تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل pin در s5

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض مشکل pin در s5

سلام دوستان دیشب من گوشیموgalaxy s5 به مارشمالو آپ کردم همیشه رو حسگر اثر انگشت بود یه بار خواستم امتحانی رو pin بذارم گذاشتم رو اون قسمت ازم دوبار pin رو خواست بعدش اصلا pinفعال نشد و با سوایپ گوشی باز میشه الانم هرکاری میکنم که دوباره برگردونم به حسگر نمیتونم یعنی کد رو که میزنم میزنه sorry try again ولی pin درسته و اشتباه نمیزنم بازم میگم گوشی قفل نیست که بخوام از android device manager استفاده کنم کسی میدونه قسمت مربوط به قفل و pin و اینجور چیزا چیه تا از system apps برم و clear cache کنمش چون هر موقع حسگر هنگ میکرد برنامه مربوط به حسگر رو کلیر کش میکردم درست میشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خب مثل این که کسی جوابشو نمیدونستم
    آخر خودم درست کردمش این باگ مربوط به خود اندرویده دو راه بهتون میگم که بهترین راهن
    ۱ برید security و clear credentials رو بزنید که اغلب این قسمت تو سامسونگ خاموشه یعنی نمیتونید تاچش کنید
    ۲ روش صد درصدی گوشیتون رو فکتوری ریست کنید نه از طریق خود گوشی و تو ستینگ گوشی بلکه هارد ریست کنید و فول وایپ کنیدش هم wipe cache هم wipe and reset
    چون من تازه آپ کرده بودم به مارشمالو این باگو داده بود سعی کنید بعد آپدیت فکتوری ریست کنید

3. این کاربر از hamidrezashiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •