تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خالی کردن باتری درحالت استندبای

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض خالی کردن باتری درحالت استندبای

دوستان رام گوشی من رام امارات هست که بتازگی اندروید6هم اومده ولی چه الان که آپدیت به اندروید6شده چه قبل از اون که5بود مشکل زود خالی کردن باتری داشتم گاها از 10شب تا 6صبح بدون استفاده ینی تو حالت استند بای شارژ گوشی از100درصد به 80تا85درصد میرسه .کسی این مشکل و داره با این گوشی یا با این رام .اگه رام شما ایران هست ومشکل باتری ندارید لطف کنید بگید که منم رام گوشی رو عوض کنم البته بعید میدونم ماله رام باشه. A3 2016

قبلا مدل قبلی همین مدل و داشتم اصلا باتریش خالی نمیشد ینی شب که فول شارژ میکردم تاصبح ساعت 6که میخواستم برم سرکار گوشی ازصدرصدمیشد97یا98درصدتا آخر اون روزم نهاین میشد 65درصدولی این تا آخر روز 20تا25درصدبیشتر نمیمونه براش

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

گوشی شما 3G دارد و فعال است؟

در گوشی با مدل دیگر من این مشکل را داشتم که مصرف باتری بالا بود. بعد دوستان راهنمایی کردند که سیم کارت دوم را که استفاده ای بغیر از اینترنت در زمان های خاص ازش نداشتم را روی 3G بگذارم و سیم کارت اصلی ام روی 2G باشد.

الان هم اگر نیازی نداشته باشم سیم کارت دوم را غیرفعال میکنم. اینطوری مصرف باتری خیلی کم شده است.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز گوشی من 4Gهم داره ولی از نت سیم کارت اصلا استفاده نمیکنم. حتی چون خودم هم شک کردم رفتم داخل تنظیمات سیم کارت هردوسیم کارتو گذاشتم روی2Gبازم تغییر نکرد.حتی سیم 2رو غیر فعال کردم بازم تاثیری نکرد گوشی قبلیم هم A3مدل 2015بود اومد 3Gبود ولی شب تا صبح فقط سه درصد باتری کم می کرد.
    فک کنم مشکل سخت افزاری داشته باشه از شانس بد منم گوشی بدون گارانتی خریدم البته معلومم نبود اگه باگارانتی میخریدم هم شایدم کاری نمیکردنو میگفتن طبیعیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •