تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 48

نام تاپيک: کنسول یا PC

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ممنون از همه بابت نظر.خب با توجه به توضیحاتتون قیمتشون تقریبا برابره ولی بازی های کنسول کرک نمیشن و قیمتشون نجومیه.راستش من خیلی بازی نمی کنم به جز اون سه تا هم چیز دیگه ای در نظر ندارم.فقط مطمئنین که هیچ راهی برای رایگان داشتن این بازیا روی کنسول نیست؟چیز دیگه ای هم که بهش اشاره نکردین در مورد دوامه.مثلا اگه من 1/3 تومن برای PS4 خرج کنم (بدون احتساب بازی) تا چند سال می تونم فیفا و PES و GTA رو بدون مشکل بازی کنم؟اگه همین قیمت رو خرج PC کنم تا چند سال؟
    متاسفانه شما اصلا جوابهای دوستان و بنده را نخوانید و دوباره نوشتید قیمت نجومی بازی کنسول

در مورد ساپورت شدن قطعا کنسول وضعیت بهتری دارد دکستاپ شما با یک میلیون خرج همین الانشم بزور بازی های روز رو بالا میاره و باید تنظیمات را متوسط کنید

داره خودمونی میشه MOHAMMAD__REZA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

متاسفانه شما اصلا جوابهای دوستان و بنده را نخوانید و دوباره نوشتید قیمت نجومی بازی کنسول

در مورد ساپورت شدن قطعا کنسول وضعیت بهتری دارد دکستاپ شما با یک میلیون خرج همین الانشم بزور بازی های روز رو بالا میاره و باید تنظیمات را متوسط کنید
    30-40 تومن گرون نیست؟من تا به حال 10 تومن به یه بازی ندادم.یکی از دوستان حساب کردن برای PC حدود 1 میلیون و 100 خرجش میشه.کنسول (مثلا PS4 NEO) چقدر در میاد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

30-40 تومن گرون نیست؟من تا به حال 10 تومن به یه بازی ندادم.یکی از دوستان حساب کردن برای PC حدود 1 میلیون و 100 خرجش میشه.کنسول (مثلا PS4 NEO) چقدر در میاد؟
    خوب مشخصه شما خيلي وقته از بازار بازي هاي جديد دور بودي
    همين الانم بخواهيد gta v يا cod رو واسه pc بخري هر كدوم بايد ٢٠-٣٠ تومن فقط پول ديسكشونو بدي!!!
    نئو فك كنم روي ٢ تومن بايد باشع
    در ضمن شما قرار نيست هر روز بازي جديد بخري نهايتا هر ماه ي بازي رو كنسول كفايت ميكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان گرامی لطفا درباره ی خرید کنسول بازی من رو راهنمایی کنید

بنده تا کنون کنسول بازی نداشتم. ولی اهل بازی بودن و همشه با رایانه بازی می کردم. این بار قصد دارم کنسول بازی خریداری کنم و در این زمینه تجربه ای ندارم. لطفا اگر می ش بگین بهترین گزینه برای من چیه؟

با توجه به قیمت بسیار پایین تر پلی استیشن 3 نسبت به پلی استیشن 4 برام خیلی بهتره که PS3 بخرم. ولی تنها ضعفی که داره و من شنیدم اینه که برای نمونه توی بازی های فوتبال بازی های جدید براش ارائه نمی شه. یعنی باید مثلا PES2016 رو بازی کنم که مشخصا دیگه بازیکن های جدید و جا به جایی ها توش وجود نداره و .. ( نمی شه این ضعف رو یه جوری حل کرد ؟ )

برای آنلاین بازی کردن فوتبال باید حتما پلی استیشن 4 بخرم؟ بازی ها و سریالش ( برای نمونه برای بازی فوتبال ) چقدر می شه؟

می خواستم اگر بشه بازی هایی که توی حرکت وجود داره رو هم انجام بدم. انواع بازی ها. برای این مورد باید موو پلی استیشن رو بخرم؟ چه چیزهایی باید در کنار پلی استیشن 3 خریداری کنم؟

لطفا برای کسی که تا حالا تنها با بازی کردن پشت رایانه آشنایی داشته نکته ای اگر وجود داره بگین

+

آیا پلی استیشن 3 نو هم پیدا می شه؟ اگر پیدا نمی شه پلی استیشن دسته دوم رو از کجا بخرم بهتره و چه نوعیش رو باید بخرم که کم نیاره و ... ؟

با سپاس پیشاپیش

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوستان گرامی لطفا درباره ی خرید کنسول بازی من رو راهنمایی کنید

بنده تا کنون کنسول بازی نداشتم. ولی اهل بازی بودن و همشه با رایانه بازی می کردم. این بار قصد دارم کنسول بازی خریداری کنم و در این زمینه تجربه ای ندارم. لطفا اگر می ش بگین بهترین گزینه برای من چیه؟

با توجه به قیمت بسیار پایین تر پلی استیشن 3 نسبت به پلی استیشن 4 برام خیلی بهتره که PS3 بخرم. ولی تنها ضعفی که داره و من شنیدم اینه که برای نمونه توی بازی های فوتبال بازی های جدید براش ارائه نمی شه. یعنی باید مثلا PES2016 رو بازی کنم که مشخصا دیگه بازیکن های جدید و جا به جایی ها توش وجود نداره و .. ( نمی شه این ضعف رو یه جوری حل کرد ؟ )

برای آنلاین بازی کردن فوتبال باید حتما پلی استیشن 4 بخرم؟ بازی ها و سریالش ( برای نمونه برای بازی فوتبال ) چقدر می شه؟

می خواستم اگر بشه بازی هایی که توی حرکت وجود داره رو هم انجام بدم. انواع بازی ها. برای این مورد باید موو پلی استیشن رو بخرم؟ چه چیزهایی باید در کنار پلی استیشن 3 خریداری کنم؟

لطفا برای کسی که تا حالا تنها با بازی کردن پشت رایانه آشنایی داشته نکته ای اگر وجود داره بگین

+

آیا پلی استیشن 3 نو هم پیدا می شه؟ اگر پیدا نمی شه پلی استیشن دسته دوم رو از کجا بخرم بهتره و چه نوعیش رو باید بخرم که کم نیاره و ... ؟

با سپاس پیشاپیش
    خريد پلي استيشن ٣ الان بزرگترين اشتباه هست و همون روز اول بشدت پشيمان خواهيد شد چون اولا بازي هاش مربوط به دوسال پيش است و بازي جديد براش نمياد
    ثانيا الان نو بخريد بايد سخت افزاري كپي خور كني كه از قيمت پلي ٤ بيشتر ميشه دس دوم هم پدرش رو در اوردن ديگه عملا تركيده شده است
    براي بازي فوتبال روي كنسول پلي ٤ حدود ٣٠-٤٠ هزينه داره و ميتونيد راحت انلاين بازي كنيد
    در مورد بازي حركتي هم هدست واقعيت مجازي پلي ٤ همين ماه مهر مياد كه تجربه فوقالعاده اي خواهيد داشت قيمتش هم هم قيمت يك كنسول هست يعني حدود ١.٥

6. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خريد پلي استيشن ٣ الان بزرگترين اشتباه هست و همون روز اول بشدت پشيمان خواهيد شد چون اولا بازي هاش مربوط به دوسال پيش است و بازي جديد براش نمياد
    ثانيا الان نو بخريد بايد سخت افزاري كپي خور كني كه از قيمت پلي ٤ بيشتر ميشه دس دوم هم پدرش رو در اوردن ديگه عملا تركيده شده است
    براي بازي فوتبال روي كنسول پلي ٤ حدود ٣٠-٤٠ هزينه داره و ميتونيد راحت انلاين بازي كنيد
    در مورد بازي حركتي هم هدست واقعيت مجازي پلي ٤ همين ماه مهر مياد كه تجربه فوقالعاده اي خواهيد داشت قيمتش هم هم قيمت يك كنسول هست يعني حدود ١.٥

می شه بگین الان اگر بخوام یک دستگاه پلی استیشن 4 بخرم چقدر هست؟ چه نوعیشو باید بخرم ( می خواستم بدونم قیمتش در برابر روزهای اول افت خودشو کرده یا خیر؟ )

اون دستگاه واقعیت مجازی که واقعا گرون هست و البته خیلی جالب هست که توانایی خریدشون ندارم فعلا

ولی یک دستگاه دیگه فکر کنم داره پلی استیشن به نام کینکت یا موو یا ... که می تونی بازی های حرکتی رو باهاش انجام بدی. رقص و بازی جنگی و تنیس و .. منظورم اون هست. برای اون چقدر باید هزینه کرد و آیا خیلی از بازی ها رو پوشش می ده؟

با سپاس

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

می شه بگین الان اگر بخوام یک دستگاه پلی استیشن 4 بخرم چقدر هست؟ ( می خواستم بدونم قیمتش در برابر روزهای اول افت خودشو کرده یا خیر؟ )

اون دستگاه واقعیت مجازی که واقعا گرون هست و البته خیلی جالب هست که توانایی خریدشون ندارم فعلا

ولی یک دستگاه دیگه فکر کنم داره پلی استیشن به نام کینکت یا موو یا ... که می تونی بازی های حرکتی رو باهاش انجام بدی. رقص و بازی جنگی و تنیس و .. منظورم اون هست. برای اون چقدر باید هزینه کرد و آیا خیلی از بازی ها رو پوشش می ده؟

با سپاس
    قيمت الان پلي استيشن ٤ با قيمت جهانيش يكي هست يعني دقيقا همون قيمت جهانيش به دلار هست
    الان حدود١/٤٠٠ هست
    و از اين ارزون تر نميشه مگر اينكه قيمت دلار بياد پايين

پلي استيشن فقط كمرا داره حدود ٢٠٠ تومنه كه دو سه تا بازي بيشتر براش نيست كلا كنسول هاي جديد مثل قبل نيستند و همه سمت واقعيت مجازي ميرن
    طرفدار هاي بازي هاي حركتي هم كم شده

دو ضمن نكنه مهم براي پلي استيشن نيازمند نمايشگري با ورودي HDMI هستي كه قيمتش از ٥٠٠ شروع ميشه به بالا

9. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

قيمت الان پلي استيشن ٤ با قيمت جهانيش يكي هست يعني دقيقا همون قيمت جهانيش به دلار هست
    الان حدود١/٤٠٠ هست
    و از اين ارزون تر نميشه مگر اينكه قيمت دلار بياد پايين

پلي استيشن فقط كمرا داره حدود ٢٠٠ تومنه كه دو سه تا بازي بيشتر براش نيست كلا كنسول هاي جديد مثل قبل نيستند و همه سمت واقعيت مجازي ميرن
    طرفدار هاي بازي هاي حركتي هم كم شده

دو ضمن نكنه مهم براي پلي استيشن نيازمند نمايشگري با ورودي HDMI هستي كه قيمتش از ٥٠٠ شروع ميشه به بالا

ببخشید درباره ی بازی کردن آنلاین ( به ویژه فوتبال ) آیا با سرعت اینترنتی ایران به خوبی و بدون درنگ و مشکل می شه فوتبال ها رو بازی کرد در شهرهای گوناگون ایران؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ببخشید درباره ی بازی کردن آنلاین ( به ویژه فوتبال ) آیا با سرعت اینترنتی ایران به خوبی و بدون درنگ و مشکل می شه فوتبال ها رو بازی کرد در شهرهای گوناگون ایران؟
    بستگي به پنگ داره
    بايد cmd ويندوز را باز كنيد و دستور زير را بنويسي
    ping 8.8.8.8
    اگر ريز ٢٠٠ باشه ميتونيد

در ضمن سرعتم بايد بالاي ١ مگ باشه

12. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

اقا خداوکیلی کنسولو با pc مقایسه نکنین.کنسول ساخته شده برای بازی.شما هیچ دردسری نداری برای کنسول نهایت درسرت برای کم خرجی اکانت ترکیبی و دانلود شبانس ولی کامپیوتر مشکل کرک،افت فریم و لگ های بازی،مشکل ضعیف بودن سیستم عامل و هزاران مشکل دیگه داری.هرکی واقعا میخواد از بازیش لذت ببره میره سراغ کنسول.من خودم pc دارم و به نظرم کنسول برای بازی خیلی بهتره بهتره
    کرک و افت فریم و لگ بازی و ضعیفی سیستم عامل؟
    این مشکلاتی که فرمودین واقعا عجیبه الان همون کنسول Ps4 بازی هارو تو فول اچ دی به زور 30 فریم میده اونم با اون گرافیکش از طرفی همه pc باز ها از کرک استفاده نمیکنن و مشکلات کرکی ندارن، از اون طرف اگه تو کنسول هم شما بخوای با اکانت هکی و ارزون بازی کنید مشکلات فراوانی داره
    همونطور هم که میدونید عمر کنسول های نسل جدید خیلی نسبت به قبل کم شده و مثل PC باز ها باید به فکر ارتقا باشن (چیزی که قبلا برای کنسول ها امتیاز بود)

در رابطه با تاپیک
    برای کسی که بخواد با کیفیت مطلوب بازی کنه و لذت ببره و همینطور مشکل مالی نداشته باشه که بتونه یه کیس خوب جمع کنه PC بسیار مناسب تر هست مخصوصا برای شوتر باز ها
    ولی کسی که گرافیک و کیفیت و فریم زیاد براش مهم نیست و همینطور عاشق انحصاری ها باشه کنسول خیلی براش بهتره
    البته با اومدن PS4 Neo و VR ـِش شاید شرایط یه مدتی فرق بکنه

بشخصه از کنسول فقط برای بازیهای انحصاری استفاده میکنم ولی واقع بین باشیم انحصاری ها هم نسبت به نسل پیش افت کرده و سونی هم راه به راه داره ریمستر قدیمی ها رو میده بیرون

14. این کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •