گير مياد
    ٤. قيمت ديسك فيفا يا هر بازي ديگه اي روز عرضه حدود ٢٠٠ هست
    اكانت شرينگش ١٠٠ تومن هست
    اكانت هكيش حدود ٣٠-٤٠ هست
    البته شما ميتوني مثلا ٤-٥ ماه بعد ديسك دس دو يا اكانت شرينگ دس دو با قيمت كمتري بخري

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شرمنده تو تاپیک قدیمی پست میدم
    --------------------------------
    100 درصد کنسول !
    من خودم 2 سال پیش یه سیستم تقریبا قدیمی داشتم با حدود 1800 به یه سیستم معمولی زمان خودش ارتقا دادم
    ولی الان بعد 2 سال دیگه این سیستم برای بازی های روز کم میاره
    در صورتی که اگه همون زمان مثلا یه ps4 خریده بودم خیلی بهتر بود و حتی تا چند سال دیگه هم اوکی بود
    تازه قبلا خوب بود همه بازی های pc راحت یه هفته ای کرک میشدن الان که دیگه خیلیاشون کرک هم نمیشن و باید پول داد بابت خریدشون
    کسی که برا بازی میخواد کنسول خیلی بهتره الان

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

قبلا هم گفتم .
    اگه بودجتون حدود ۲-۱ تومن هست کنسول بهترین انتخابه ، ولی اگه بالای ۵-۴ میلیون بودجه دارید پی سی گزینه بهتریه . گرافیک بیشتری دارن اکثر بازیا روی پی سی نسبت به نسخه کنسولی ، همچنین بنظر من بعضی بازیا بخصوص بازیای شوتر رو پی سی یه چیز دیگس .
    بدی پی سی اینه که اگه یه سیستم متوسط ببندی فوقش ۲ سال دیه مجبور به تعویض قطعات و آپگرید سیستم میشی ولی کنسول حداقل , میگم حداقا ۴-۳ سال ساپورت میکنه واست . اگه اوایل نسل هم بگیری حداقل پنج شیش سال .

9. این کاربر از | SoRoush 8K | بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Shadow dragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام من اخرش نفهميدم کپي خور شدن کنسول دقيقا چيه؟ واين که جنبه سخت افزاري داره يا نرم افزاري؟ اگر ميشه يه توضيح دقيق وکامل بديد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام تنها بدی کنسول اینه که بازیهای شوتر رو با دسته خیلی مشکله بازی کردن ولی رو پی سی با موس و کیبورد زندگی آغاز می شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •