تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: رشته خاص براي ارشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه samir.123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض رشته خاص براي ارشد

سلام دوستان

من كارشناسي مديريت رو با معدل 19 گرفتم و سنم بالا رفته 28 سالمه و جايي استخدام نميشم

ارشد ميخوام يه رشته خاص بخونم
    خوندني باشه و عملي نباشه

يه چيزي كه بعد استاد دانشگاهي چيزي بشي

ولي رشته مهمه

ميخوام خاص و مهم باشه !

يه چيزي كه مربوط به انرژي هسته اي و ... باشه!!

چي پيشنهاد ميكنين؟

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

انرژی هسته ای و اینجور چیزا یکم سخته و کارم زیاد واسشون نیست !

مهندسی عمران چیز خوبیه من خودمم عمران میخونم ، رشته ایه که خودتم میتونی برای خودت کار بسازی نه اینکه بری استخدامت کنن ... : دی

3. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان

من كارشناسي مديريت رو با معدل 19 گرفتم و سنم بالا رفته 28 سالمه و جايي استخدام نميشم

خوندني باشه و عملي نباشه

ولي رشته مهمه

ميخوام خاص و مهم باشه !

يه چيزي كه مربوط به انرژي هسته اي و ... باشه!!

چي پيشنهاد ميكنين؟
    سلام دوست عزیز
    من خودم هم سن شما هستم تقریبا و کارشناسی ارشد و خدمت رو تموم کردم. ولی هر موقع بحث انتخاب رشته پیش میاد از روی علاقه پیگیر میشم. اتفاقا چند روز پیش تو شبکه 4 برنامه خوبی در مورد انتخاب رشته البته برای کارشناسی بود . یکی از کارشناس ها حرف جالبی رو از روی تجربه شخصی خودش زد اینکه خیلی از داوطلب ها میان و میگن من میخوام فلان رشته دهن پر کن و های کلاس رو انتخاب کنم در حالی که فقط از اسم و کلاسش خوششون اومه مثل هوا فضا، مکاترونیک، فیزیک ذرات بنیادی! و ... در حالی که از سختی و صعوبت این مسیر اصلا با خبر نیستن .
    من کارشناس و اینا نیستم ولی حسب تجربه خودم توصیه اکید میکنم برای اینکه در آینده موفق بشید و از رشته تحصیلی تون لذت ببرید حتما رشته ای رو انتخاب کنید که علاقه دارید بهش. علاقه با خودش هم موفقیت میاره هم مهارت. حتی در آینده اگه باز هم رکود یا مشکل اقتصادی حاکم بود لااقل افسوس نمی خوری که دنبال علاقه ات نرفتی.

انرژی هسته ای و اینجور چیزا یکم سخته و کارم زیاد واسشون نیست !

مهندسی عمران چیز خوبیه من خودمم عمران میخونم ، رشته ایه که خودتم میتونی برای خودت کار بسازی نه اینکه بری استخدامت کنن ... : دی
    مهندس من خودم هم عمرانی هستم ولی بهمون برنخوره الان سنگ رو هم بلند کنی چهارتا مهندس از زیرش در میرن!!
    عمران به معنای واقعی اشباع شده و کسادی بازار کار و مسکن هم مزید بر این

البته گرایش های خاص عمران شاید امیدی داشته باشن

حتی برای ادامه تحصیل در کشورهای خارجی مثل آمریکا عمران رو به عنوان سیویل میشناسن که نسبت به ایران ارزش و اهمیت آنچنانی نداره یعنی کار سیویل رو یه معمار یا مهندس یا حتی یه پیمانکار درست و حسابی انجام میده برای اونا. ولی گرایش هایی مثل مدیریت پروژه و مدیریت ساخت یا حتی MBA خیلی بالاترن در نظر اونا

موفق باشید
    Last edited by elyartab; 06-08-2016 at 21:50.

5. 2 کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان

خوندني باشه و عملي نباشه

سلام. من برای رشته آینده تون پیشنهادی ندارم، فقط با توجه که توضیحاتی که دادید احتمالا میخواید تا مقطع دکترا پیش برید. اگر میخواید همچین مسیری رو طی کنید بهتره دانشگاهی برید که همون رشته رو توی مقطع دکترا داشته باشه و ترجیحا دانشگاه دولتی باشه.

برای این میگم سعی کنید دانشگاه دولتی برید چون که برای دکترا غیر از آزمون ورودی یه مصاحبه هایی هست که معمولا (95% موارد) دانشجوهای دانشگاههای دیگه مثل دانشگاه آزاد رو قبول نمیکنن. هر چقدر هم امتحان ورودی و معدلتون خوب بوده باشه. من خودم فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم و شرایطش رو میدونم. فکر کنم مشکل نظام وظیفه هم نداشته باشید پس میتونید با خیال راحت برای ارشد خودتون رو آماده کنید.

موفق باشید.

7. 2 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

اگه براي پرستيژ يا پول ميخوايد درس بخونيد به نظر من وقتتونو تلف نكنيد،همچنين ٦سال ديگه احتمال خيلي زياد تمام كرسي هاي استاد دانشگاه پر شدن كمااينكه همين الان هم اشباع شده، اگه دنبال پوليد كار آزاد اگه دنبال علاقتونيد و كار آكادميك و تيوري رو دوست داريد و يا دنبال اپلاي هستيد فقط ادامه تحصيل بديد.من خودم مهندسي برق روزانه خوندم.

Sent from my iPad using Tapatalk

9. این کاربر از omn1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •