تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 48

نام تاپيک: کنسول یا PC

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کرک و افت فریم و لگ بازی و ضعیفی سیستم عامل؟
    این مشکلاتی که فرمودین واقعا عجیبه الان همون کنسول Ps4 بازی هارو تو فول اچ دی به زور 30 فریم میده اونم با اون گرافیکش از طرفی همه pc باز ها از کرک استفاده نمیکنن و مشکلات کرکی ندارن، از اون طرف اگه تو کنسول هم شما بخوای با اکانت هکی و ارزون بازی کنید مشکلات فراوانی داره
    همونطور هم که میدونید عمر کنسول های نسل جدید خیلی نسبت به قبل کم شده و مثل PC باز ها باید به فکر ارتقا باشن (چیزی که قبلا برای کنسول ها امتیاز بود)

در رابطه با تاپیک
    برای کسی که بخواد با کیفیت مطلوب بازی کنه و لذت ببره و همینطور مشکل مالی نداشته باشه که بتونه یه کیس خوب جمع کنه PC بسیار مناسب تر هست مخصوصا برای شوتر باز ها
    ولی کسی که گرافیک و کیفیت و فریم زیاد براش مهم نیست و همینطور عاشق انحصاری ها باشه کنسول خیلی براش بهتره
    البته با اومدن PS4 Neo و VR ـِش شاید شرایط یه مدتی فرق بکنه

بشخصه از کنسول فقط برای بازیهای انحصاری استفاده میکنم ولی واقع بین باشیم انحصاری ها هم نسبت به نسل پیش افت کرده و سونی هم راه به راه داره ریمستر قدیمی ها رو میده بیرون
    می شه یک حداقل از قطعات رایانه ای که می گین و بتونه کامل جواب بده بازی ها رو بگین؟ چه کارت گرافیکی از چه مقدار تا چه مقدار؟ پردازنده چی؟ رم ؟ مادربرد و....

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

اصولا بحث درمورد console vs pc از اول بی انتها بوده و نتیجه ای هم نداشته...

کسی ک کنسول داره قطعا کنسولی باقی میمونه و کسی که PC داره روی پی سی... من خودم هم کنسول گیمر هستم هم پی سی گیمر. کنسول برای بازی کم دردسر تر و بهتره, اما پی سی هم با توچه به اینکه سخت افزار قیمت هاش بهتر از چندین سال گذشته شده و چیپ های ارزون قیمت هم الان کارایی مناسب هم میده انتخاب خیلی خوبیه.

پست های گذشته رو هم دیدم, با یک سری وافقم با یک سری نه. پی سی الان به لطف شبکه استیم خیلی پیشرفت کرده, کرک بازی کردن هم تقصیر خودتون هست چون نه پشتیبانی دارید و پولی نداید که اگر بازی مورد نظرتون روز عرضه مشکل باگ به قول یک سری داشت با آپدیت برطرف بشه. خیلی از بازی ها اینجوری هستن و درست شدن... کنسول هم همونجور ک دوستان گفتن بی دردسر تر و راحتره و مشکلات احتمالی اجرای بازی ها روی پی سی رو نداره و یک سری چیزای مخصوص به خودشو داره.
    من یه PC دارم با پردازنده intel core i5-3330 3.00GHz و رم 4 و گرافیک nvidia geforce gt 610.برای کارهای معمولی مشکلی ندارم ولی برای بازی از سال دیگه به مشکل می خورم چون مثلا FIFA17 رم 8 می خواد.حالا اگه مشخصات کامپیوترم رو بالاتر ببرم ارزون تر در میاد یا برم کنسول بخرم؟اگه کنسول کدومشون؟می خوام حداقل بتونم FIFA و PES و GTA و این جور بازیا رو با حداکثر کیفیت بازی کنم.قیمت بازی هم مهمه من الان می تونم بازیا رو با شبانه رایگان دانلود کنم برای PC.یا مثلا برای PES دیتاپک دان می کنم و با کرک مخصوص آنلاین رو رایگان بازی می کنم.برای کنسول هم این طوریه یا نه؟قیمت بازیا چطوره؟ممنون میشم اگه جواب بدین
    و اما جواب پست اول :
    در رابطه با سیستمتون باید عرض کنم شما نیاز به تغییرات اساسی دارید که بودجه رو هم ذکر نکردید اما اگر فقط کیس باشه و هدف هم اخرین تنظیمات برای اجرای fifa و gta باشه صرفا نیاز به یک حداقل سیستم 2 میلیون تا 2500 دارید (برای رسیدن به حداکثر تنظیمات باید پول بیشتری پرداخت کنید)... حالا اینجا یک مساله پیش میاد, شما قصد پول دادن بازی اوریجینال دارید؟ یا میخواید مثل کاری که قبلا رو پی سی انجام میداید رو روی کنسول انجام بدید؟ قطعا جواب منفی هست و نمیشه چون کنسول هک نشده و کررک هم نمیشه پس مجبور هستید برید پی سی تهیه کنید و با روش هایی که خودتون ذکر کردید بازی کنید.

قیمت بازی های پی سی هم به مراتب به لطف استیم و شبکه های دیگه کمی پایینتره نسبت به کنسول ( البته نسخه دیچیتالی رو عرض میکنم ) ک برای یک بازی AAA شامل بازی های آینده یا مثلا فیفا جدید باید پولی حدود 140-170 تومن پرداخت کنید. حالا رو کنسول هم میتونید نزدیک همین قیمت ها گیر بیارید که راستش قیمت پک فیزیکی بازی رو PS4 فیفا رو هم ندارم واس پیش فروش اما دیجیتالی اش حدودا نزدیک همین قیمت ها باید باشه.

در آخر اگر هدف نهایی روشی هست که عنوان کردید بهتره برید پی سی جمع کنید! اگر قرار هست پول بدید (که خودش احترام به حقوق مصرف کننده هم هست) هر دو پلتفرم عالیه ولی برای فوتبال کنسول خیلی بهتره... برای بازی هایی مثل gta و غیره هم ته تنظیمات میخوایید گزینه پی سی رو باید انتخابب کنید ولی نیازمند هزینه بیشتری هستید. همونجور که خروجی تصویر بهتری میگیرد باید سیستم قویتری تهیه کنید. مثلا با یک 750 ti که قیمت حدودی 510 تومن داره هم میشه روی 1080 و اکثر تنظیمات رو الترا بازی کرد ولی بازم خیلی از تنظیمات رو باید بین مدیوم یا خاموش تنظیم کنید و فریم ریتتون بین 30-40 هست... کارت گرافیک خوب هم برای حداکثر تنظیمات اینا بالای 800 تومن پرداخت کنید که خب خارج از بحث تاپیک هست.)
    Last edited by Killzone2; 12-08-2016 at 11:14.

3. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کسی ک کنسول داره قطعا کنسولی باقی میمونه و کسی که PC داره روی پی سی... من خودم هم کنسول گیمر هستم هم پی سی گیمر. کنسول برای بازی کم دردسر تر و بهتره, اما پی سی هم با توچه به اینکه سخت افزار قیمت هاش بهتر از چندین سال گذشته شده و چیپ های ارزون قیمت هم الان کارایی مناسب هم میده انتخاب خیلی خوبیه.

پست های گذشته رو هم دیدم, با یک سری وافقم با یک سری نه. پی سی الان به لطف شبکه استیم خیلی پیشرفت کرده, کرک بازی کردن هم تقصیر خودتون هست چون نه پشتیبانی دارید و پولی نداید که اگر بازی مورد نظرتون روز عرضه مشکل باگ به قول یک سری داشت با آپدیت برطرف بشه. خیلی از بازی ها اینجوری هستن و درست شدن... کنسول هم همونجور ک دوستان گفتن بی دردسر تر و راحتره و مشکلات احتمالی اجرای بازی ها روی پی سی رو نداره و یک سری چیزای مخصوص به خودشو داره.

و اما جواب پست اول :
    در رابطه با سیستمتون باید عرض کنم شما نیاز به تغییرات اساسی دارید که بودجه رو هم ذکر نکردید اما اگر فقط کیس باشه و هدف هم اخرین تنظیمات برای اجرای fifa و gta باشه صرفا نیاز به یک حداقل سیستم 2 میلیون تا 2500 دارید (برای رسیدن به حداکثر تنظیمات باید پول بیشتری پرداخت کنید)... حالا اینجا یک مساله پیش میاد, شما قصد پول دادن بازی اوریجینال دارید؟ یا میخواید مثل کاری که قبلا رو پی سی انجام میداید رو روی کنسول انجام بدید؟ قطعا جواب منفی هست و نمیشه چون کنسول هک نشده و کررک هم نمیشه پس مجبور هستید برید پی سی تهیه کنید و با روش هایی که خودتون ذکر کردید بازی کنید.

قیمت بازی های پی سی هم به مراتب به لطف استیم و شبکه های دیگه کمی پایینتره نسبت به کنسول ( البته نسخه دیچیتالی رو عرض میکنم ) ک برای یک بازی AAA شامل بازی های آینده یا مثلا فیفا جدید باید پولی حدود 140-170 تومن پرداخت کنید. حالا رو کنسول هم میتونید نزدیک همین قیمت ها گیر بیارید که راستش قیمت پک فیزیکی بازی رو PS4 فیفا رو هم ندارم واس پیش فروش اما دیجیتالی اش حدودا نزدیک همین قیمت ها باید باشه.

در آخر اگر هدف نهایی روشی هست که عنوان کردید بهتره برید پی سی جمع کنید! اگر قرار هست پول بدید (که خودش احترام به حقوق مصرف کننده هم هست) هر دو پلتفرم عالیه ولی برای فوتبال کنسول خیلی بهتره... برای بازی هایی مثل gta و غیره هم ته تنظیمات میخوایید گزینه پی سی رو باید انتخابب کنید ولی نیازمند هزینه بیشتری هستید. همونجور که خروجی تصویر بهتری میگیرد باید سیستم قویتری تهیه کنید. مثلا با یک 750 ti که قیمت حدودی 510 تومن داره هم میشه روی 1080 و اکثر تنظیمات رو الترا بازی کرد ولی بازم خیلی از تنظیمات رو باید بین مدیوم یا خاموش تنظیم کنید و فریم ریتتون بین 30-40 هست... کارت گرافیک خوب هم برای حداکثر تنظیمات اینا بالای 800 تومن پرداخت کنید که خب خارج از بحث تاپیک هست.)

ببخشید من متوجه نشدم

اگر یک رایانه قوی با قیمت نزدیک به 2 میلیون بخریم

1- آیا می تونیم بازی های مانند PES 2017 و .. رو به صورت اینترنتی و آنلاین بازی کنیم؟
    2- قیمت خرید این بازی ها از جمله فیفا و PES که بشه بدون دردسر با رایانه آنلاین بازی کرد چقدر هست؟
    3- آیا روی رایانه می شه دستگاه های افزودنی مانند کینکت و مووو و دوربین پلی استیشن و .. نصب کرد که بازی های حرکتی رو بشه انجام داد/

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

ببخشید من متوجه نشدم

اگر یک رایانه قوی با قیمت نزدیک به 2 میلیون بخریم

1- آیا می تونیم بازی های مانند PES 2017 و .. رو به صورت اینترنتی و آنلاین بازی کنیم؟
    2- قیمت خرید این بازی ها از جمله فیفا و PES که بشه بدون دردسر با رایانه آنلاین بازی کرد چقدر هست؟
    3- آیا روی رایانه می شه دستگاه های افزودنی مانند کینکت و مووو و دوربین پلی استیشن و .. نصب کرد که بازی های حرکتی رو بشه انجام داد/
    1. بله میشه. البته به مانند کنسول باید نسخه اصل تهیه کنید که اونم به لظف سیستم تخفیف و قیمت های مناسب استیم خوبه حتی در بعضی مواقع میشه ارزونتر از کنسول, بازی ها رو تهیه کرد بدون مشکل. کمی صبر کنید همین عناوین تخفیف های ویژه ای هم میخورن که میشه با قیمت ناچیز تهیه کردش حتی و برای همیشه تو اکانتتون باقی میمونه و هر کجا و هر نقطه باشید خیلی راحت بهش دسترسی هم دارید.
    2. نسخه قیمت روز اول عرضه بین 140-170 تومن بستگی به فروشنده و اینکه خودتون مستقیم تهیه کنید متغیر هست ولی اصولا تو همین رنج هست. از جمله فروشگاه های معتبر در این زمینه هم الان نسخه پیش فروش PES 2017 رو به قیمت 140 هزار تومن و فیفا 17 رو 180 تومن عرضه میکنه.
    3. بستگی به سازنده دستگاه مورد نظر شما داره, مثلا بیشتر محصولات مایکروسافت مثل همین کینکت که عنوان کردید روی پی سی هم قابل استفاده هست اما در باره PS move اطلاع ندارم, اما دسته پلی استیشن 4 با پی سی همخوانی کامل داره.

6. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

و اما جواب پست اول :

بالاخره من چکار کنم؟من به جز این سه تا فکر نمی کنم بازی دیگه ای لازم داشته باشم.حالا لازم نیست حتما بهترین کیفیت باشه در حدی که با کمترین پول بیش ترین کیفیت باشه یا همون بالاترین بازدهی.اگه مثلا به قول خودتون کلا 2 میلیون (یا هر قیمت دیگه) خرج کنم کدوم بهتره؟بازی هم بستگی داره.مثلا PES2016 رو من بدون پرداخت حتی یه ریال دانلود و با کرک آنلاین به صورت آنلاین بازی می کنم.من دیوونه هم نیستم که برای یه بازی این همه خرج کنم فوقش آنلاین بازی نمی کنم ارزش 200 هزار نداره.در مورد جزئیات قطعات بعدا می پرسم فعلا بین کنسول و PC موندم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

بالاخره من چکار کنم؟من به جز این سه تا فکر نمی کنم بازی دیگه ای لازم داشته باشم.حالا لازم نیست حتما بهترین کیفیت باشه در حدی که با کمترین پول بیش ترین کیفیت باشه یا همون بالاترین بازدهی.اگه مثلا به قول خودتون کلا 2 میلیون (یا هر قیمت دیگه) خرج کنم کدوم بهتره؟بازی هم بستگی داره.مثلا PES2016 رو من بدون پرداخت حتی یه ریال دانلود و با کرک آنلاین به صورت آنلاین بازی می کنم.من دیوونه هم نیستم که برای یه بازی این همه خرج کنم فوقش آنلاین بازی نمی کنم ارزش 200 هزار نداره.در مورد جزئیات قطعات بعدا می پرسم فعلا بین کنسول و PC موندم
    خب من واسه همین سوال کردم بودجه تون چقدر هست و میخوایید اوریجینال بازی کنید یا کرک...

اگر پس میخواید بدون پرداخت هزینه بازی کنید باید پی سی رو انتخاب کنید. کرک آنلاین هم معلوم نیست هر سال عرضه بشه. فیفا هم چون قفل دنوو داره کلا کرک نمیشه. اما با این توضیحات که دادید بهترین انتخاب برای شما پی سی هست.

9. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

1. بله میشه. البته به مانند کنسول باید نسخه اصل تهیه کنید که اونم به لظف سیستم تخفیف و قیمت های مناسب استیم خوبه حتی در بعضی مواقع میشه ارزونتر از کنسول, بازی ها رو تهیه کرد بدون مشکل. کمی صبر کنید همین عناوین تخفیف های ویژه ای هم میخورن که میشه با قیمت ناچیز تهیه کردش حتی و برای همیشه تو اکانتتون باقی میمونه و هر کجا و هر نقطه باشید خیلی راحت بهش دسترسی هم دارید.
    .
    در مورد بازی های کنسول اشتباه میکنی
    پس از هک شدن شبکه پلی استیشن میشه اکانت هکی خرید و بازی کرد و واقعا هیج فرقی با نسخه ارجینال نداره البته زمین تا اسمون با نسخه کرکی pc فرق داره
    قیمتش هم هر بازی حدود ۳۰-۴۰ تومن هست
    کنسول هم تخفیفات خوبی داره مثلا این هفته dying light شده ۴ دلار!!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

در مورد بازی های کنسول اشتباه میکنی
    پس از هک شدن شبکه پلی استیشن میشه اکانت هکی خرید و بازی کرد و واقعا هیج فرقی با نسخه ارجینال نداره البته زمین تا اسمون با نسخه کرکی pc فرق داره
    کنسول هم تخفیفات خوبی داره مثلا این هفته dying light شده ۴ دلار!!!!
    شما بهتر نیست قبل از اینکه پست های یک کاربر رو کامل بخونی بعد نقل قولش کنی ؟!

من دارم تماما راجب بازی اوریجینال صحبت میکنم و تفاوتشون... اکانت هکی و غیره هم روی پی سی وجود داره اما چون با دزدی هیچ فرقی نداره من صحبتم رو به اونا نیست وگرنه همین الانش رو پی سی میتونی دیس اکس جدید که میخواد بیاد رو با 10 تومن بازی کنی اونم نسخه اوریجینال که اسمش هست اکانت اشتراکی مثل همین روش های نا امن و یک نوع دزدی متعارف که در ایران هم باب شده. روش امن و سالم تر رو پی سی داریم ریحن ارزون قیمت انتخاب میکنی همون بازی 60 دلاری رو نهایتا 45 تا 60 تومن میخری نیازی هم به اون هک کردن نداره. پس شما اول اطلاعاتت رو راحب استیم بالا ببر بعد درمورد اشتباه کردن صحبت کن هزار یک هزار مثال میتونم بزنم که قیمت های فعلی رو شبکه استیم پایینتر از کنسول در میاد (نسخه های دیجیتالی)

شما یک مقدار info عت رو در زمینه استیم کامل کن متوجه میشی که شبکه استیم روی پی سی بسیار کارامد کرده خرید رو و تخفیف هاش هم فوق العادس و ریجن های ارزون قیمتش هم مزید بر علت.

12. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

شما بهتر نیست قبل از اینکه پست های یک کاربر رو کامل بخونی بعد نقل قولش کنی ؟!

مپس شما اول اطلاعاتت رو راحب استیم بالا ببر بعد درمورد اشتباه کردن صحبت کن هزار یک هزار مثال میتونم بزنم که قیمت های فعلی رو شبکه استیم پایینتر از کنسول در میاد (نسخه های دیجیتالی)

شما یک مقدار info عت رو در زمینه استیم کامل کن متوجه میشی که شبکه استیم روی پی سی بسیار کارامد کرده خرید رو و تخفیف هاش هم فوق العادس و ریجن های ارزون قیمتش هم مزید بر علت.
    اولا من هیچ جا راج به استیم صحبت نکردم!!!
    دوما بازم میگم شما اطلاعات راج به بازار بازی های پلی استیشن خیلی کمه
    بازی های پلی استیشن رو میشه ب صورت اشتراکی و کاملا قانونی همون روز عرضه به قیمت ۱۰۰ تومن بخری (واسه هر فرد) طبعتا با کاهش قیمت و تخفیف بازم مبلغ کمتر میشه
    بازی های دست دوم پلی استیشن خیلی راحت در دسترس همه هستند کافی شما همین الان برین بازار با ۱۰۰ تومن میشه دیسک فیفا ۱۶ رو خرید و جالبر از اون اینکه میشه هفته بعد با همین قیمت یا کمی پاییتر بفروشیش حتی توی کوچیکترن شهر ها هم الان خیلی راحت تر شده و حتی بازی های دیجیتالی قانونی هم میشه خرید و فروش کرد که نهاینش ۱۰ تومن واسه ی بازی پول میدی
    شبکه استیم اصلا به این راحتی نیست!!!!
    سوما اگر بازی هکی را دزدی بدونی پس ویندوز کرکی و بازی کرکی هم دزدی هستند فقط اسمشون فرق میکنه بازی هکی دزدی از یک فرده بازی کرکی از یک شرکت!!
    چهارما شما مجددا میگی تخفیف حتما با سرویس پلاس و بازی های مجانی ماهانه ان اشنایی نداری یا تخفیف های شبکه رو دنبال نمیکنی
    برای درک مطلب هم همین انجمن خودمون رو میگیرم ملاک با امدن نسل ۸ کاملا بخش بازی های pc که یکروزی سرامد بود تعطیل شده و بازی های جدید اصلا تاپیک ندارن اونای هم که دارن همه دنبال کرکن
    اگر rise of tomb rider روی شبکه استیم کار امد بود الان تاپیکش پر بود از پست یا حتی divison که فقط ۴ صفحه رفته جلو اونم همه دنبال کرکن مثلا ویچر و فاتوم پین خیلی پیشرفت کردن جون سریع کرک شدن
    پس شبکه استیم ارزون تر از پلی استیشن نیست
    شما داری فقط قیمت زمان عرضه رو مقایسه میکنی

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

اولا من هیچ جا راج به استیم صحبت نکردم!!!
    دوما بازم میگم شما اطلاعات راج به بازار بازی های پلی استیشن خیلی کمه
    بازی های پلی استیشن رو میشه ب صورت اشتراکی و کاملا قانونی همون روز عرضه به قیمت ۱۰۰ تومن بخری (واسه هر فرد) طبعتا با کاهش قیمت و تخفیف بازم مبلغ کمتر میشه
    بازی های دست دوم پلی استیشن خیلی راحت در دسترس همه هستند کافی شما همین الان برین بازار با ۱۰۰ تومن میشه دیسک فیفا ۱۶ رو خرید و جالبر از اون اینکه میشه هفته بعد با همین قیمت یا کمی پاییتر بفروشیش حتی توی کوچیکترن شهر ها هم الان خیلی راحت تر شده و حتی بازی های دیجیتالی قانونی هم میشه خرید و فروش کرد که نهاینش ۱۰ تومن واسه ی بازی پول میدی
    شبکه استیم اصلا به این راحتی نیست!!!!
    سوما اگر بازی هکی را دزدی بدونی پس ویندوز کرکی و بازی کرکی هم دزدی هستند فقط اسمشون فرق میکنه بازی هکی دزدی از یک فرده بازی کرکی از یک شرکت!!
    چهارما شما مجددا میگی تخفیف حتما با سرویس پلاس و بازی های مجانی ماهانه ان اشنایی نداری یا تخفیف های شبکه رو دنبال نمیکنی
    برای درک مطلب هم همین انجمن خودمون رو میگیرم ملاک با امدن نسل ۸ کاملا بخش بازی های pc که یکروزی سرامد بود تعطیل شده و بازی های جدید اصلا تاپیک ندارن اونای هم که دارن همه دنبال کرکن
    اگر rise of tomb rider روی شبکه استیم کار امد بود الان تاپیکش پر بود از پست یا حتی divison که فقط ۴ صفحه رفته جلو اونم همه دنبال کرکن مثلا ویچر و فاتوم پین خیلی پیشرفت کردن جون سریع کرک شدن
    پس شبکه استیم ارزون تر از پلی استیشن نیست
    شما داری فقط قیمت زمان عرضه رو مقایسه میکنی
    1. خب منم واسه همین میگم وقتی پست منو کامل نخوندی چرا نقل قول میکنی؟
    2/1 . منم گفتم اشتراکی رو پی سی هست بازی اوریجینال همون روز عرضه میاد از 6 هزار تومن تا 10 هزار تومن پرداخت میکنی و بازی میکنی. 10 تومن کجا 100 تومن کجا
    2. من گفتم رو استیم قیمت هایی که داره ریجن هایی که داره طی سال های متوالی برای استیم بصرفه تر شده و حتی ارزونتر از کنسول هم میتونید بخرید... من خودم کنسول داشتم دیگه ولی هیچ موقع استور پلی استیشن رو نیومدم تحلیل کنم... اونم مزایای خودشو داره.
    بعد هم شما اشاره کردی اکانت هکی (که وجود هم داره ) و همون اشتراکی که حتی روی پی سی هم هست یک نوع دزدی محسوب میشه چون اکثرا اکانت ها رو هک میکنن یا میدزدن خیلی کم پیش میاد اکانت برای خود شخص باشه و خودش بخواد بفروشه.
    3. و باز هم دلیل دیگه که ثابت میکنه شما اصلا پست من رو نخوندی همینجوری اومدی نقل قول کردی فقط! من صحبت سر نسخه فیزیکی نکردم , دارم راجب نسخه دیجیتالی صحبت میکنم و اصلا کاری با پک ندارم!
    4. بعد چرا تاکید دارید رو اشتباهتون؟ استیم کجا سخته؟ من چی گفتم؟ لطفا اطلاعاتتون رو راجب شبکه استیم کامل کنید چون من الان هرچی بهتون بگم باز حرف خودتون رو میزنید چون مشخصه هیچ تجربه ای از این پلتفرم در زمینه خرید و فروش نداشتین که همچین حرفی میزنید.
    5. اره دیگه , کرک یعنی دزدی... شما چیز دیگه ای تصور کردی راجب کرک؟ من واسه چی دارم میگم هکی هم دزدیه واسه همین چون درواقع حق سازنده پرداخت نشده و مفت و رایگان میکشیم بالا ...
    6. اتفاقا خودم سال ها هست که تو استور پلی استیشن بودم و هستم و اطلاع دارم راجب کارکرد سیستمش... اما چون باز هم صحبت های من رو کامل نمیخونید و فقط برای اثبات حرف هاتون از کلمات آشنایی نداری, اشتباه میکنی و شبیه این استفاده میکنید که بیشتر درمورد خودتون صدف میکنه این قضیه چون من با هر 2-3 پلتفرم کار کردم و استیم سهام بنده رو نخریده بخوام الکی طرفداریش رو بکنم... پس لطفا کمی منطق رو چاشنی کار بکنید.

درمورد چند خط آخر هم فقط میتونم بگم انجمن خیلی وقت هست از دوران خودش فاصله گرفته, و حرفتون راجب ROTR هم نمیدونم به شوخی گفتید یا جدی؟! شلوع/خلوت بودن انجمن و تاپیک بازی مذکور چه ربطی به شبکه استیم داشت؟ قطعا ایرانی ها با مثال مفت باشه کوفت باشه آشنا هستن و عمدتا هم سختشون میاد برای بازی اصل پول بدن... اما انجمن های تخصصی تر در زمینه گیم یا فروم همسایه برید تاپیک این بازی ها بشدت شلوغ هم هست... حرف های شما کلا برگرفته از اینه فقط و فقط میخوایید حرف خودتون رو ثابت کنید و من بازم تاکید میکنم وقتی پستی رو کامل نخوندید نقل قول نکنید برای همینه! الان من دارم با دوستمون راجب بازی اوریجینال حرف میزنمشما هم اومدی اینو گفتی

من چی جواب شما رو دادم؟ ریجن ارزون قیمت رو استیم بگیر 100% اوریجینال بدون مشکلاک عدیده و هک و... حدود 45 تا 60 تومن !
    بعد الان میایی حرفت رو جور دیگه میزنی؟! یعنی قانع نشدید که روز عرضه هم با روش سالمتر از روشی ک شما معرفی کردید میشه بازی خرید؟ خب من واسه همین میگم اطلاعات شما راجب استیم نزدیک به 0 هست. و استفاده از جملات بالا هم صرفا برای فرار کردن از بحثه به نظرم اگر واقعا بحث درست و سالم میخواید بکنید خلاف چیزی که من میگم رو ثابت کنید نه اینکه از این شاخه به اون شاخه بپرید. ما اینجا صحبتمون سر چیز دیگه بود و شما کلا ربطش دادی به چیزای دیگه...

من صحبتم رو بالا درمورد چیزی ک دوستمون میخواست بنا بر پلتفرمش انتخاب کنه گفتم... حالا شما این وسط دنبال چی میگردی منم موندم شبکه استیم ارزونتر از شبکه پلی استیشن نیست؟! خب ثابت کن! من به شما اعداد و ارقام دادم شما هم البته دادی با اختلاف نسبتا زیاد... ولی خب بازم اگر میخوای ادامه بده ولی در پست بعد اگر میخوای صحبت های بالا رو تکرار کنی که من میگم اصلا بیخیال بشیم بهتره چون من تمام سعی ام رو کردم چیزی که دیدم رو به شما نشون بدم...
    Last edited by Killzone2; 12-08-2016 at 17:28.

15. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •