تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل سرعت بوت در مادربورد x99p sli giga

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض مشکل سرعت بوت در مادربورد x99p sli giga

این مادر بورد سرعت لود بایوسش یعنی از زمانی که پاور کیس رو میزنم تا لوگوی گیگابایت خیلی طول میکشه و یه چیزی در حدود 15 ثانیه س . میخام ببینم شما تو مادربوردهای اکیس 99 با هربرندی که دارید این مشکل هست ؟ مشکلی با لود ویندوز ندارم فقط همون اول ک مانیتور بخواد تصویر بده خیلی طول میکشه

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

این مادر بورد سرعت لود بایوسش یعنی از زمانی که پاور کیس رو میزنم تا لوگوی گیگابایت خیلی طول میکشه و یه چیزی در حدود 15 ثانیه س . میخام ببینم شما تو مادربوردهای اکیس 99 با هربرندی که دارید این مشکل هست ؟ مشکلی با لود ویندوز ندارم فقط همون اول ک مانیتور بخواد تصویر بده خیلی طول میکشه
    از اول همین بود یا از وقتی اور کردی اینظور شده؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بایوس مین رو آپدیت کنید و دوباره بررسی کنید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

از اول همین طور بود . هرچند که فروختم ایسوز گرفتم و دیدم ایسوز هم همون حدودا ولی کمتر طول میکشه .برایم عجیبه که سوکت 2011 از 945 که 7 8 سال پیش خریدم سرعت لود بایوسش کند تره . یکی میگه داره درگاهارو چک میکنه اخه من موندم یعنی موقع ساخت این سوکت به کند بودن چک کردن درگاه دقت نکردن ؟

بایوس رو آپدیت کرده بودم و فرقی نکرد .هرچند فروختم ایسوز گرفتم چون علاوه بر کند بودن یکی در میون هم بالا میومد . یعنی یه بار میومد بالا روی ویندوز . روز بعد روشن میکردم رو لوگوی گیگابایت گیر میکرد و ریست میشد و دوباره میومد رو لوگوی گیگگابایت و دوباره ریست میشد میرفت تو تعمیر ویندوز ولی این ایسوزه اینطور نیست

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

از اول همین طور بود . هرچند که فروختم ایسوز گرفتم و دیدم ایسوز هم همون حدودا ولی کمتر طول میکشه .برایم عجیبه که سوکت 2011 از 945 که 7 8 سال پیش خریدم سرعت لود بایوسش کند تره . یکی میگه داره درگاهارو چک میکنه اخه من موندم یعنی موقع ساخت این سوکت به کند بودن چک کردن درگاه دقت نکردن ؟

بایوس رو آپدیت کرده بودم و فرقی نکرد .هرچند فروختم ایسوز گرفتم چون علاوه بر کند بودن یکی در میون هم بالا میومد . یعنی یه بار میومد بالا روی ویندوز . روز بعد روشن میکردم رو لوگوی گیگابایت گیر میکرد و ریست میشد و دوباره میومد رو لوگوی گیگگابایت و دوباره ریست میشد میرفت تو تعمیر ویندوز ولی این ایسوزه اینطور نیست
    عجیبه
    یبار همه چیز رو از مادربرد جدا کن (هارد و دی وی دی و موس و ...) و سیستم روشن کن ببین بازم کنده.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

عجیبه
    یبار همه چیز رو از مادربرد جدا کن (هارد و دی وی دی و موس و ...) و سیستم روشن کن ببین بازم کنده.
    دیگه فروختم رفت . هرچند که مادربورد سالم بود ولی فکر کنم با رم های من جور نبودن . رم های جی اسکیل هستن و رو این ایسوزه خیلی خوب مچ شدن. رو گیگابایته که رو لوگو گیر میکردم یادمه مجبور میشدم یکی از چهارتا رم رو دربیارم و روشن کنم بیاد بالا ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •