تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: سوال در مورد فرهاد اکسچنج

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من هم به عنوان توصیه دوستانه به همه اکیدا و اکیدا توصیه میکنم از سایت فرهاداکسچنج دوری کنید و گول قیمت ها و کارمزدهای ارزان آنرا نخورید که هیچ چیزی در این دنیا بی خودی ارزان نیست و درمورد فرهاداکسچنج قیمتهای پایینشان یک فریب است برای تصاحب و بلوکه کردن پول شما به مدت طولانی، تلفنهایشان همیشه در حالت اشغال قرار دارد و پاسخ تیکت پشتیبانی را هر وقت سودهایشان را از پولتان به جیب زدند میدهند و تا آن موقع از سرنوشت پولتان کاملا بی اطلاع خواهید ماند، پولتان که رفت دیگر انجام شدن کارتان با خداست، گوشت را دست گربه ندهید و از این شیادها دوری کنید، در آخر فقط میتونم بگم به حال این مملکت متاسفم که چنین موسسات کلاهبرداری سالهاست دارند با افتخار به خالی کردن جیب ملت ادامه میدهند و هیچ کس نظارتی بر کارشان ندارد.

2. 2 کاربر از mv_20020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

خوشم میاد خوب پر رو هم هستید!!! پول مردم رو می خورید و بعد این همه هم اینجا می نویسن شما قابل اعتماد نیستین، بعد باز دوباره میاین تبلیغ می ذارید!!! واقعا!!! به نظر من دزد رو هم نباید دست فرهاد اکسچنج داد!!! چی برسه به پول آدم!!!

4. 2 کاربر از hasan_momen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

والله من یک ماهه تو فرهاد اکسچنج دارم تبادل میکنم هیچ مشکلیم ندارم. ممنون فرهاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

من از این سایت استفاده کردم و الان بیت کوین و اتریوم داخل حسابم رو پس نمیدن .............. ! پشتیبانیشم که هیچ وقت جوابگو نیست.
    Last edited by farhaddozd; 08-04-2018 at 11:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

عجیبه فقط شما و خودش از فرهاد اکسچنج تعریف میدید البته زیاد هم عجیب نیست شما هم از خودش باشید. کسی میدونه چجور از این شرکت شکایت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا میشه شکایت کرد؟؟؟ نماد اعتماد ملی هم که نداره!!! این سایت فرهاد اکسچنج عملا تو روز روشن اینکارها رو میکنه!!!!! انگار کلا تعطیل کردن ‍پشتیبانیشم همیشه مشغوله!! نرخ رو هم ارزون تر بقیه جاها نشون میدن ولی گولشونو نخورین!!!! بهتون بیت کوین کمتر میدن!!

8. این کاربر از farhaddozd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه XDbit68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    green hell

پيش فرض

آقا ما هم خرید کردیم از این سایت ..واقعا ترتیب اثر نمیدن.. ساپورتشون واقعا ضعیفه .اصلا پیشنهاد نمی کنم. .وبمانی که سفارش دادم بعد از یک هفته هتوز نرسیده توی اکانتم. واقعا متاسفم.

10. این کاربر از XDbit68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

این سایت هم ماله شماست ؟

پروفشنال E2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\SYSTEM32

پيش فرض

تاپیک زیر خاکی بالا نیارید

این مجموعه کلا هرجا بود میگفتد با 14 سال سابقه درخشان ، ما در تمام این سال ها تنها چیزی که ازش ندیدیم درخشان بود

چند روز پیش هم که کلا هر دو دامنه .net و .com رو پایین آورد و با کلی پول مردم در افق محو شد

13. این کاربر از E2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

اقا ایشون یکی از قدیمی های این کارا هستن و تاحالا کسیو ندیدم از ایشون ناراضی باشن ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

پس ما دروغ گوییم؟ نارضایتی چیه؟ حتی نمی ذاره بیت کوینمو از کیف پول بر دارم. از چند نفر دیگه پرسیدم اونا هم نتونستن برداشت نه ریالی نه بیت کوین داشته باشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •