تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ترس از سخنرانی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض ترس از سخنرانی

چگونه ترس از سخنرانی را کنترل کنیم

ترس از سخنرانی- چگونه ترس از سخنرانی را کنترل کنیم

همیشه یکی از ترس های من، ترس ازسخنرانی در جمع بوده است برای همین وقتی برای اولین بار مجری برنامه اسم من را خواند و از من برای سخنرانی دعوت کرد تا به جایگاه بروم انگار دنیا رو سرم خراب شده بود احساس کردم قلبم می خواهد از سر جایش بکند ونفسم تند تند می زد کف دستها یم عرق کرده بود و پاهایم جان نداشتند که حرکت کنند و زانوهایم بی حس شده بودند در دلم آشوب به پا شده بود بالاخره به هر جون کندنی بود خودم را به پشت تریبون رساندم وقتی به پشت تریبون رسیدم دیدم همه چهار چشمی به من زل زده اند انگار که ازمن طلب کار بودند مغزم هنگ کرده بود و هرچه فکر می‌کردم مطالب را به یاد نمی آوردم از ترس، محکم تریبون را گرفته بودم دهانم خشک شده بود بعدا از دوستان شنیدم که صورت و گردنم نیز سرخ شده بودند نگاهم را از جمعیت دزدیم تا ازیر فشار نگاه جمعیت رها شوم کمی آرام تر شدم و بالاخره دهانم راباز کردم که صحبت کنم اما لب‌هایم کلمات را بدرستی ادا نمی‌کردند و مرتبا تپق می زدم و…
    اگر شما خواننده محترم در موقع سخنرانی مشکلاتی شبیه آنچه من قبلا داشتم را دارید به جمع انسان‌های طبیعی خوش آمدید و بدانید که شما تنها نیستید و همه افراد از سخنرانی می ترسند
    برای ادامه مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

- See more at: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by dehghaneb; 07-08-2016 at 15:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

طنز – استفاده از طنز در سخنرانی

استفاده از طنز در سخنرانی یک هنر است وسخنرانی که از طنز در سخنرانی اش استفاده می کند هنرمند است
    مخاطبین طنز را دوست دارند و مهم تر اینکه ، مخاطبین ،سخنرانی را بیشتر دوست دارند که آنها را به لبخند زدن وا می دارد اما اینجا نکته مهمی وجود دارد وآن این است که نباید شوخ طبعی و طنز را با لطیفه یا جوک تعریف کردن یکی دانست منظور از طنز ،جوک تعریف کردن نیست طنز و شوخ طبعی یعنی شاد بودن، شیطنت کردن، یعنی چیزها را جدی نگرفتن، یعنی دیدن بعد خنده دار و داشتن یک چشم انداز مفرح، خنده دار و سرگرم کننده.

دیل کارنگی در کتاب آیین سخنرانی خود می نویسد «حتما دیده‌اید بعضی از سخنران‌ها ،حرف‌هایشان را با داستانهای مضحک (جک یا لطیفه )شروع می‌کنند که ابدا این روش را توصیه نمی‌کنیم لطفا شما در چنین دامی نیفتید چون خیلی زود در دستپاچگی خودتان این حقیقت تلخ را کشف می‌کنید که داستان مضحک غالبا بجای خنده، حس لودگی و سخافت را در شنونده ایجاد کرده است. گاهی اوقات هم مخاطب از سرتا ته داستان را بلد است و در این حالت سخنران مثل احمق‌ها به نظر میرسد - برای ادامه مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

- See more at: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by dehghaneb; 07-08-2016 at 15:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

چگونه خوب صحبت کردن -چگونه خوب صحبت کنیم تا دیگران مجذوب صحبت های ما گردند

احتمالا شما تا حالا از خوتان این سوال را پرسیده اید که که چگونه خوب صحبت کنیم تا دیگران را مجذوب نماییم و حتما شما افرادی را دیده اید که خیلی خوب صحبت می کنند و همه مخاطبین را به وجد می آورند و همه را سرجایشان میخکوب می‌کنند سخنرانانی که بسیار حرفه ای و عالی سخن می‌گویند ودر آخر مورد تشویق عالی قرار می‌گیرند و حتما دوست دارید بدانید شگرد این سخنرانان چیست لذا اگر می خواهید بدانید با ما همراه شوید تا چند تا از این شگردها را به شما معرفی کنم
    برای ادامه مقاله روی لینک زیر کلیک کنید - سایت آموزش سخنرانی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض مدریت ترس از سخنرانی

سلام دوستان عزیز
    از قدیم گقتن شجاع یعنی نترس
    ولی این کاملاً اشتباهه، امکان نداره کسی از هیچ چیز نترسه،
    شجاع کسی هست که می ترسه ولی اقدام میکنه
    اکثر ما ادمها از سخنرانی ترس داریم و دومین مساله ترسناک بعد از ترس از مرگ ترس از سخنرانیه
    مقاله زیر به شما کمک می کنه که ترس خود رو مدریت کنید.

mohammadise.ir/مدریت-ترس-از-سخنرانی-_رضامحمدی/
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by reza5715; 21-01-2019 at 23:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

به نظرم اولین کاری که خیلی کمکتون می کنه تسلط کاااااامل روی موضوع سخنرانی هست....چون این اعتماد به نفس خیلی خیلی زیاااادی بهتون میده که باعث میشه بتونید به ترستون غلبه کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •