تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 63 از 63

نام تاپيک: FC Bayern München | باواریایی |فصل 2017-2016

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روبن: تمرینات تیم خردسالان سطحش از تمرینات آنچلوتی بالاتر بود

روبن به شدت به سرمربی سابق بایرن مونیخ تاخته است.

آرین روبن که بعد از مسابقه مقابل پاریسن ژرمن، از حمایت از آنچلوتی خودداری کرد، در گفتگو با کیکر به شدت سبک کاری آنچلوتی را زیر سوال برده است، او مدعی شده است تمرینات پسرش در تیم آکادمی، سطح بالاتری به نسبت تمرینات آنچلوتی دارد.

گفته می شود برخی بازیکنان بایرن مونیخ که از شرایط تمرینات تحت نظر آنچلوتی ناراضی بودند، به طور فردی تمریناتی را به جز تمرینات گروهی تیم، انجام می داده اند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تماس اولیه بایرن مونیخ با لوئیز انریکه؛ شانس فاوره بسیار اندک است

لوئیز انریکه هم وارد لیست سرمربی احتمالی بعدی بایرن مونیخ شد.

آیا بایرن مونیخ دوباره دنبال جذب یک سرمربی غیرآلمانی می رود؟ با توجه به اتفاقات ماه های گذشته و تاکید چندباره سران باشگاه مبنی بر جذب مربی آلمانی یا مسلط به زبان آلمانی در آینده بعید است که اولی هونس به جذب سرمربی غیر آلمانی رضایت دهد. لوئیز انریکه که پس از جدایی از بارسلونا در پایان فصل گذشته بدون تیم مانده به عنوان یکی از گزینه های نشستن روی نیمکت بایرن مونیخ مطرح شده است.

چندین رسانه و چند خبرنگار مطرح از تماس های اولیه بایرن مونیخ با انریکه خبر داده اند ولی عدم تسلط انریکه به زبان آلمانی می تواند یک مانع بزرگ بر سر راه پیوستن او به بایرن مونیخ باشد. از دیگر گزینه های مطرح شده برای جانشینی آنچلوتی از لوسین فاوره سرمربی نیس فرانسه نام برده شده ولی یکی از خبرنگاران نزدیک به این باشگاه فرانسوی عنوان کرده که هنوز هیچ تماسی بین این دو طرف (بایرن مونیخ و فاوره) برقرار نشده است.

این ادعاها در حالی مطرح شده اند که بیشتر کارشناسان و رسانه های آلمان توماس توخل را مربی بعدی بایرن مونیخ می دانند. در هر صورت سرمربی بایرن مونیخ طی روزهای آینده و قبل از شروع هفته جدید معرفی می شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

شاگرد سابق آریگو ساکی یعنی کارلو آنچلوتی اخیرا از بایرن مونیخ اخراج شد. وی در این مورد گفت:

این مساله واقعا مرا نا امید کرد. نه فقط به خاطر یک مرد بزرگ و دوست خوب مثل کارلو که من همیشه او را تحسین می کنم، حقیقت این است که من از بایرن مونیخ نا امید شدم. آنها مثل یک باشگاه قدیمی رفتار نکردند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •