تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 48

نام تاپيک: کنسول یا PC

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض کنسول یا PC

1. خب منم واسه همین میگم وقتی پست منو کامل نخوندی چرا نقل قول میکنی؟
    2/1 . منم گفتم اشتراکی رو پی سی هست بازی اوریجینال همون روز عرضه میاد از 6 هزار تومن تا 10 هزار تومن پرداخت میکنی و بازی میکنی. 10 تومن کجا 100 تومن کجا
    2. من گفتم رو استیم قیمت هایی که داره ریجن هایی که داره طی سال های متوالی برای استیم بصرفه تر شده و حتی ارزونتر از کنسول هم میتونید بخرید... من خودم کنسول داشتم دیگه ولی هیچ موقع استور پلی استیشن رو نیومدم تحلیل کنم... اونم مزایای خودشو داره.
    بعد هم شما اشاره کردی اکانت هکی (که وجود هم داره ) و همون اشتراکی که حتی روی پی سی هم هست یک نوع دزدی محسوب میشه چون اکثرا اکانت ها رو هک میکنن یا میدزدن خیلی کم پیش میاد اکانت برای خود شخص باشه و خودش بخواد بفروشه.
    3. و باز هم دلیل دیگه که ثابت میکنه شما اصلا پست من رو نخوندی همینجوری اومدی نقل قول کردی فقط! من صحبت سر نسخه فیزیکی نکردم , دارم راجب نسخه دیجیتالی صحبت میکنم و اصلا کاری با پک ندارم!
    4. بعد چرا تاکید دارید رو اشتباهتون؟ استیم کجا سخته؟ من چی گفتم؟ لطفا اطلاعاتتون رو راجب شبکه استیم کامل کنید چون من الان هرچی بهتون بگم باز حرف خودتون رو میزنید چون مشخصه هیچ تجربه ای از این پلتفرم در زمینه خرید و فروش نداشتین که همچین حرفی میزنید.
    5. اره دیگه , کرک یعنی دزدی... شما چیز دیگه ای تصور کردی راجب کرک؟ من واسه چی دارم میگم هکی هم دزدیه واسه همین چون درواقع حق سازنده پرداخت نشده و مفت و رایگان میکشیم بالا ...
    6. اتفاقا خودم سال ها هست که تو استور پلی استیشن بودم و هستم و اطلاع دارم راجب کارکرد سیستمش... اما چون باز هم صحبت های من رو کامل نمیخونید و فقط برای اثبات حرف هاتون از کلمات آشنایی نداری, اشتباه میکنی و شبیه این استفاده میکنید که بیشتر درمورد خودتون صدف میکنه این قضیه چون من با هر 2-3 پلتفرم کار کردم و استیم سهام بنده رو نخریده بخوام الکی طرفداریش رو بکنم... پس لطفا کمی منطق رو چاشنی کار بکنید.

درمورد چند خط آخر هم فقط میتونم بگم انجمن خیلی وقت هست از دوران خودش فاصله گرفته, و حرفتون راجب ROTR هم نمیدونم به شوخی گفتید یا جدی؟! شلوع/خلوت بودن انجمن و تاپیک بازی مذکور چه ربطی به شبکه استیم داشت؟ قطعا ایرانی ها با مثال مفت باشه کوفت باشه آشنا هستن و عمدتا هم سختشون میاد برای بازی اصل پول بدن... اما انجمن های تخصصی تر در زمینه گیم یا فروم همسایه برید تاپیک این بازی ها بشدت شلوغ هم هست... حرف های شما کلا برگرفته از اینه فقط و فقط میخوایید حرف خودتون رو ثابت کنید و من بازم تاکید میکنم وقتی پستی رو کامل نخوندید نقل قول نکنید برای همینه! الان من دارم با دوستمون راجب بازی اوریجینال حرف میزنمشما هم اومدی اینو گفتی
    من چی جواب شما رو دادم؟ ریجن ارزون قیمت رو استیم بگیر 100% اوریجینال بدون مشکلاک عدیده و هک و... حدود 45 تا 60 تومن !
    بعد الان میایی حرفت رو جور دیگه میزنی؟! یعنی قانع نشدید که روز عرضه هم با روش سالمتر از روشی ک شما معرفی کردید میشه بازی خرید؟ خب من واسه همین میگم اطلاعات شما راجب استیم نزدیک به 0 هست. و استفاده از جملات بالا هم صرفا برای فرار کردن از بحثه به نظرم اگر واقعا بحث درست و سالم میخواید بکنید خلاف چیزی که من میگم رو ثابت کنید نه اینکه از این شاخه به اون شاخه بپرید. ما اینجا صحبتمون سر چیز دیگه بود و شما کلا ربطش دادی به چیزای دیگه...

من صحبتم رو بالا درمورد چیزی ک دوستمون میخواست بنا بر پلتفرمش انتخاب کنه گفتم... حالا شما این وسط دنبال چی میگردی منم موندم شبکه استیم ارزونتر از شبکه پلی استیشن نیست؟! خب ثابت کن! من به شما اعداد و ارقام دادم شما هم البته دادی با اختلاف نسبتا زیاد... ولی خب بازم اگر میخوای ادامه بده ولی در پست بعد اگر میخوای صحبت های بالا رو تکرار کنی که من میگم اصلا بیخیال بشیم بهتره چون من تمام سعی ام رو کردم چیزی که دیدم رو به شما نشون بدم...
    اون ۱۰هزار تومن هکی هست یا قانونی؟
    اصلا با مثال ميريم جلو
    فرض كنيد قصد خريد no man sky داريد البته قانونی
    چقدر بايد هزينه كنيد?! و خواهشا چون من اطلاعات ندارم ب قول شما
    لينك براي سند بگذاريد
    و ايا ميشه اين نسخه ديجيتالي رو دوباره فروخت يا نه واسه هميشه بايد براي خودت باشه؟!
    اگر ميشه جاي كه براي خريد و فروش هست رو لينك بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by HOJ-JAT; 12-08-2016 at 17:43.

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

خب من واسه همین سوال کردم بودجه تون چقدر هست و میخوایید اوریجینال بازی کنید یا کرک...

اگر پس میخواید بدون پرداخت هزینه بازی کنید باید پی سی رو انتخاب کنید. کرک آنلاین هم معلوم نیست هر سال عرضه بشه. فیفا هم چون قفل دنوو داره کلا کرک نمیشه. اما با این توضیحات که دادید بهترین انتخاب برای شما پی سی هست.
    گفتم که لازم نیست حتما بهترین کیفیت باشه در حدی که با کمترین پول بیش ترین کیفیت باشه یا همون بالاترین بازدهی.اگه مثلا به قول خودتون کلا 2 میلیون (یا هر قیمت دیگه) خرج کنم کدوم بهتره؟من می خوام بازی کنم برام فرقی نداره که دزدیه یا هر چی وقتی رایگانش با همون امکانات هست چرا برم اوریجینال بخرم؟من نگفتم حتما رایگان ارزون باشه هم میدم البته اول کرک اگه نبود شریکی یا دست دوم یا هر چی پله پله از ارزون ترین راه به بالا

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

اصلا با مثال ميريم جلو
    فرض كنيد قصد خريد no man sky داريد البته قانونی
    چقدر بايد هزينه كنيد?! و خواهشا چون من اطلاعات ندارم ب قول شما
    لينك براي سند بگذاريد
    و ايا ميشه اين نسخه ديجيتالي رو دوباره فروخت يا نه واسه هميشه بايد براي خودت باشه؟!
    اگر ميشه جاي كه براي خريد و فروش هست رو لينك بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk
    این بهتر شد....

به عنوان مثال قیمت بازی مورد نظرتون 1799 روپیه هند معادل 27 دلار آمریکا قیمت معادل درمیاد 70 تومن حدودا... این روش هم از طریق فروش آیتم csgo key (هر کلید 7300) و فروختنش تو مارکت که زمان بسیار کمی میخواد انجام میشه. اکانت شما همون مقدار شارژ میشه و میتونید بازی رو بخرید. بعضی بازی ها ارزونترن مثلا دیس اکس جدید که هنوز نیومده 999 روپیه معادل 14 دلار آمریکا میشه که درمیاد 56 تومن با همون روش که عرض کردم. جلوتر روش کلی رو توضیح دادم. روش 100 درصد اوریجینال و سالم هست.

درمورد سوال دوم : وقتی شما بازی رو از استیم خریداری میکنید 2 راه برای فروختن دوباره و گرفتن پولتون دارید! اولین و ساده ترین روش رو خود استیم تعبیه کرده ک 7 روز بهتون وقت میده تا بازیو دانلود و تجربه کنید اونم بمدت 2 ساعت اگر خوشتون نیاد که پولتون رو راحت پس میگیرید. یا تجربه شخصی خودم, بتمن ارکام نایت رو 5 ماه قبل عرضه پیش خرید کردم بخاطر مشکلاتی که روی پی سی وجود داشت خود سازنده گفت میتونید پول بازیتون رو پس بگیرید... منم خیلی راحت پولم رو گرفتم...

یک سری هم تک اکانت ایجاد میکنن و بازی میکنن بعدا اکانتشون رو تو سایت ها برای فروش میزارن زیر قیمت اصلی و بعضا شاید نزدیک قیمت خریدشون... پس اینم مشکلی نیسته.

مورد دوم اکانت اشتراکیه برای هر شخص که همین بازیو الان یکی از سایت ها تو این زمینه میفروشه و بنا به تبلیغ لینکش رو نمیزارم اما همینجا پیام بده تا برات پ.خ کنم یا اینکه برو گوگل کن اکانت اشتراکی همون اولین لینک رو بزن. قیمت بازی هست بسته به مدلی که انتخاب میکنید از 4 هزار تومن تا 11 تومن. اوریجینال هم هست!

درمورد خرید... شما نیاز به یک استیم ولت دارید 2 دلار که حدودا 10 هزارتومن میشه بعد برای بار اول موقع فعال سازی والت ای پی هند رو میزنید و دلار به روپیه اکسچنج میشه... بعدش دیگه قضیه ساده هست. مارکت رو فعال میکنید و خرید هاتونم شروع میشه بدون مشکل. برای خرید استیم والت هم مثل بالا... سرچ بزنید میاد. استور هند واستور هایی مثل هند و روسیه و... (که البته روسیه توصیه نمیشه) بصورت مستقیم باید خرید کنید.

اما سایر ریجن ها که در واقع با دلار و یورو سر و کار داره و اکثر فروشنده ها هم بخاطر اینکه گیفت بازی رو بتونن ارسال کنن(ریجن های ارزون قیمت امکان ارسال گیفت نداره و فقط میتونید برای خودتون بازی بخرید) نسخه های اروپایی یا امریکا رو تهیه میکنن ولی کسانی که خیلی وقته تو این کارن با این روش ها اشنا هستن و فروشنده هم نیستن و صرفا برای خودشون با قیمت مناسب بازی میخوان اینکارو میکنن.... ارزش پولی هند و روس و اینا به ایران نزدیک تره واسه همین قیمت ها خیلی مناسبه. هر موقع هم خواستی میتونی اکانتت رو بدون هیچ مشکلی بفروشی.

هر سوال دیگه ای داشتی بپرس...

+
    اون ۱۰هزار تومن هکی هست یا قانونی؟
    این قسمت پستتون رو آپدیت کردید الان دیدم... شیوه کار اینجوریه یک نفر بازیو میخره بین 10 نفر شیر میکنه.

سیستم جالب فمیلی شیر هم دقیقا رو استیم همینکارو میکنه مثلا من و شما و چند نفر دیگه میخوایم به عنوان مثال جی تی ای بگیریم! پولمون رو تقسیم میکنیم مثلا نفری 10 تومن.. بعد یکی بازیو میخره مثلا من... بعد میام بازیو با شما و بقیه share میکنم و همیشه تو اکانتت هست و میتونی راحت بازیش کنی... که قانونی هم هست.
    Last edited by Killzone2; 12-08-2016 at 18:16.

4. 2 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

گفتم که لازم نیست حتما بهترین کیفیت باشه در حدی که با کمترین پول بیش ترین کیفیت باشه یا همون بالاترین بازدهی.اگه مثلا به قول خودتون کلا 2 میلیون (یا هر قیمت دیگه) خرج کنم کدوم بهتره؟من می خوام بازی کنم برام فرقی نداره که دزدیه یا هر چی وقتی رایگانش با همون امکانات هست چرا برم اوریجینال بخرم؟من نگفتم حتما رایگان ارزون باشه هم میدم البته اول کرک اگه نبود شریکی یا دست دوم یا هر چی پله پله از ارزون ترین راه به بالا
    خب عرض کردم... پی سی برای شما پلتفرم بهتری میتونه باشه, اما کنسول یک خصوصیت خوب داره اونم اینکه به مدت چند سال هیچ نیازی به ارتقا و غیره پیدا نمیکنید. پی سی حالا چون هدفتون فوتبال هست مشکلی پیش نمیاد براتون در زمینه ارتقا روی پی سی... پس همون پی سی رو تهیه کنید.

روی پی سی هم سی دی کی اشتراکی وجود داره برای بازی هایی که کرک نمیشه میتونید تهیه کنید اونم با قیمت ناچیز.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

این بهتر شد....

به عنوان مثال قیمت بازی مورد نظرتون 1799 روپیه هند معادل 27 دلار آمریکا قیمت معادل درمیاد 70 تومن حدودا... این روش هم از طریق فروش آیتم csgo key (هر کلید 7300) و فروختنش تو مارکت که زمان بسیار کمی میخواد انجام میشه. اکانت شما همون مقدار شارژ میشه و میتونید بازی رو بخرید. بعضی بازی ها ارزونترن مثلا دیس اکس جدید که هنوز نیومده 999 روپیه معادل 14 دلار آمریکا میشه که درمیاد 56 تومن با همون روش که عرض کردم. جلوتر روش کلی رو توضیح دادم. روش 100 درصد اوریجینال و سالم هست.

درمورد سوال دوم : وقتی شما بازی رو از استیم خریداری میکنید 2 راه برای فروختن دوباره و گرفتن پولتون دارید! اولین و ساده ترین روش رو خود استیم تعبیه کرده ک 7 روز بهتون وقت میده تا بازیو دانلود و تجربه کنید اونم بمدت 2 ساعت اگر خوشتون نیاد که پولتون رو راحت پس میگیرید. یا تجربه شخصی خودم, بتمن ارکام نایت رو 5 ماه قبل عرضه پیش خرید کردم بخاطر مشکلاتی که روی پی سی وجود داشت خود سازنده گفت میتونید پول بازیتون رو پس بگیرید... منم خیلی راحت پولم رو گرفتم...

یک سری هم تک اکانت ایجاد میکنن و بازی میکنن بعدا اکانتشون رو تو سایت ها برای فروش میزارن زیر قیمت اصلی و بعضا شاید نزدیک قیمت خریدشون... پس اینم مشکلی نیسته.

مورد دوم اکانت اشتراکیه برای هر شخص که همین بازیو الان یکی از سایت ها تو این زمینه میفروشه و بنا به تبلیغ لینکش رو نمیزارم اما همینجا پیام بده تا برات پ.خ کنم یا اینکه برو گوگل کن اکانت اشتراکی همون اولین لینک رو بزن. قیمت بازی هست بسته به مدلی که انتخاب میکنید از 4 هزار تومن تا 11 تومن. اوریجینال هم هست!

درمورد خرید... شما نیاز به یک استیم ولت دارید 2 دلار که حدودا 10 هزارتومن میشه بعد برای بار اول موقع فعال سازی والت ای پی هند رو میزنید و دلار به روپیه اکسچنج میشه... بعدش دیگه قضیه ساده هست. مارکت رو فعال میکنید و خرید هاتونم شروع میشه بدون مشکل. برای خرید استیم والت هم مثل بالا... سرچ بزنید میاد. استور هند واستور هایی مثل هند و روسیه و... (که البته روسیه توصیه نمیشه) بصورت مستقیم باید خرید کنید.

اما سایر ریجن ها که در واقع با دلار و یورو سر و کار داره و اکثر فروشنده ها هم بخاطر اینکه گیفت بازی رو بتونن ارسال کنن(ریجن های ارزون قیمت امکان ارسال گیفت نداره و فقط میتونید برای خودتون بازی بخرید) نسخه های اروپایی یا امریکا رو تهیه میکنن ولی کسانی که خیلی وقته تو این کارن با این روش ها اشنا هستن و فروشنده هم نیستن و صرفا برای خودشون با قیمت مناسب بازی میخوان اینکارو میکنن.... ارزش پولی هند و روس و اینا به ایران نزدیک تره واسه همین قیمت ها خیلی مناسبه. هر موقع هم خواستی میتونی اکانتت رو بدون هیچ مشکلی بفروشی.

هر سوال دیگه ای داشتی بپرس...
    پس چرا استقبال از این روش اینقدر کم رنگه
    برای سند هم انجمن های تخصصی گیم (بازی سنتر و پردیس گیم) را ببیند
    بازی رینبو سیکس یا دیویژن را ببیند تاپیک pc سی صفحه رفته جلو تاپیک کنسول ۱۳۰ صفحه(( این دو بازی کرک نمیشن))
    بنده با ۳۰۰۰ تا پست به این نکته اعتقاد دارم که هر جا طرفدار ی چیزی بیشتر باشه تاپیکش بیشتر میره جلو
    این دو باز ی هم سیستمی میخوان (احرای معمولی )در حد قیمت پلی استیشن حالا ۳۰۰-۴۰۰ شاید بیشتر پس نمیشه دلیلش رو قیمت پایین کنسول عنوان کرد

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

پس چرا استقبال از این روش اینقدر کم رنگه
    برای سند هم انجمن های تخصصی گیم (بازی سنتر و پردیس گیم) را ببیند
    بازی رینبو سیکس یا دیویژن را ببیند تاپیک pc سی صفحه رفته جلو تاپیک کنسول ۱۳۰ صفحه(( این دو بازی کرک نمیشن))
    بنده با ۳۰۰۰ تا پست به این نکته اعتقاد دارم که هر جا طرفدار ی چیزی بیشتر باشه تاپیکش بیشتر میره جلو
    این دو باز ی هم سیستمی میخوان (احرای معمولی )در حد قیمت پلی استیشن حالا ۳۰۰-۴۰۰ شاید بیشتر پس نمیشه دلیلش رو قیمت پایین کنسول عنوان کرد
    1. دلیل اصلیش کلا پایرسی هست و آشنا نبودن با ریجن های بازی ها... آخه یه واقعیتی هست در ایران که پی سی گیمر ها پول بازی نمیدن... ولی کمم نیستن که روی پی سی مثل خودم دارن خرج میکنن شاید یکی از دلایلش این باشه اما کم نیست, راستش خودم 24/7 تو استیمم گروه های ایرانی زیادی داره به عنوان مثال یکیش 1483 عضو داره تماما ایرانی ( تازه این بخشی کمی از جامعه استیم بازان ایرانی هست چون به هر حال همشون رو بخواییم جمع کنیم به یک عدد بسیار بالا میرسیم) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2. راستش خودم تو بازیسنتر عضو هستم و هروز هم تاپیک ها استیم و پی سی چک میکنم. بیشترین بحث کاربران استیم این تاپیک هست و کلا این زیر مجموعه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3. تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای پی سی تو بازیسنتر 72 صفحه رفته جلو و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 68 صفحه... تازه این مجموع کاربران اکس باکس وان و پی اس 4 در یک تاپیک هست فک کنم... اما پی سی تنها.
    4. صحبت آخرتون هم راستش متوجه نشدم.......

البته راجب حرفتون راجب تعداد پست بگم هیچ موقع دلیل برتری واقعا محسوب نمیشه! مثلا شما ببینید تو انجمن خودمون خیلیا اسپم میدن! این پست محسوب نمیشه... یا مثلا بازیسنتر کلا تو تاپیک ها بحث های بی ربط با تاپیک زیاد میشه که اصلا ربطی به تاپیک نداره... تاپیک بنلفیلد 3 همینجا خودم زده بودم کلی پست بی ربط داره که اصلا به بازی ربطی هم نداره... پس اینا ملاک برتری کلی فک نمیکنم باشه.

در کل بعد این همه سال خودم که سونی فن هستم همچنان... ولی استیم با من کاری کرد که واقعا به پی سی گیمینگ ایمان بیارم! چه سیستم فوقالعادش چه حراجی هاش چه خرید های ارزون و...
    Last edited by Killzone2; 12-08-2016 at 18:51.

8. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

خب عرض کردم... پی سی برای شما پلتفرم بهتری میتونه باشه, اما کنسول یک خصوصیت خوب داره اونم اینکه به مدت چند سال هیچ نیازی به ارتقا و غیره پیدا نمیکنید. پی سی حالا چون هدفتون فوتبال هست مشکلی پیش نمیاد براتون در زمینه ارتقا روی پی سی... پس همون پی سی رو تهیه کنید.

روی پی سی هم سی دی کی اشتراکی وجود داره برای بازی هایی که کرک نمیشه میتونید تهیه کنید اونم با قیمت ناچیز.
    خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین و جواب دادین.جواب سوال اصلیمو فهمیدم فقط چند تا سوال جزئی.این سی دی اشتراکی چطوریه دقیقا و جایی که بشه کمترین قیمت ها رو براش پیدا کرد کجاست؟مثلا برای GTA V قیمت اوریجینال و اشتراکی چقدره؟تفاوتی با هم ندارن؟راستی این استیم که در موردش صجبت کردین چیه؟کارش همون هماهنگی برای خرید اشتراکیه؟من تنها تصوری که ازش دارم اینه که PES رو با کرک آنلاین و از طریق استیم آنلاین می زنم (مفت)
    Last edited by MOHAMMAD__REZA; 12-08-2016 at 19:43.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین و جواب دادین.جواب سوال اصلیمو فهمیدم فقط چند تا سوال جزئی.این سی دی اشتراکی چطوریه دقیقا و جایی که بشه کمترین قیمت ها رو براش پیدا کرد کجاست؟مثلا برای GTA V قیمت اوریجینال و اشتراکی چقدره؟تفاوتی با هم ندارن؟
    خواهش میکنم........
    راستش به هر سایتی در این زمینه اعتماد نکیند... در واقع سی دی کی اشتراکی یه روش جدید اومده واس اونایی که نمیتونن پول بازی رو تنها بدن... بعد این سایت ها میان به هر 10 نفر یک یوزر و پسورد میدن و در قبال پولی که میدید بازی رو میگیرد و انجام میدید.
    جی تی ای نمیدونم اشتراکی داره یا نه, اما جدیدا خود استیم زیاد تخفیف میزنه بازیو میتونید با 30 تومن و حتی کمتر از طریق همین ریجن هند تهیه کنید ولی از اونجایی که هدف شما کرک زدن هست الان بازی کرک شده کامل و نیازی به خرید حتی سی دی کی اشتراکی نداره.

اشتراکی هم همون اوریجیناله ولی فرقش اینه اینجا 10 نفر همزمان پول بازیو میدن که قیمتش کمتر میوفته برای شما... اونجوری تنها بازی رو بخرید میشه واسه خودتون و هر موقع دلتون خواست میتونید راحت بازی کنید. تنها مزیت خرید اشتراکی هم واسه بازی هایی هست که قفل امنیتی دارند و کرک نشدند...

خودم توصیه میکنم واسه چی تی ای کرک شده بگیرید یا اگر میخوایید بخرید خودتون تنها بخرید...

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

خواهش میکنم........
    راستش به هر سایتی در این زمینه اعتماد نکیند... در واقع سی دی کی اشتراکی یه روش جدید اومده واس اونایی که نمیتونن پول بازی رو تنها بدن... بعد این سایت ها میان به هر 10 نفر یک یوزر و پسورد میدن و در قبال پولی که میدید بازی رو میگیرد و انجام میدید.
    جی تی ای نمیدونم اشتراکی داره یا نه, اما جدیدا خود استیم زیاد تخفیف میزنه بازیو میتونید با 30 تومن و حتی کمتر از طریق همین ریجن هند تهیه کنید ولی از اونجایی که هدف شما کرک زدن هست الان بازی کرک شده کامل و نیازی به خرید حتی سی دی کی اشتراکی نداره.

اشتراکی هم همون اوریجیناله ولی فرقش اینه اینجا 10 نفر همزمان پول بازیو میدن که قیمتش کمتر میوفته برای شما... اونجوری تنها بازی رو بخرید میشه واسه خودتون و هر موقع دلتون خواست میتونید راحت بازی کنید. تنها مزیت خرید اشتراکی هم واسه بازی هایی هست که قفل امنیتی دارند و کرک نشدند...

خودم توصیه میکنم واسه چی تی ای کرک شده بگیرید یا اگر میخوایید بخرید خودتون تنها بخرید...
    جی تی آی رو برای این گفتم چون حجمش فوق زیاده خریدنش از دانلود کردنش بهتره.یعنی با اشتراکی اگه یکی از اون ده نفر در حال بازی باشه بقیه نمی تونن بازی کنن؟این که به درد نمی خوره.اگه کل شبانه روز رو هم بر 10 تقسیم کنیم از نفری 2 ساعت و نیم هم کمتر در میاد!الان جی تی آی کمترین قیمت برای کرک شدش و اوریجینالش چقدره؟کرک شدش با اوریجینال فرقی نداره؟(برای آنلاین هم حساب کنید)

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

جی تی آی رو برای این گفتم چون حجمش فوق زیاده خریدنش از دانلود کردنش بهتره.یعنی با اشتراکی اگه یکی از اون ده نفر در حال بازی باشه بقیه نمی تونن بازی کنن؟این که به درد نمی خوره.اگه کل شبانه روز رو هم بر 10 تقسیم کنیم از نفری 2 ساعت و نیم هم کمتر در میاد!الان جی تی آی کمترین قیمت برای کرک شدش و اوریجینالش چقدره؟کرک شدش با اوریجینال فرقی نداره؟(برای آنلاین هم حساب کنید)
    سیستم کار به این صورته که همه میتونن بازی کنن هر موقع... یوزر پس که میدن بهتون توضیحاتش هم ارسال میکنن که چیکار باید بکنید مشکلی در زمینه بازی کردن ندارید.

کرک شده اگرکسی رو داشته باشی هارد بریزه که هیچی... ولی دی وی دی دار بخوای بخری 20-25 تومن میشه

اوریجینال وللی بگیری چون الان تو تخفیف نیست باید پول بیشتری بدی... حدودا همون 70 تومن اینا (نسخه هند) البته راجب استیم اول باید کامل از سایت هایی که تو این زمینه ها اقدام میکنن سوال کنید و فعال سازی بازی رو واگذار کنید به اونا چون تجربه اول هست امکان داره مشکل پیش بیاد...

جی تی ای آنلاین بازی هم والا مثل بقیه بازی ها راحت نیست... میشه بازی کرد ولی اکثرا لگ هست یا اینکه میندازه بیرون بخاطر اینترنت. اگر با گروه ایرانی پیدا کنی بازی کنی طبیعتا بهتره و همچنین به کیفیت خود اینترنت شما هم خیلی بستگی داره مثلا یکی کمتر دی سی میشه و لگش هم کمتره. آنلاین بشدت اعتیاد آوری داره ولی اینترنت ایران چون ضعف داره مشکلات عدیده به وجود میاره. اگر سرعتت خوبه و پینگت زیر 100 هست باز بهتر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •