تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: سوال:نرم افزارساده برای کپی و جابجایی عکس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض سوال:نرم افزارساده برای کپی و جابجایی عکس

سلام دوستان

تعداد زیادی عکس دارم .اونها رو باید به folder های خاص کپی یا move کنم. نرم افزاری میشناسید که استفاده ازش راحت باشه ؟ و به اصطلاح خوش دست باشه ؟ کار دیگه ایی از اون نرم افزار نمی خوام ... فقط می خوام اون دوکار copy و move رو بخوبی و به سرعت انجام بده. ممنون از شما.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

برنامه Tera copy را امتحان کن.
    خوبیش اینه که شما یک بار انتخاب میکنی کدام فایل کجا بره و بعد خودش به نوبت همه فایلها را جابجا میکنه.

3. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون. آخرین نسخه اش برای من که xp دارم کار نمیکنه . نسخه قبلیشو از اینجا دانلود کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین من الان نرم افزاری رو که اینکارو بکنه دارم و سالهاست دارم ازش استفاده میکنم و ازش خیلی راضی ام و اونم نسخه خیلی قدیمی ACDSee 3.1 PowerPack هست. عکسو برات باز میکنه و شما با دیدن عکس حالا تصمیم میگیری اونو مدیریت کنی یعنی یا کپی کنی یا جابحایی... حالا ممکنه سوال بپرسی اگه نرم افزارشو داری چرا سوال میپرسی. علتش اینه که این نرم افزار دیگه نیست و می ترسم این نرم افزارو از دست بدم و پروژه ایی که دارم روش کار میکنم و تهیه اون چند سال طول کشیده و نزدیک 300 هزار عکس هست... رو دستم بمونه فقط برای اینکه نرم افزار مدیریت عکسشو دیگه ندارم.علت اینکه نگرانش هستم اینه جدیدا سه نسخشو داشتم ولی دوتا خراب شده وفقط یکیش مونده... می ترسم با گذشت زمان اونو هم از دست بدم. نرم افزاری که معرفی کردی خوبه ولی به خوبی اون نسخه acdsee نیست... نرم افزار دیگه ایی سراغ داری ؟

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ممنون. آخرین نسخه اش برای من که xp دارم کار نمیکنه . نسخه قبلیشو از اینجا دانلود کردم

ببین من الان نرم افزاری رو که اینکارو بکنه دارم و سالهاست دارم ازش استفاده میکنم و ازش خیلی راضی ام و اونم نسخه خیلی قدیمی ACDSee 3.1 PowerPack هست. عکسو برات باز میکنه و شما با دیدن عکس حالا تصمیم میگیری اونو مدیریت کنی یعنی یا کپی کنی یا جابحایی... حالا ممکنه سوال بپرسی اگه نرم افزارشو داری چرا سوال میپرسی. علتش اینه که این نرم افزار دیگه نیست و می ترسم این نرم افزارو از دست بدم و پروژه ایی که دارم روش کار میکنم و تهیه اون چند سال طول کشیده و نزدیک 300 هزار عکس هست... رو دستم بمونه فقط برای اینکه نرم افزار مدیریت عکسشو دیگه ندارم.علت اینکه نگرانش هستم اینه جدیدا سه نسخشو داشتم ولی دوتا خراب شده وفقط یکیش مونده... می ترسم با گذشت زمان اونو هم از دست بدم. نرم افزاری که معرفی کردی خوبه ولی به خوبی اون نسخه acdsee نیست... نرم افزار دیگه ایی سراغ داری ؟

6. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون ولی picasa هم اون کار acdsee رو انجام نمیده. الان تنها کاری که به ذهنم میرسه اینه که یه نسخه acdsee رو روی یک سی دی ذخیره کنم و گذاشتم توی کمدم. البته روی هارد اکسترنالم هم هست.ولی خوب بازم نگرانی وجود داره اگه همه اینا از بین رفت چیکار کنم.

یه سرچی کردم توی نت در باره photo management softwares
    خیلی هاشو دانلود و امتحان کردم ولی هیچ کدوم کار acdsee رو انجام نمیدن. الان که به عقب برمی گردم خیلی تعجب میکنم چطوری من اون نرم افزارو acdee پیدا کردم که کارمو راه انداخت و لی بعد از اون دیگه چیزی جانشینش پیدا نکردم... ولی خوب احتمالا هست من پیدا نمیکنم...

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون ولی picasa هم اون کار acdsee رو انجام نمیده. الان تنها کاری که به ذهنم میرسه اینه که یه نسخه acdsee رو روی یک سی دی ذخیره کنم و گذاشتم توی کمدم. البته روی هارد اکسترنالم هم هست.ولی خوب بازم نگرانی وجود داره اگه همه اینا از بین رفت چیکار کنم.

یه سرچی کردم توی نت در باره photo management softwares
    خیلی هاشو دانلود و امتحان کردم ولی هیچ کدوم کار acdsee رو انجام نمیدن. الان که به عقب برمی گردم خیلی تعجب میکنم چطوری من اون نرم افزارو acdee پیدا کردم که کارمو راه انداخت و لی بعد از اون دیگه چیزی جانشینش پیدا نکردم... ولی خوب احتمالا هست من پیدا نمیکنم...
    دوست عزیز الان مشکل شما دقیقا چیه؟ acd see که همه جا برای دانلود و خرید موجوده و حتی نسخه های قدیمیشم کار شما رو راه میندازه. پس چرا انقدر ترس از دست دادنشو دارین؟ میترسین دقیقا چیو از دست بدین؟

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

درسته acdsee همه جا هست ولی نسخه های جدیدش بخوبی نسخه های قدیمی ش کار copy و move عکسارو انجام نمیده.اون نسخه ایی که من باهاش کار می کردم ACDSee 3.1 PowerPack دیگه توی نت نیست...

10. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

درسته acdsee همه جا هست ولی نسخه های جدیدش بخوبی نسخه های قدیمی ش کار copy و move عکسارو انجام نمیده.اون نسخه ایی که من باهاش کار می کردم ACDSee 3.1 PowerPack دیگه توی نت نیست...
    ویندوز ایکس پی تا نسخه 5 acd see رو ساپورت میکنه و از ویستا ب بعد محدودیتی نداره در ورژن برنامه
    ادوبی لایت روم رو چرا امتحان نمیکنین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •